Opinie o Flex-Employment B.V. w Hr oudenbosch

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Flex-Employment B.V.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flex-Employment B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flex-Employment B.V. w Hr oudenbosch

Kulson

Witam, Czy Tomek i Sara jeszcze pracują ? Pozdrawiam z 2015r.

Aneta Jaworska
@Kulson

Tomek i Rafał są OK i Szefostwo też

Flex kombatant
@Aneta Jaworska

Czy to ten Tomek który nie jest Tomkiem i zmiana nazwiska nie tuszuje policyjnej pały co szmugluje po pokojach i o Rafale co patrzy ile darmowego posiłku spożywasz a sam wpierdala i odziwo brakuje dla pracowników po pracy ?taka Rafała kobitka też całkiem całkiem heh pomijam że ma żałobę na paznokciach ???? uzb płać haha tylko najpierw poczytaj co to jest uzb w Holandii bo to dodatek mieszkaniowy . Jak wierzysz w ich farmazon to skocz na przeciw hotelu do kościoła lub na schodach przybij piątke temu z NASA

Hmm
@Flex kombatant

Flex kombatant, jeśli nie wiesz po co jest UZB dokładnie to się lepiej nie wypowiadaj, przed podpisaniem umowy wszystko jest powiedziane za co odciągane są pieniądze itp czy uzb , skoro SAM to podpisałeś to widocznie godziłeś się na takie warunki , jeśli chodzi o Pana Rafala i jego " wpierdalanie posilkow" ma on do nich takie samo prawo jak wszyscy ludzie na hotelu, a co do Pana Tomka , to gdybys był dobrze poinformowany to "TOMEK" jest ksywka z wielu lat wstecz, a nie żadna przykrywką ???????? a jeśli szmugluje te pokoje to tylko dlatego że właśnie tacy ludzie jak Ty nie potrafią niczego uszanować, porządku i panujących tam zasad . Żegnam i NIE POZDRAWIAM ????

@Hmm

Co ty za bajki piszesz stary on mi w pokoju kipisz robił pod moją nieobecność to jest normalne dla ciebie ??bo dla mnie nie to jest karalne a on jako pies dobrze wie że to jest bezprawie . A prawdziwego nazwiska (usunięte przez administratora) nie poda bo w pl go chcą (usunięte przez administratora) za walki związane z flexem taka prawda . A tam jest jedyną zasada jak Tomek gra ty tańczysz ale sorry nie te czasy winetouuu

Ebac flex
@Hmm

I tak nie ma do tego prawa przeszukiwać to on może swoje kieszenie parowa jedna i na huj go bronisz lubisz jak ktoś ci trzepie szafki

ZŁOŃ

Ciekaw jestem kiedy skończą się kradzieże w hotelu w Roosendal a koordynator Rafał coś z tym zrobić zamiast patrzeć ludziom w talerz

@ZŁOŃ

Szanowny Zloniu, chetnie pomagamy Panstwu w wielu kwestiach dotyczacych naszej wspolpracy i Panstwa komfortu. Natomiast smuci nas, ze Pan jako mieszkaniec owej lokalizacji i nasz dlugoletni pracownik bierze udzial w niepotrzebnych konfliktach prywatnych, probujac w ten sposob zaszkodzic rowniez calej firmie. Chcielibysmy raz, a dobrze zdemontowac szkodliwe pogloski dotyczace rzekomych kradziezy w Roosendaalu. Zalezaloby nam by pracownicy szanowali sie wzajemnie na tyle by nie tworzyc tego typu plotek. Natomiast odnoszac sie do kwestii "patrzenia ludziom w talerz" wiemy, ze chodzi Panu o sytuacje zwiazana z lamaniem, na granicy prawa, zasad wewnetrznych przez jednego z pracownikow w sposob zagrazajacy dobrostanowi innych mieszkancow zakwaterowania. Reakcja Rafala byla w tym przypadku odpowiednia i dobrze wywazona. Kolejny raz natomiast jest to bardzo subiektywny glos z Pana strony, nie bioracy pod uwage dobra spolecznosci pracownikow, jaka tworzy Flex Employment, a jedynie Pana prywatne zwiazki z poszczegolnymi pracownikami. Jesli jest Pan zainteresowany rozmowa w cztery oczy w celu wyjasnienia nadmienionych przez Pana kwestii, prosze do nas zadzwonic i umowimy sie na spotkanie w biurze.

