Schnellecke
counter
4 8 21 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 91 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Schnellecke? Chętnie zatrudniają?

Balhuch Nowy wpis

Praca jak wszędzie. Średnia płaca, warunki okey. Kierownik dba tylko o wypełnienie planu miesięcznego, a brygadzista żeby odwalic h i leciec do domu ???? Co do atmosfery to ludzie różni, niestety plecaki jak Wojtek brygadzista są, (usunięte przez administratora)robi ale wypłatę odbiera.(usunięte przez administratora) Zakład się niedowartosciowanego wieśniaka pozbyl i dobrze, jest na zmianie spokój ????

Emilia Nowy wpis
@Balhuch

Średnia płaca to znaczy ile? Czy mógłbyś mniej więcej przybliżyć kwotę? Nie orientuje się za bardzo w określeniach, których użyłeś. Co to znaczy 'plecaki'? Mógłbyś napisać o co Ci chodziło? Proszę również o nieobrażanie poszczególnych osób, regulamin forum tego zabrania.

Belluh Nowy wpis
@Emilia

Już odpowiadam. Średnio to około 3000 zł za pracę od poniedziałku do niedzieli, kiedy rodzina spędza czas razem w weekend, ty pracujesz. Zapewne nie orientuje się pani w takich pojęciach jak "plecaki" bo pracuje Pani 8 h w swoim gabineciku w Poznaniu, a firmę zna pani tylko ja wyłącznie z raportów i statystyk w excelu

Użytkownicy czekają na odpowiedź 192 dni.

Czy pracodawca Schnellecke motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Magda

@kuczma jaki kryzys ?

Kuczma
@Magda

A co rozkwit i ekspansja?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Hej, czy w firmie Schnellecke płacą za nadgodziny?

Kuczma
@Pytanie

Kiedys tak teraz to nie ma bo kryzys.

Arek

@Mortadeusz Premie to nagroda za dobrą pracę. Firma bardzo dobra dla pracowników ,więc wystarczy starać się ,a każdy dostanie.

Mortadeusz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 525 dni.

Chciałbym się dowiedzieć na temat płacy zasadniczej oraz uznawanej premii. Jakie premie wchodzą w skład wynagrodzenia dodatkowego? Jaka jest wysokość płacy zasadniczej na stanowisku pracownik magazynowy, wózkowy?

Czemu nic nie piszecie na wątku schnellecke? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Romek25

Witam, czy może ktoś wypowiedzieć się jak teraz wygląda praca w Schnellecke na stanowisku zgrzewacza? Czy jest to praca trudna? Jakie jest kierownictwo i ludzie na produkcji? Z góry dziękuje za odpowiedź ;)

@Romek25

Praca zgrzewacza trudna nie jest - średnio zdolną małpę nauczysz tej pracy. No chyba że szukasz zatrudnienia w miejscu gdzie będziesz się obijać przez 8h - to nie tutaj. Co do kierownictwa - zależy na jaką trafisz zmianę, ale generalnie nie jest źle. Jak masz jakieś problem, to spokojnie możesz uderzać do lidera lub kierownika - nie gryzą ????. Ludzie na produkcji są różni, jak w każdej firmie. Generalnie na każdej zmianie jest pełen przekrój wiekowy - od dwudziestolatków po wiek przedemerytalny.

Marcin- pseudo pies

Jako, że zostałem wymieniony z imienia muszę odpowiedzieć. Coś mi się wydaje, a nawet jestem pewien, że kolega "były pracownik" jest obecnym pracownikiem. Frustracja kolegi osiągnęła taki poziom, że nastąpił wyrzut jadu. Jako, że nie jesteś pracownikiem naszej zmiany proponuję się na ten temat nie wypowiadać i skupić się na swojej zmianie. Swoją drogą ciekawe jest to, że najwięksi "bohaterowie" w rzucaniu bezpodstawnych oskarżeń nigdy nie mają odwagi przedstawić się. Twoje oskarżenia są tyle warte co twoja znajomość zasad ortografii i interpunkcji języka polskiego. Znam jedną osobę, która od dawna miała problem ze mną i Bartkiem pseudo gej, jednak przez grzeczność nie wymienię jej imienia. Jak jest tak źle to dlaczego nie pójdziesz z tymi zarzutami do kierownika? Czyżby dlatego, że kolejny raz wyśmieje twoje wyimaginowane oskarżenia? Proponuję, żebyś dopuścił wreszcie do siebie myśl, że Twoim problemem nie jest nikt inny oprócz Ciebie samego. Na koniec zadedykuję Ci parafrazę fragmentu utworu znanego rapera: "Przestań się ośmieszać. Zacznij więcej robić, a mniej w gó..ie mieszać".

były pracownik
@Marcin- pseudo pies

"Kolego" to se możesz powiedzieć do swojego przydupasa. A ja już długo nie robie w tej firmie i nie rozumie dlaczego bezpodstawnie oskarżasz innych. Ale skoro żeś odpisał to chyba poczułes się winny bo napisałem ci prawde. Na tym koncze bo zes błysnal tak inteligencjom ze aż cie przerosła.

pozdbyrawiam ,były pracownik

o,dzięki. Nareszcie ktoś zainteresował się jak tak naprawdę wygląda praca na pierwszej zmianie. Teoretycznie to lider jest tam niepotrzebny, zmianą rządzą prcownicy, tak zwane lizusy albo koledzy od imprez. do tego dochodziło , że gdy pracownik zrobił jakiś błąd to nie lider tylko kolesie robili takie jazdy, że szkoda gadać. Ale widać ani kierownik ani biuro na takie rzeczy nie zwracają uwagi. Trudno tam pracować , jeżeli jest taka presja , dlatego ludzie popełniają błędy. Myślę , że poprzednie opinie były słuszne , pewne osoby powinny być rożdzielone każda z nich pracować na innej zmianie. A dokładnie chodzi o dwóch pracowników belki. Krótko pracowałem na tej zmianie , ale widziałem dużo. Pracodawca ok. ale do końca nie wie co tam się dzieje.

byly pracownik

firma jak kazda inna ale co do niektorych pracownikow i ich zachowania to poraszka na zmianie 1 jest paru takich pracownikow co im sie wydaje ze maja wladze absolutna i tam decyduja o wszystkim a zwlaszcza dwoch takich co rzadza na belce i ustawiaja tam wszystkich to jest tragedia jeden wszystkich obmacuje po tylkach a drugiemu sie wydaje ze jest conajmniej jakims dyrektorem a takie maja odzywki do innych pracownikow ze az uszy wiendna i to lider toleruje bo to jego przydupasy inni sobie sami ustalaja gdzie maja pracowac bo tak im jest wygodnie i zeby tylko sie nie napracowac takich jak ci dwaj z belki to prezes powinien rozdzielic kazdego z nich na inna zmiane bo oni sobie sami ustalaja kto ma pracowac na belce a kogo skasowac i to sie toleruje a oni sie smieja ze im to uchodzi bez zadnych konsekwencji to nie dopuszczalne zeby tacy ludzie tam pracowali a co do tej dwojki to pierwszy bartek pseldo gej adrugi to marcin pseldo pies jak mozna pracowac w takich warunkach w takiej firmie,

byly pracownik

firma nie jest zla od kiedy sa dobre zwiazki...

Zostaw merytoryczną opinię o Schnellecke - Swarzędz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Schnellecke