Opinie o Twoje M Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Twoje M Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Twoje M Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Twoje M Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Dyrektor Szkoły. Twoje M Sp. z o.o. sp.k. szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

Iza Nowy wpis

Pan Prezes potrafi w tydzień zajechać asystentkę zarządu. Paca w tej firmie to koszmar.(usunięte przez administratora)na porządku dziennym.

Iza Nowy wpis

Nie wiem, o jakiej rotacji mowa. Gdyby istniała, to byłyby też rekrutacje, tymczasem co znajdę ofertę, to wszystko z 2021 roku, jeden wyjątek - asystentka sprzed kilku miesięcy. Reszta, od ogrodnika, po managerów, wszystko nieaktualne. Jak więc jest naprawdę z tymi odejściami z pracy?

Ja Nowy wpis
@Iza

Ludzie uciekaja przez wspomniana wczesniej Pania Prezes. Toksyczna kobieta, pomiata wszystkimi. Dla niej liczy sie tylko kasa, czlowiek nie ma znaczenia. Rekrutacja jest na okraglo. Co chwile nowa kadra. Nie warto sie w to pakowac.

Omijajcie firmę szerokim łukiem!!! Pani prezes DRAMAT. .. Kłamie, knuje, oszukuje.. Taki typowy Janusz biznesu z manią prześladowczą. Napompowany uśmiech a za nim pustka. Bardzo duża rotacja pracowników jest na to potwierdzeniem. Dziwne klimaty, gęsta atmosfera i dramaty na każdym kroku. Kategoryczny zakaz chodzenia na L4, no bo przecież choroby nie istnieją:) A na odchodne, jak już człowiek dochodzi do wniosku, że niczego dobrego w tej firmie nie znajdzie, Pani prezes tylko utwierdzi go w przekonaniu, że podjął słuszną decyzje ... nie płaci ustalonych prowizji, faktur, dodatków. Komplety brak klasy, szkoda czasu i energii na takich ludzi..

Byly pracownik2

Popieram!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Twoje M Sp. z o.o. sp.k., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Project Manager? Podziel się swoimi wrażeniami!
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
admin

Macie nowe opinie o firmie TWOJE M Sp. z o.o. Sp. K., pracy i szefie? Czekamy na Twój komentarz, napisz nam jakie zalety i wady ma firma i praca w niej.

Zostaw merytoryczną opinię o Twoje M Sp. z o.o. sp.k. - Poznań

• Jak się pracuje w Twoje M Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Twoje M Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Twoje M Sp. z o.o. sp.k.
  • Pilska 16A