MBSYSTEM

Włocławek

Opinie o MBSYSTEM

Pracujac u tego pana to jest naprawde porazka,jak on traktuje swoich pracownikow ostatnio slyszalem jak wlasnych pracownikow wyganial doslownie do domu i to jakim tonem,mysle ze ten pan nie ma pojecia o szacunku do drugiego czlowieka.To co slyszalem to przez dlugi okres nie wychodzilo mi z glowy,jak mozna, byc az takim opryskliwym dla swoich pracownikow a przeciez oni na niego pracuja.Mysle,ze Inspekcja pracy takim czlowiekiem powinna sie dobrze zainteresowac.To co slyszalem to 100% (usunięte przez administratora),jezeli to co napisaleem przeczyta Inspektor pracy to naprawde,zainteresujcie sie tym panem.

Zostaw opinię o MBSYSTEM - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MBSYSTEM