Hotel "Dom Turysty"

Pszczyna

Opinie o Hotel "Dom Turysty"

Mirosław

Byłem z rodziną, miła obsługa odnowione pokoje. Polecam z czystym sumieniem. Mirosław

M

Jak ktos lubi tanio i byle jak to bedzie zadowolony, ja osobiscie nie polecam...

Czarna

Polecam.Przyjezdzam tam od kilku lat i jestem zadowolona i do tego super cena .obsluga oczywiscie tez.

X

Jak na Dom Turysty mają dobre warunki, widać że pokoje niedawno odmalowane, ceny bardzo przystępne, dbają o czystość w pokojach i nie tylko a to chyba najważniejsze. Pobyt zaliczam do udanych i myślę że znowu skorzystam

M.

straszne miejsce brud syf , sprzatja płynem do naczyń podłoge wc i wszystko co daje brak efektów . Pani Kierownik recepcji nie potrafi złożyc poprawnie zdania!!! Ubikacje ogólnoostepne koszmar tam chyba nikt nie sprzata nawet tym płynem do naczyń!Dodatkowo omyłkowo otworzyłem drzwi okazało sie ze to wc personelu a tam sterta worków ze smieciami chyba z tygodnia !stąd od wejścia uderza smród.Nie polecam.

heniek

Byliśmy ostatnio z grupą, zajmowaliśmy 10 pokoi, mieliśmy obawy po niektórych negatywnych opiniach ale zostały one rozwiane po przyjeździe. Pokoje czyste pomalowane na biało szary kolor, nie jest to 5 gwiazdkowy hotel ale i cena nie jest wysoka. Jeszcze jedna rzecz przesympatyczny personel. Jeszcze Was odwiedzimy

qw
użytkownik zarejestrowany

Staż to rzeczywiście nic dziwnego, ale pewnie i tak nie pokazała się żadna oferta pracy, a szkoda, bo sam bym się załapał

bad wolf

Ja korzystam dość często ivza te pieniądze i warunki to daje 4+ Jest b dobrze zawsze mam czysta łazienkę i Panie z recepcji to mistrzostwo świata.

kollo

Tak!cała obsługa bardzo miła tu sie można zgodzić!!!Pozdrawiamy

fir-ma

ogólnie polecam recepcje....tzn obsługe....Panie ładne jak na takie warunki .....ale powiem jest czysto to przede wszystkim!!!A jak komuś sie nie podoba to niech jedzie dop GOŁEBIEWSKIEGO........i problem z głowy

Lucjan

Byliśmy ostatnio z wycieczki szkolnej i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto wybiera się na wakacje w te rejony. Pokoje czyste i zadbane, miły personel który serdecznie pozdrawiam

pracownik firmy
@Lucjan 23.05.2016, 13:46

Masakra warunki to za takie ceny tragedia...ludzie w jakich my czasach zyjemy zeby pajęczyny po pokojach wisiały brud kurz nie polecam

gorzów

opinie negatywne są tu kasowane stad tyle niby pozytywnych opinii!!! miejsce śmierdzace, syf na kazdym kroku, w zyciu nie położyłbym się do takiego łóżka. omijać szerokim łukiem!!!

ganiak

nie wierze w ani jedno słowo w opiniach powyżej!!! bylisy tam , zajelismy kilka pokoi ! masakra !!! brud , syf, śmierdzące wykładziny z lat 80 tych , wszystko śmierdzi! jedna żarówka 25 wat na jeden pokój . masakra

olek

nocowałem tam niedawno, byłem zaskoczony że za tak niską cenę jest taki standard i obsługa w szczególnosci Pań na recepcji, Pani Viola jest the best oby więcej takich recepcjonistek...

Starszy

Ładne pokoje i miła obsługa, za to ogromny plus w dodatku doskonała lokalizacja, polecam!

Alek

Byliśmy już dwa razy, jak na Dom Turysty to mistrzostwo świata, w pokojach czysto, dziennie sprzątano nam pokój, miła obsługa, polecam każdemu.

slawek

(usunięte przez administratora)Polecam , pokoje moze ubogo wyposazone , ale napewno jest czysto ,

Zostaw opinię o Hotel "Dom Turysty" - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel "Dom Turysty"