Polish Work Force
3 5 9 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 110 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Polish Work Force?

Wek Nowy wpis

Zmieniła nazwę jest to prawda, bardzo fajna sprawa, generalnie jedna z bardziej spoko historii, mam wrażenie, że warto próbować się tam dostać, dają umowę o pracę, bardzo dobrą tak sądzę, i benefity też

dora Nowy wpis

na jakiej ul jest ta agencja w rzeszowie dziekuje

nati Nowy wpis

ludzie oni w rzeszowie sa od roku a faktycznie ta agencja juz dziala pare lat w opolu lublinie itp co rusz to otwieraja nowe biura to bzdura ze likwiduja czytajcie inne opinie ja tez sie od nich wybieram

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

just

polish work force, pracowałam za jej pośrednictwem. chyba za dużo negatywów załapała bo zwija interes :(

żżż

Nie polecam, byliśmy na żonkilach w Anglii, zarobku tyle co nic, ledwie się zwróciło za podróż. Pracowalismy po jakieś 30h/tydzień, zero pomocy ze strony agencji

yoanna

witam przyłączam się do pytania...jeśli ktoś współpracował z tą firmą niech napisze co i jak.

myśliciel

Mam to samo pytanie, zapisałem się z kumplem, na razie nie mamy odpowiedzi. firma działa podobno od roku więc jestem bardzo ciekawy czy ktoś w poprzednim roku już z Nimi współpracował.

dawidek

mam problem szukam wypowiedzi o Polish Work Force s.c.Rzeszów ale nic nie ma jeśli ktoś korzystał z ich usług proszę o podpowiedz czy warto

TakNie

Zostaw opinię o Polish Work Force - Rzeszów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie