Sundragosa

Poznań

Opinie o Sundragosa

dex

Jako klient też jestem rozczarowany poziomem usług sklepu. Proces reklamacyjny trwa już 1.5 miesiąca - dziecko już nie liczy że dostanie swoją zabawkę, a pobawiło się nią zaledwie 2 dni. Do sklepu w żaden sposób nie można się dodzwonić.

Omijajcie właściciela tej firmy z daleka i potencjalni pracodawcy i klienci i detaliczni i hurtowi.Wszystkim obiecuje złote góry ale czas pokazuje ze jest zwyklym klamca, ktory nie dotrzymuje zadnego danego slowa. Zero honoru. Zatrudnia tylko studentow na umowe zlecenie. Nie wyplaca za nadgodziny, kreci, mataczy... Wynagrodzenie zawsze bylo wyplacane po uzgodnionym na umowie terminie. Dopiero po kilku przypomnieniach i prosbach pieniadze po czasie wplywaly na konto. Jesli chcesz miec spokojna prace, nie zalezna od humorow szefa to omijaj ta firme z daleka.

Zostaw opinię o Sundragosa - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sundragosa