Verus Logistics

Piastów

Opinie o Verus Logistics

gość

Nie polecam pracy w tej firmie, im chodzi tylko o bazę klientów, jak ją pozyskają to ciebie zwolnią, więc jeżeli nie chcecie potracić klientów, to nie fatygujcie się nawet na rozmowę... jeżeli jednak chcecie się udać na rozmowę, to proponuję powiedzieć, że nie dysponujecie bazą klientów, a z pewnością nie zostaniecie zatrudnieni)))

dok

no cóż... @jula nikt Ci nie zabroni ubiegać się o staż w Verus Logistics, ale nie wierzę , aby w chwili obecnej kiedy nie slyszałem aby prowadzili jakąś rekrutacje, mieliby Ci zapłacić za niego jakieś pieniadze

franek

A kiedykolwiek nie wypłacali ?

Gites

Ten Versus Logistics to banda krętaczy i [usunięte przez moderatora], dawna Odra Logistics, poczytajcie sobie na etransporcie ilu przewoźnikom nie popłacili i zwinęli dawną firmę, teraz się cu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie odradzają, świetny patent na biznes kosztem podwykonawców

Verus Logistics

Szanowni Państwo, Rekrutację przeprowadzaliśmy korzystając z firmy zewnętrznej oraz ogłoszenia prasowego. Agencja pośrednictwa personalnego predstawiła nam kandyaturę bliższą naszym oczekiwaniom, zatrudniliśmy dwie nowe osoby do naszego biura w Piastowie. W ogłoszeniu jasno określiliśmy nasze wymagania i zapraszając na spotkanie dokładnie przedstawialiśmy lokalizację biura regionalnego. Szukaliśmy spedytorów doświadczonych (nie dyspozytorów jak kandydat z którym mieliśmy przyjemność się spotkać). Interesowały nas obsługiwane kierunki i potencjał klientów współpracujących z kandydatem do tej pory. Nie oczekiwaliśmy i nie pytaliśmy o informacje handlowe. Obawy kandydata są nieuzasadnione a ocena i opinia możliwe, że wynika z odrzucenia tej kandyatury. Dziękujemy za uwagę. Verus Logistics Sp. z o.o.

superchruper

ostatnio byłem na rozmowie na stanowisko spedytora, człowiek przeprowadzający rozmowę był rzeczowy natomiast sam właściciel jakiś dziwny, ledwo się nawet przywitał. W ogłoszeniu było praca w Warszawie a okazało się że w Piastowie. Na rozmowie pytali o konkretnych klientów jakich mógłbym wprowadzić do firmy, mieli zadzwonic za parę dni. I zadzwonili ale okazuje się, że żadnej z osób które były zaproszone na rozmowę nie przyjmują i nadal szukają pracowaników. Obawiam się, że być może to jest poprostu poprzez rozmowę wyrwanie od potencjalnego kandydata klienta.

Zostaw opinię o Verus Logistics - Piastów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Verus Logistics