Polimex - mostostal Ocynkownia S.A

Częstochowa

Opinie o Polimex - mostostal Ocynkownia S.A

Józek

Płacą regularnie ze wszystkimi dodatkami. Jest ok.

Ja

Generalnie praca tam to przerost formy nad treścią. Wszystko ładnie wygląda z zewnątrz, a wewnątrz szambo.. No i oczywiście ludzie na najwyzszych stanowiskach nie są za kwalifikacje, tylko znajomości-ale to akurat zazwyczaj tak bywa nie tylko tam.. I szkoda że dają robote Ukraińcom ,można troche wiecej zaplacić Polakowi ,a i zyskali by na jakości i terminowości świadczonych usług

Wieluncz

Ostatnio pojawiło się dużo ofert od produkcji przez wózkowych az po administracje. Płaca dobrze ale trzeba znać się na robocie.

Dunczyk

Pracowalem w cynkowni i dobrze pamietam tam prace. 3 zmiany i soboty w sezonie jak roboty duzo. Premie jak sa to dobre. Kierownik ostry ale da sie z nim gadac. Moge polecic w czestochowie

Cynkownik

Szanowny Mm, przyjęcie towaru zajmuje się ważeniem towaru i przygotowaniem dokumentów związanych z dostarczonym materiałem. Kwestie związane z wyceną za usługę należy ustalać z działem handlowym który przygotuje stosowną ofertę. Wycena elementów do cynkowania uzależniona jest głównie od gatunku stali, gabarytów oraz wielkości zlecenia. Wszelkich informacji udzielają pracownicy działu handlowego osobiście, telefonicznie bądź mailowo. Prosimy nie wprowadzać opinii w błąd - warunki współpracy uregulowane są Ogólnymi Warunkami Handlowymi dostępnymi na stornie internetowej z którym zgodził się Pan składając podpis na dowodzie dostawy.

Mm

OCYNKOWNIA ŚLĄSK CZĘSTOCHOWA UWAGA! Nie znalazłem nic na temat obsługi czy też opinij klientów więc pragnę podzielić się z innymi tym co mnie spotkało. Pragnąc skorzystać z usług tej firmy wykonałem telefon w celu ustalenia szczegółów gdzie uzyskałem informacje że w przypadku dostarczenia lżejszych przedmiotów (do 100 kg) minimalna kwota faktury wynosi 245 zł trochę szkoda ale co poradzić, przyjęcia od 6 do 21 super. Dostarczyłem 80 kg i Pani po raz kolejny poinformowała że i tak minimalna kwota do zapłaty to by było tyle dobrego. Minął tydzień dzwonie tak gotowe można przyjechać (chyba zapomnieli dać znać ) ale zapłacić można od 7 do 15 i tu zaskoczenie do zapłaty 340 zł !!! Pytam za co tyle nikt nie jest w stanie powiedzieć 80 x 3.2 zł. Bo firmy mają zniżki a Pan nie, a na piśmie przy przyjęciu nie podają kwot pomimo że towar jest ważony przy kliencie tylko informują słownie ile do zapłaty. Teraz jeśli chcesz być oszukany przynajmniej będziesz świadomy.

Gość od zlecanie Lab- Baku

Ja znalazłem sobie inną pracę i odszedłem z własnej woli chociaż miałem biały kask - nie żałuję

baron

za Polimexu narzekalem, ale teraz to dopiero jest dno. robimy za bialych murzynow

coc
@baron 26.12.2015 23:05

a czy umiesz co innego poza narzekaniem? nie podoba sie to znajdz sobie inna prace

Witam wszystkich zainteresowanych niestety w moich oczach Ocynkownia w Częstochowie bardzo źle wypadła przede wszystkim kumoterstwo cwaniactwo wysługiwanie się ludźmi pomimo że jest na takim samym stanowisku różnica polega tylko na tym że na przykład zna prywatnie po za pracą brygadzistę lub kierownika i udaje w tym momencie że pracuje myśli że na wszystko mu wolno inaczej mówiąc że jest bez karny. Piją wódę głównie na nocy czasem na drugiej zmianie oczywiście same cwaniaki robią dobre wrażenie do złej gry. Zakład cwaniaków i kolesi nie polecam.

Użytkownicy chcący podjąć zatrudnienie w firmie Polimex - mostostal Ocynkownia S.A potrzebuję informacji o niej. Możesz im pomóc dodając komentarze na naszym forum.

Zostaw opinię o Polimex - mostostal Ocynkownia S.A - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polimex - mostostal Ocynkownia S.A