ZŁOŃ
@Flex-Employment B.V.

Mając na uwadze dobro pracowników państwa firmy chciałem przestrzec ludzi przed sytuacjami jakie mają miejsce w Roosendal..Nadmienić chciałem iż już nie jestem pracownikiem państwa firmy.Pracuje przez inną agencje więc nasze spotkanie w cztery oczy jest nie na miejscu .mylycie mnie z inną osobą która pracuje i zgłosiła fakt kradzieży z całym szacunkiem co do szefostwa chciałem poruszyć tę sprawę bo ludzie którzy pracują boją się zgłaszać takie rzeczy i chciałbym otworzyć oczy szefostwu jakie układy są w flex .. A co do talerza to muszę przyznać że działanie na granicy prawa w Holandii jest ryzykowne ale co nie zakazane to legalne. .Być może koordynator (usunięte przez administratora)spróbował co tam było bo niby od kogo wiedział że to coś nielegalnego??? A być może ta osoba nie podzieliła się z przyjacielem pana (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)Ten komentarz ma na celu jedynie ostrzec ludzi chcących pracować w flex . Z całym szacunkiem ...były pracownik.nadmieniam również iż nie są to pogłoski ,plotki tylko kryształowe fakty.

@ZŁOŃ

Szanowny Zloniu. Po pierwsze spotkanie nie jest nie na miejscu, bo widocznie sytuacja tak bardzo na Pana wplynela, ze nie jest Pan w stanie o niej zapomniec i publikuje te informacje pod nienzanym nickiem. Przykro nam, ze nie moze Pan zaznac spokoju. Dlatego tez proponujemy spotkanie twarza w twarz. Nie na miejscu jest wystosowywanie tego typu opinii, a nie podjecie z nami kontaktu. Jesli natomiast jest to proba kontaktu z naszym szefostwem, tak jak Pan twierdzi, to numer jest ogolnie dostepny w internecie: 06 54262490. Natomiast o jakich ukladach Pan mowi, to ciezko zrozumiec.. Jest Pan oburzony tym, ze nie akceptujemy narkotykow na naszych lokalizacjach? Przed wprowadzeniem sie na nasze lokalizacje zgadzaja sie Panstwo z regulaminem wewnetrznym. Jesli zabronione jest przykladowo posiadnie zwierzat u najemcy, to nalezy sie do tego stosowac lub tez poszukac innego zakwaterowania. Argument o tym, ze zwierzeta sa akceptowane na swiecie nie maja tutaj zastosowania. Takze argumenty na poziomie: chce narkotyki, bo moge sa niedorzeczne i szkodza calej spolecznosci, co potwierdza slusznosc naszych dzialan w celu wyeliminowania tego problemu. Przedstawia Pan sytuacje jakbysmy przeszukiwali rzeczy i jezdzili po Panstwa prywatnych mieszkaniach. Kolejny raz niestety probuje Pan oczernic naszego pracownika bezpodstawnie. Mamy nadzieje, ze szybko stanie Pan na nogi i bedzie w stanie zobaczyc sytuacje z bardziej obiektywnej perspektywy.

Ty wiesz kto
@ZŁOŃ

Tam nie tylko koordynator patrzy w talerz ale i szefostwo i nie tylko w talerz

Bożena
@Ty wiesz kto

Nie tylko? A w co jeszcze?

Daniel

Omijać szerokim łukiem

Urszula
@Daniel

A może powiesz dlaczego? Bo taka ogólna opinia to dużo nie daje.

