Hotel Gwarna Sp. z o.o.

Legnica

Opinie o Hotel Gwarna Sp. z o.o.

Piotr

Nie wypowiadam się jako były pracownik bądź były klient tego dobytku lecz mąż kobiety która tam pracowała. Pracownicy tego hotelu najlepiej jakby nie posiadali dzieci oraz życia osobistego ponieważ nikt tam nie chce pracować ze względu na traktowanie. Kadra zarządzająca ma w głębokim poważaniu czy ich pracownicy mają dzieci na wychowaniu. Główny szef w Legnicy w postaci obywatela niemiec uważa że jego polskie prawo nie dotyczy. Pracy jest na dwa razy więcej osób niż jest zatrudnionych lecz ten pan twierdzi że więcej ludzi nie potrzeba . Nawet gdy ktoś zostanie zatrudniony to po bliższym zapoznaniu z panem wcześniej wspomnianym oraz kadrą zarządzającą natychmiast dziękuje za pracę. Po zatrudnieniu nowego menadżera pan w/w nie pozwala podjąć mu żadnych kroków aby zmienić warunki pracy ludzi zatrudnionych. Kupa spraw trafiło już do Sądu Pracy i część już została wygrana a podejrzewam że jeszcze kupa spraw przed nimi. Lecz cóż z tego skoro pan w/w twierdzi że " mnie polskie prawo nie dotyczy" i tym samym zakazał odbierać pocztę z instytucji typu Sąd oraz PiP. Widać że u Niemców też rodzą się ciekawej maści ludzie. A sposób podejścia kadry zarządzającej do pracowników świadczy tylko o jednym. Daj odrobinkę władzy polakowi a wtedy wyjdzie z niego prawdziwe oblicze. Stanowczo odradzam pracę w tym czymś.

Masz jakieś wieści o firmie Hotel Gwarna Sp. z o.o.? Zachęcamy do podzielenia się nimi z innymi uzytkownikami na naszym forum.

Zostaw opinię o Hotel Gwarna Sp. z o.o. - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Gwarna Sp. z o.o.