ŚLUSARSTWO PRODUKCYJNE - Andrzej Szubski

Złoczew

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o ŚLUSARSTWO PRODUKCYJNE - Andrzej Szubski

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ŚLUSARSTWO PRODUKCYJNE - Andrzej Szubski

.kjbbj

@Danek uwierz mi, że to co napisałeś nic mi nie mówi, no bo co powie mi że rozmowa rekrutacyjna jest kozak? Całe NIC. Porsze o konkretny - o co cie pytali, o jakich pieniądzach była mowa i przede wszystkim na jakie stanowisko rekrutowałeś? daj znac.

Piotr

Nie chce mieć nic wspólnego z firmą Ślusarstwo Produkcyjne (usunięte przez administratora)!!! Sposób w jaki się z firmą współpracuje i podejście do ludzi to masakra !! A Pani(usunięte przez administratora) ?? Oj ....to dopiero (usunięte przez administratora) !!! Nie polecam ..firmy i nie chce mieć nic wspólnego z tą firmą !!

Sławek

Spokojnie Panie (usunięte przez administratora).Ja zlecam toczenie i frezowani oraz wybijanie otworów z spawaniem w jednej z firm koło Sieradza i jest ok.Skoro(usunięte przez administratora)Panu nie odpowiada to jest za Sieradzem jedna firma i w Zapolu druga.Właściciele są solidni i terminowi.Nawet cenowo przystępni.Jeśli Pana interesują namiary to podeśle na maila.Pozdrawiam.Sławek

Stanisław

Tak właśnie szukałem jakiegoś zakładu ślusarskiego w obrębie Sieradza i byłem na stronie Ślusarstw0 Produkcyjne.Miałem zadzwonić i umówić się na spotkania bo szukamy takich zakładów do współpracy ale z tego co czytam to rzeczywiście firma jest "dziwna" a z wypowiedzi wynika że właściciel to jakiś (usunięte przez administratora) a takich to znam już kilku i mi wystarczy.Dziękuję za opinie bo mógłbym zacząć współprace i źle skończyć.Dużo w Polsce takich firma a nie przypuszczałem że jest jeszcze gorzej bo jak firma funkcjonuje gdy właściciel nie normalny ? Kołchozy już były.Pozdrawiam.

Maciek

(usunięte przez administratora)Ale od pewnego czasu jakby się im w głowach poprzewracało.Kiedyś z nimi współpracowałem i sam właściciel jest dziwnym facete.Wydzwania i mędzi po godzinach pracy a jak się do niego przyjedzie to udaje (usunięte przez administratora).Jeśli chodzi o fachowość to naprawdę jest średnia krajowa a co do obsługi to się zgadzam.Pierwsze co robi Pan (usunięte przez administratora) innych producentów i klientów którzy u niego już nie zamawiają.Bo jak tu zamawiać u ludzi którym świat się na głowe przewrócił? Niech lepiej (usunięte przez administratora)zobaczą że jesteśmy w Uni i prace można wszędzie znaleźć a nie ludzi wyzyskiwać a później (usunięte przez administratora)

anonim

Ano tak.Nasz stołeczna gwiazda sieradzko - złoczewska.Taki wiejski \"tuning\"(usunięte przez administratora)

Raf

Firma ŚLUSARSTWO PRODUKCYJNE - (usunięte przez administratora) to firma prowadzona przez człowieka który ma problem sam z sobą.(usunięte przez administratora) z żoną uważają się za "pempki świata" krytykując wszystkich dookoła i szykanując klientów.Praca w fatalnej atmosferze bo z takim właścicielem to ciężko porozmawiać bo u niego tylko "robota" się liczy.Podejście do klienta to tzw. wiejski marketing który serwują pracownikom oraz klientom.Uważam że firma nie jest godna zaufania i polecenia.Nie fachowa obsługa oraz podejście do pracownika z góry świadczy tylko o opiniach jakie ma ona u klientów i pracowników.

Zostaw opinię o ŚLUSARSTWO PRODUKCYJNE - Andrzej Szubski - Złoczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ŚLUSARSTWO PRODUKCYJNE - Andrzej Szubski