Viando, Gospodarstwo Rolne

Radojewice

Opinie o Viando, Gospodarstwo Rolne

Ludzie Viando i Gospodarstwo Rolne to [usunięte przez moderatora] a sam szef Pan A..... [usunięte przez moderatora] Ten człowiek jest chory mało że [usunięte przez moderatora] ludzi nazywając ich bardzo obelżywie to nie da się z nim rozmawiać nic do niego nie trafia. Jego styl zarządzania to naubliżać, sprowadzić do parteru i poskakać po głowie. Nie polecam psycha siada! Zatrudniajcie się wszędzie tylko nie u tego człowieka wiele obiecuje a w rezultacie jest totalna masakra.

Zostaw opinię o Viando, Gospodarstwo Rolne - Radojewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viando, Gospodarstwo Rolne