Opinie o Restauracja-Karczma Bogusław Dudys w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Restauracja-Karczma Bogusław Dudys. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Restauracja-Karczma Bogusław Dudys o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja-Karczma Bogusław Dudys w Bielsko-Biała

Kasia Nowy wpis

Popieram również ta karczmę nazywa się teraz Karczma Dziupla u Wuja robiliśmy tam dla mamy urodziny,super obsługa,jedzenie bardzo dobre i jeszcze jedno Pan Michał który przyjmował od nas ta imprezę ma świetny kontakt z klientem,można się z nim dogadać,majac swoje wymagania(a my z mamą miałyśmy) on i tak nie widzi w nich problemu ,wszystko da się załatwić a do tego jeszcze przystojny..... Polecam tą Karczmę z czystym sumieniem i pozdrawiamy serdecznie

dysbo Nowy wpis

Teraz sa nowi najemcy lokali no i trzeba przyznac bardzo dobra kuchnia i nie drogo obsluga bardzo przyjemna bylem tam z zona na obiedzie za dwa obiady i piwko,kawa zaplacilismy okolo 40 zl Przy okazji karczma nazywa sie teraz Karczma Dziupla u Wuja. Dowiedzielismy sie ze pan Boguslaw Dudys Jest tylko wlascicielem obiektu ktory to wybudowal a teraz wynajmuje osobom dzierzawiacym sam nie ma i nie mial nic wspulnego z prowadzeniem restauracji w tej karczmie oraz zatrudnianiem tam pracownikow ,jak rownierz przyjmowanie rezerwacji ,itp. Polecamy ta karczme.

TU NALEZY SIE SPROSTOWANIE OBECNIE KARCZME!100LAT PROWADZI [usunięte przez moderatora]!! . A NIE [usunięte przez moderatora] DOBRZE ABY BYLO JASNE KTO JEST CHAMOWATY DLA PRACOWNIKOW: ALE Z TEGO CO WIEM [usunięte przez moderatora] JUZ NIEBAWEM OPUSCI PROGI KARCZMY 100LAT . NIE MA SIE CO ZRAZAC LOKAL JEST NOWY I CHAMSTWO NAPEWNO ZOSTANIE Z NIEGO USUNIETE:

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja-Karczma Bogusław Dudys - Bielsko-Biała

Restauracja-Karczma Bogusław Dudys