Opinie o VOGUE TRAVEL PRZYJEMSKA ZDROJEWSKA SPÓŁKA JAWNA w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy VOGUE TRAVEL PRZYJEMSKA ZDROJEWSKA SPÓŁKA JAWNA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VOGUE TRAVEL PRZYJEMSKA ZDROJEWSKA SPÓŁKA JAWNA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VOGUE TRAVEL PRZYJEMSKA ZDROJEWSKA SPÓŁKA JAWNA w Poznań

Firma Vogue Travel to miejsce w którym wychowawca może nawiązać przyjaźnie na wieki i nie tylko dzieci mogą dobrze się bawić na obozach. Jak każde biuro ma swoje plusy i minusy. Postaram się tu wypisać ich kilka, aby każdy kto chciałby pracować z Vogue w przyszłości wiedział na co się pisze. Niestety opinia jako anonim, bo lepiej w żaden sposób sobie nie przekreślać dalszej współpracy. Plusy: - wszystko to, czego od Ciebie oczekują jest jasne od samego początku - bardzo rzetelne szkolenie, na pewno bardzo pomocne dla osób zaczynających ale wyjaśniające też politykę firmy - wiadomo, że to zależy, ale ludzie którzy pracują w Vogue są naprawdę przyjaźni i praca na obozach w tej firmie łączy - jeśli robisz coś źle, jest Ci od razu to mówione, co jest super, że masz feedback i wiesz nad czym pracować. - wypłata jest na czas a jej kwota jest na prawdę mocno w porządku. - przy pracy na minimum 2 turnusach, biuro wykupuje Ci ubezpieczenie OC Minusy - niestety czasem zdarzało się oszczędzanie na sprzęcie/rzeczach niezbędnych do realizacji programu, czasem trzeba było wyczarować coś z niczego lub zmieścić się w skromnym budżecie, ale biorąc pod uwagę niektóre biura podróży, nie jest tragicznie. - niektóre osoby do programów specjalistycznych są dobierane bardziej pod względem wiedzy niż umiejętności wychowawczych, co zdecydowanie powinno być wyśrodkowane Neutralne rzeczy: - jest to praca na 100%, firma ma duże wymagania, dla jednych to dobrze, dla innych źle - dostajesz 2 koszulki na na przykład 4 turnusy które robisz, każdy po 12 dni. Zdaje sobie sprawę, że to koszta, ale chodzenie w koszulkach wymagane jest prawie 2/3 obozu, więc słabo wychodzi jeśli koszulkę musisz przez 46 dni prać co dwa, plus jest taki, że w następnym sezonie dostajesz kolejne dwie, więc po 3 sezonach jest już ich na szczęście 6, a potem coraz więcej - jesteś przez 2/3 dnia całkowicie sam ze swoimi dziećmi, to Ty realizujesz program w 100%, jedynie wieczory są wspólne z innymi tematykami, które i tak Ty wymyślasz z resztą kadry - są ściśle określone zasady do których musisz się dostosować, koniec kropka, nie ma ale. - robisz dojazdy do miejsca które wybierze Ci biuro, dla niektórych jest to spory minus, ale biuro zawsze zadba o Ciebie abyś jak coś miał gdzie spać, a koszty podróży są w 100% zwracane, tylko niestety wiąże się to z ekstra czasem po prostu Podsumowując: Starałem się, aby moja opinia zawierała rzeczy zarówno z dwóch stron, zarówno plusów jak i minusów. Osobiście uwielbiam pracę z tym biurem, głównie ze względu na ludzi których się tam spotyka. Polecam wszystkim którzy nie boją się pracować. Jeśli nie potrafisz sobie radzić z dziećmi/młodzieżą, nie wybieraj tego biura. Jeśli wolisz sobie posiedzieć, a dzieci niech się same bawią, to również, nie jest one dla Ciebie. Wymagają zaangażowania w 100%. Z obozów wraca się zmęczonym ale ze łzami w oczach, że to już koniec.

Piotr Remiszewski

W Vogue Travel pracuję od 3 lat. Rolę wychowawcy i instruktora kolonijnego pełnię od 7. Przed współpracą z VT pracowałem dla innego biura, które na rynku jest od niepamiętnych czasów. Mam również znajomych, którzy pracowali w jeszcze innych miejscach i opowiadali mi jak ich praca wygląda. Mam więc możliwość porównania i stanowczo stwierdzam, że jakość, zaangażowanie i profesjonalizm w VT jest na bardzo wysokim poziomie. Przekłada się to na (oczywiście) wynagrodzenie, warunki zakwaterowania, organizację pracy, wyżywienie i wiele innych. Gorąco polecam!

Michał Sieniawski

Vogue Travel starannie wybiera kadrę z którą nawiązuje współpracę stąd też wspaniała atmosfera. Praca wymagająca natomiast wynagradzająca wysiłek. Pieniądze na czas, minimum formalności. Polecam

Wiktor

Już trzeci rok będę pracować w Vogue. Cechuje ich fantastyczna atmosfera w pracy, szybki kontakt z pracodawcą, możliwość rozwoju (pracuję jako wychowawca ale mam możliwość angażować się również w wiele innych projektów) i super kadra z którą praca to czysta przyjemność. Kierownicy na obozach również są super! Nie licząc tych przyjemnych aspektów oczywiście dobrze płacą, wypłata zawsze jest w terminie i nigdy nie ma żadnych problemów z umowami.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie VOGUE TRAVEL PRZYJEMSKA ZDROJEWSKA SPÓŁKA JAWNA? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

W tym roku miałam przyjemność nawiązać współpracę z Vogue Travel - zarówno jako kierownik, jak i wychowawca na koloniach dla młodzieży. Już sama atmosfera podczas rozmowy kwalifikacyjnej upewniła mnie w przekonaniu, że dobrze trafiłam. Same kolonie przebiegały bez problemów, w trakcie turnusu miałam bardzo dobry kontakt z biurem - dziewczyny zawsze służyły pomocą a wszelkie, drobne niejasności byly załatwione od razu. W kwestii wynagrodzenia i terminowości wypłat - nie mam zastrzeżeń. Z czystym sumieniem polecam :-)

Ola

Pracuje z Vogue od kilku lat jako kierownik. Wszystko zawsze przebiega bez zarzutu ze strony pracodawcy. Zarobki dobre,na czas.

admin

Temat firmy Vogue Travel sc ucichł, ale może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o VOGUE TRAVEL PRZYJEMSKA ZDROJEWSKA SPÓŁKA JAWNA - Poznań

VOGUE TRAVEL PRZYJEMSKA ZDROJEWSKA SPÓŁKA JAWNA