Opinie o Robert Skwarek Studiowideo & Foto w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Robert Skwarek Studiowideo & Foto. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Robert Skwarek Studiowideo & Foto o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fotografowie
Fotografowie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robert Skwarek Studiowideo & Foto w Poznań

Magdalena Nowy wpis

Właśnie szukam jakiejś firmy gdzie będę mogła odbyć praktyki dwutygodniowe z fotografii, tylko zależy mi na tym żebym w trakcie praktyk dostała wiele wskazówek jak robić dobre zdjęcia np ślubne i chciałabym tez mieć możliwość zrobieniu paru! Czy tutaj jest na to opcja ?

Właściciel Nowy wpis
@Magdalena

Witam. Niestety nie zatrudniamy już pracowników ponieważ pracujemy jedną sprawdzoną ekipą. Dla nas liczy się zadowolony klient a nie ilość zaliczonych uroczystości. Kiedyś pracowaliśmy na dwie , trzy ekipy i nic dobrego z tego nie wychodziło. Gdy ja się umawiam z parą co ma być zrobione a mój pracownik ma swoja wizję to wtedy ja sam się tłumaczę dlaczego nie zrobiłem tak jak para chciała. Od czasu gdy robimy w stałem sprawdzonej ekipie, wszyscy są zadowoleni na 100% i o to chodzi. Pozdrawiam serdecznie :)

Zuzanna Nowy wpis

Cześć, widzę całkiem niezły opinie, chociaż niektórzy mają pewne zarzuty, ale nie szkodzi, nikt nie jest idealny. A jest jakaś obniżka jak mi się zdjęcia nie spodobają?

KuKu RyKu

Jakość zdjęć i filmu dobra. Co do jakości 5/5, ale zabrakło w filmie weselnym uwiecznienia gości przy stołach. Po toaście i pierwszym tańcu film nagrywany był praktycznie z jednego miejsca na parkiecie. Szkoda, bo przydałoby się sfilmować wszystkich przy stołach, poświęcić na każdy stolik choć chwilkę. W ferworze weselnym nam umknęło, że mieliśmy mieć sesję fotograficzną z gośćmi. Państwo fotograf i kamerzysta wspomnieli o tym, że "później zrobimy" te zdjęcia, ale niestety nie zrobiliśmy. W trakcie Mszy Św. zostali uwiecznieni goście w ławkach - ławka po ławce, ale nie wiedzieć czemu dwie ławki zostały pominięte. Niby nie jest to jakiś straszny problem, aczkolwiek brakuje tego w całej pamiątce. Zdjęcia są b. ładne (i te z kościoła, i z wesela, i z sesji), film też technicznie i jakościowo, uwiecznione ważne momenty i te zabawne. Tak, jak mówię 5/5, ale duży minus za w/w braki. Państwo mili, uprzejmi i uśmiechnięci. Tak, że naprawdę szkoda, że tych paru rzeczy zabrakło.

Paweł Nowy wpis
@KuKu RyKu

Trochę dziwne z tym filmowaniem z jednego miejsca ponieważ u nas też był pan Robert i cały czas chodził i u naszych znajomych również a zdjęcia oni zawsze robią na każdej uroczystości na sali po pierwszym bloku na przerwie ze wszystkimi więc coś ktoś chyba pomylił, albo padało czy coś musiało się stać. My jesteśmy bardzo zadowoleni i też z polecania dwóch par. Razem z żoną polecam szczerze !!!

Aga

Super pamiątka ślubna za co bardzo dziękujemy. Wszystko robione według naszych uwag. Stoły z gośćmi również były a zabawa na sali pan kamerzysta cały czas chodził więc wszystko jest z każdej strony tak jak na innych filmach tego kamerzysty które widziałam. Zdecydowanie polecam bo mamy super pamiątkę w wysokiej jakości.

Czy po rozmowie w Robert Skwarek Studiowideo & Foto rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Artur

Pan fotograf robi cu&owne zdjęcia!

Paulina Stolarska

Zdjęcia z chrztu wyszły pięknie i bardzo za nie dziękuję. Cudowna pamiątka

Dariusz
@Paulina Stolarska

Widzę, że wypowiadasz się z poziomu osoby, która korzystała z usług fotograficznych, które oferuje firma Robert Skwarek Studiowideo & Foto. Cieszy mnie Twoje zadowolenie i w tym właśnie momencie chciałbym dowiedzieć się, jak to się w ogóle stało, że akurat ich usługi znalazłaś? Daj znać.

Agnieszka
@Paulina Stolarska

Pana fotografa oceniam bardzo pozytywnie. Zdjęcia wyszły przepiękne. Dziękuje i serdecznie pozdrawiam.

Barbara i Rafał
@Paulina Stolarska

Również i nam Pan Robert zrobił piękne zdjęcia na chrzcie.

Agata

Artysta fotografii. Ma nieskończoną wyobraźnię jeśli chodzi o plenery i ustawianie do zdjęć.

Mikołaj

Prawdziwi profesjonaliści. Widać, że zdjęcia i filmy ślubne robią nie pierwszy raz, poza tym bardzo przystępne ceny ustalone ze względu na wybór pakietu.

Arek

Czy w firmie pracuje tylko jedna osoba?

Aga
@Arek

Jeżeli jest potrzeba to może być więcej osób i wszyscy są super, bo u nas rok temu byli w trójkę. Sympatyczni ludzie. Polecam szczerze.

Gabrysia

Jestem bardzo zadowolona, że mój ślub i wesele filmowała właśnie ta firma. Wszystko wyszło przepięknie i w dobrej jakości.

Profesjonalne i indywidualne podejście do klientów i wykonywania ich zdjęć. Polecam.

Weronika i Bartek

Bardzo profesjonalnie wykonane zdjęcia. Na naszej sesji zdjęciowej czuliśmy się wspaniale bez stresu i skrępowania. Polecamy.

Dorota

Widzę, że od jakiegoś czasu, nie jesteście aktywni na forum oraz dużo opinii jest na temat usług Roberta Skwarka. Czy możecie także napisać, jakim jest pracodawcą? Głównie chodzi mi o opinie na temat oferowanych warunków zatrudnienia.

anna

Bardzo polecam tego fotografa.

piotr

Polecam to studio fotograficzne. Wykonują tam piękne zdjęcia.

Pan Robert filmował chciny naszego synka. Dzięki niemu mamy piękną pamiątkę.

natalia

Profesjonaliści w każdym calu. Polecam.

Robert

Świetna firma.POLECAM!

Aniela

Konkretne filmowanie i zdjęcia. Fotograf bardzo życzliwy i uśmiechnięty, nie tworzył jakiejś bariery między nami a obiektywem. Polecam

Zosia

Pełen profesjonalizm! Zdjęcia są fenomenalne, świat widziany przez Roberta obiektyw jest pełen emocji i oryginalności,a poza tym to świetnie nam się współpracowało, bardzo fajna atmosfera sesji zdjęciowej:)

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Skwarek Studiowideo & Foto - Poznań

Robert Skwarek Studiowideo & Foto
4.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • SZCZEPANKOWO 105B
    61-306 Poznań