Chciałem zapytać o pracę na sortowni warzyw i owocow w miejscowości Oudenbosch.Jaka to praca?Jakie warunki pracy,mieszkania,transportu do pracy i z pracy.Zarobki,gwarancja godzin.Proszę osoby co tam pracowały w niedalekiej przeszłości o opinie.Interesują

BLANCA
@Zainteresowany

PRACUJE NA V OERS DINTELD PRZEZ FLEX PAKOWANIE WARZYW GLOWNIE BRUKSELKA PACA OK MOZLIWOSC UCZENIA SIE MASZYN I STALYCH GODZIN TRANSPORT Z POD HOTELU NA KTORYM MIESZKASZ CHYBA ZE MASZ PRAWKO TO MOZESZ BYC KIEROWCA WARUNKI MIESZKALNIE OK JA MIESZKAM W OUDENBOSCH PLUS NIE MUSZE GOTOWC SA PODAWANE OBIADY

Ktoś
@BLANCA

@Blanca mam pytanie, a jak wygląda praca dla ludzi z własnym zakwaterowaniem? Mieszkam w Oudenbosch na prywatnym mieszkaniu.

Yobo

Do (usunięte przez administratora) Nic się nie zgadza. Paski wypłaty dopłaty.

Dominik

Mam auto, szukam osoby/osób do wspólnego wyjazdu. Mój email: dominikdominikusd@gmail.com

@Dominik

I jak, udało Ci się znaleźć osoby do wspólnego wyjazdu? Jestem ciekawa czy często udaje się właśnie rozłożyć koszty takiego wyjazdu i zebrać jakąś ekipę ;P

Alex

Witam myślę nad tym by rozpocząć z wami współpracę lecz nie znam języka ile bym mógł otrzymać za godzinę pracy i co miałbym robić i czy byłoby 50 godz tygodniowo chociaż

@Alex

Drogi Alexie, Mysle, ze najlepiej jesli skontaktujesz sie z nami mailowo (maria@flex-employment.nl) czy tez telefonicznie (+31611845417) poniewaz w ten sposob bedziemy w stanie omowic nasz wachlarz oferowanych ofert wraz z warunkami zatrudnienia i znalezc cos odpowiadjacego Tobie. Pozdrawiamy serdecznie, Zespol Flex Employment

Będę chciał się zatrudnić na jumbo przez ta agencje. Czy ktoś może mi napisać jakie tam są warunki mieszkaniowe, oraz czy są godziny pracy?

@Adam

Panie Adamie. Niestety ale nie oferujemy pracy w Jumbo, poniewaz nie jest on naszym klientem. Wyglada na to, ze pomylil Pan agencje. Jesli jednak chcialby Pan rozpoczac z nami wspolprace, zapraszamy do kontatku!

Witam

Witam mam pytanie do flexa pracuje u was i obiło mi się o uszy ze jest możliwość wzięcia pożyczki zakładowej czy to jest prawda czy kolejne plotki

@Witam

Dzien dobry, niestety musimy potwierdzic, iz sa to plotki i nie istnieje taka mozliwosc. Pozdrawiamy serdecznie!

Mariusz i Marta

Pracowaliśmy w tej firmie i z czystym sumieniem możemy polecić to biuro.

@Mariusz i Marta

Super, że polecacie ale czy mogłabym się dowiedzieć dlaczego warto wybrać właśnie Flex-Employment B.V.? :) Jestem ciekawa po prostu jakie są plusy i czym firma zachęca do wybrania właśnie ich? Jak oceniacie zarobki?

Mama

Proszę tez napisać prawdę o sobie.Czyli zero znajomości języka,alkohol,brudasy le wymagania to 2500 euro tygodniowo.Ludzie kto wam broni w znalezieniu idealnej pracy?

