Omar Somerfield

Taunton

Opinie o Omar Somerfield

Witaj. Napisz coś więcej co u kierowców. Nadal macie tam depo. A jak zarobki teraz? A Wojciechowska nadal tam się kręci??? Odpisz

lili

to co sie dzieje w bridgwater depot chill somerfield,kazdy robi co chce jak chce,co druga osoba oczywiscie z polakow ma jeszcze wazeline na palcach,traktowanie jak [usunięte przez moderatora],nikt prawie nie ma uprawnien na wozki,ale to nie przeszkadza nikomu,az poczekamy ktos zginie,ostatnio goscia przygniut wozek,juz napewno nie zobaczy swoich wszystkich czesci ciala-obcielo,[usunięte przez moderatora],warunki pracy zero

Zostaw opinię o Omar Somerfield - Taunton

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omar Somerfield