Hotel Sękowski

Legnica

Opinie o Hotel Sękowski

Ukasz SęPowski

Czy ktoś wie coś na temat roboty z Hotel Sękowski? Doszły mnie słuchy że tylko pozytywne zdania na jej temat. Podobno tam dobrze płacą i jest bardzo fajna atmosfera. Mogę powiedzieć, że uważam tak samo. Pozdrawiam wszystkich szczęśliwie wykonujących swoje obowiązki. ZAPYTANIE: "Czy ktoś wie coś na temat roboty z Hotel Sękowski? ODPOWIEDZ: Mogę powiedzieć, że uważam tak samo. " Pozdrawiam ( usunięte przez administratora )ahhahahahhahhahahahahahha

Zostaw opinię o Hotel Sękowski - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Sękowski