Sundragossa, Sundragosa, Jarosław Kołb

Poznań

Opinie o Sundragossa, Sundragosa, Jarosław Kołb

Sundragosa

Omijajcie właściciela tej firmy z daleka i potencjalni pracodawcy i klienci i detaliczni i hurtowi.Wszystkim obiecuje złote góry ale czas pokazuje ze jest zwyklym klamca, ktory nie dotrzymuje zadnego danego slowa. Zero honoru. Zatrudnia tylko studentow na umowe zlecenie. Nie wyplaca za nadgodziny, kreci, mataczy... Wynagrodzenie zawsze bylo wyplacane po uzgodnionym na umowie terminie. Dopiero po kilku przypomnieniach i prosbach pieniadze po czasie wplywaly na konto. Jesli chcesz miec spokojna prace, nie zalezna od humorow szefa to omijaj ta firme z daleka.

Zostaw opinię o Sundragossa, Sundragosa, Jarosław Kołb - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sundragossa, Sundragosa, Jarosław Kołb