@Mama

To samo mysle. Agencje pracy jako "zlodzieje", bo tak- na tym polega praca biura posrednictwa, ze otrzymuje pieniadze za przepracowany czas pracownika. Ale ilu z tych ludzi samo by sobie znalazlo prace? Mieszkanie? Transport? Gdy ani be, ani me, umiejetnosci brak, prawo jazdy to jakas nieosiagalna przeszkoda.. Jesli ktos umie sobie te rzeczy sam zalatwic, to zalatwia i nie pracuje przez biuro. Proste.

@Mrumru

Lepiej mala lyzka i wkoncu miec wszystko niz tak jak wy dawac sie wykorzystywac niedlugo beda wam kazali w kempingu mieszkac i za 4€orac pole a wy bedziecie to robic jak maply was traktuja a wy uwazacie ze to jest normalne i chyba to kest najgorsze ;)ze myslicie ze tak jest wszedzie wystarczy sobie normalna agencje znalezc i cie stac na odlozenie duzych piemiedzy do polski nie potrzeba wcale miec prywatnego mieszkania itp nie mierz kazdego swoja miara :)

Heheh
@Ola

Weź ty się (usunięte przez administratora) i nie udawaj zadnej olki bo żadna Olka na tivoli bie mieszka co wstydzisz się nazwać swoim imieniem

@Heheh

Ani żadne heheheh tymbardziej juz tam nie mieszkam bo nie jestem przyglupem a dwa nikt tu nie podaje swoje prawdziwego imienia jak również ty

@Ola

Masz racje dziwie sie tym co tak slodko pieknie pisza ze jest super co wy (usunięte przez administratora) z marsa jestescie zero honoru godnosci (usunięte przez administratora) za 250euro obiady spoko (usunięte przez administratora) ci co tak pisza jestescie (usunięte przez administratora) frajerami swiniami

Bumcyk

A ja polecam ???? nie zawsze było kolorowo ale tak jest wszędzie. Z wypłatami nigdy żadnego problemu, no tylko to UZB ale to da się przeżyć. Praca sama w sobie bardzo fajna.

StOkRoTkApl
@Bumcyk

Hej. Czy możesz dać jakieś namiary na koordynatora lub kogoś z kim mogę się skontaktować w sprawie pracy. Najlepiej polskojęzycznych????

@StOkRoTkApl

Zachęcamy do telefonicznego oraz mailowego kontaktu z nami poprzez adres maria@flex-employment.nl lub też numer +31611845417 :)

Aktualność
Szanowni Państwo,
Bardzo się cieszymy, ze trafili Państwo na nasz profil. Jesteśmy Holenderskim biurem pracy, które specjalizuje się głownie w pracach produkcyjnych w sektorze agrarnym ale miewamy też inne oferty. Cieszy nas gdy kandydaci oraz klienci mogą się rozwijać. W swoich działaniach opieramy się na otwartym dialogu, dlatego zachęcamy Państwa do telefonicznego oraz mailowego kontaktu z nami poprzez adres maria@flex-employment.nl lub też numer +31611845417.
Poszerzyliśmy nasze działania by stanąć naprzeciw Państwa oczekiwaniom i postanowiliśmy być obecni również na portalu GoWork.pl.
W ciągu ostatnich lat nasza firma zmieniała się. Staramy się ciągle ulepszać i uczyć na błędach. Dlatego zachęcamy do wyrażania konstruktywnych opinii oraz podejmowania ważnych dla Państwa tematów. Zależy nam na tym by komunikacja odbywała się w kulturalny sposób z poszanowaniem obydwu stron.

Pozdrawiamy i do usłyszenia!
Zespól Flex Employment
fatz

Lubię atmosferę w Flex-Employment B.V. za: Jestem zadowolony z firmy .Praca ok ,płatności ok .Współpraca z biurem i koordynatorami OK . Tylko mogę polecić

Magda
@fatz

Ja rowniez polecam jest ok wracam tu co rak na 4-5 m i jest ok

Jak szefostwo w Flex-Employment B.V.? Spoko traktują ludzi?

tata

szefostwo ok zadnych problemow pelna kultura

Macie jakieś nowe informacje związane z pracą w Flex-Employment B.V.?

