Multi-Form Kancelarie Prawne-Ubezpieczenia

Kędzierzyn-Koźle

Opinie o Multi-Form Kancelarie Prawne-Ubezpieczenia

Joanna

Nigdy więcej nie skorzystam z innej kancelarii jak z tylko z tej multi-form. Nikt mi pomóc nie chciał, albo miał kosmiczne ceny. Szukała w całej Nysie i nawet w Opolu. Tu znalazłam i pomoc, i wsparcie. Poleciła mi tę kancelarię znajoma i jestem bardzo zadowolona i polecam bardzo mocno. Joanna Kiszka

Mariusz

Zgłosiłem się do tej kancelarii z rejestracją kompletną mojego auta z zagranicy sprowadzonego. Kancelaria przywiozła mi następnego dnia tablice, dowód rejestracyjny i ubezpieczenie. Następnego dnia po podpisaniu im papierów i tych tam pełnomocnictw no i inne. Byłem tak zadowolony, że gdy miesiąc później kolej rozp... mi auto, to też zgłosiłem się do multiform. Dobrze, że wizytówkę miałem w portfelu. Jestem niezwykle zadowolony, bo dostałem teraz takie odszkodowanie, że z naprawy i zapłaceniu prowizji kancelarii zostało mi jeszcze sporo w kieszeni. Na prawdę polecam tą kancelarię. Są bardzo solidni. W dodatku od tamtego roku obsługują też korporacje międzynarodowe i pomagają obniżać koszty firmy. Chyba z tego też skorzystam. Mariusz Węcławczyk

do REKRUTA

Niestety, nie oczekuj, że ktoś poda ci szczegóły. nikt nie jest tak głupi, aby zdradzać tajemnice handlowe. A jak chcesz wiedzieć coś więcej, to w MultiForm powiedzą ci wszystko dokładnie, zapewne pod warunkiem, że nie wypeplasz od razu na forum :-)

Zostaw opinię o Multi-Form Kancelarie Prawne-Ubezpieczenia - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multi-Form Kancelarie Prawne-Ubezpieczenia