Wrózbista

Praca katastrofa zarzynają człowieka . Praca na kontenerach nie jeden padł przez tempo pracy i pospiech Tomek koordynator z Trzcianki największa (usunięte przez administratora) jaka spotkalem Wyrzucił na próg jednego dnia 3 osoby Nie dają umowy o pracę O mieszkanie też nie chcą. Nie idzie się dogadac . Jeśli jesteś kierowca latasz jak pies po pracy żeby załatwiać jego prywatne sprawy . Nie wypłacany jest pieniądz za 2 tygodnie Mieszkanie bardzo drogie Mieszkałem w Kruisland Pozdrawiam nie polecam

Before
@Wrózbista

Też swojego czasu mieszkałam w Kruislandzie. Ten "hotel" to jedna wielka porażka. (usunięte przez administratora) straszny. Ogólnie mieszkania flexowskie do bani. Drogo śmieszne zakazy i nakazy najlepiej mieszkać na własną rękę.

@Wrózbista

Mi wyjasniono, ze na kontenerach jest stawka godzinowa, ale jesli historia wyglada tak, ze klient "zaklada" ze w tych 8h bedzie rozladowanych np. 8 kontenerow, to juz pozniej nie intertesuje go czy bedzie to zrobione np. w 4h. I tak zaplaci za 8h. Takze no.. To chyba wybor samych pracownikow jak szybko pracuja? Za co wyrzucil? Bo pili? Cpali? Niechodzili do pracy i nie placili za media? Bo tego nie powiedziales i mozemy sobie tylko wyobrazic biednych ucisnionych ludzi potraktowanych zle bez powodu.. Jak to nie daja umowy o prace? Zglosiles sie po nia do biura? Bo ja umowe mam..

Para
@Mrumru

Haha ale ta firma zatrudnia samych takich ludzi. Ok znajdą się normalne ludzie, ale boją się cokolwiek powiedzieć bo w biurze będzie jazda.(usunięte przez administratora) W pokoju który nam zaproponowano nic, dosłownie nic. Dwa łóżka poklejone taśma, materace stare i z jakiegoś dziwnego powodu zoltawe, ściany chyba pod kolor materacy i szafeczka z materialu taka z Ikei za 10 zł. Tyle. Następna lokacja hotel niedaleko Aalseemr, która pod prysznicem zrobiona z zasłony okiennej(usunięte przez administratora)Obiecano 35 godzin a w ciągu 5 godzin po przyjeździe dowiedzieliśmy sie od ludzi że teraz to maks 20 godzin dlatego zmieniają teraz wszystko. (usunięte przez administratora) Aaa bo żeby nie było. Mamy prawo jazdy, angielski na poziomie zaawansowanym i dużo chęci do pracy ale nie w takich warunkach. Przy okazji pozdrawiam prawdziwego (usunięte przez administratora) Po czym gsy spotkałem go w biurze i spytalem czy powie jak to wygląda to powiedział ze spoko i da się przyzwyczaić(usunięte przez administratora)

@Para

To chyba jakas pomylka, bo ta firma nie pracuje w Aalsmeer (?) Jestes pewna, ze o tym Flexie piszesz?

milicjant
@Mrumru

Ouden bosch ,Markt Platz 50, na przeciw największej bazyliki.

@Mrumru

Ale na kontenerach swojego czasu ktore sa na akord plus czasami robisz w maseczkasz gazowych tez na akord to kazdy tam nacpany lata i nikogo tam nie zwolniaja za to bo im jest to na reke szybciej maja kontenery rozladowane:)

Mariusz
@Ola

Praca na akord w tej firmie daje może nieograniczone możliwości do tego, aby nasze zarobki za pracę w tym miejscu były nielimitowane? Zdradzisz mi, jak dokładnie to wygląda? Będzie mi miło, jak to napiszesz. Z góry serdeczne dzięki.

Robson

Wszystko prawda byłem i tak jest dziwne ze ta firma jeszcze istnieje

Mrumru

Pomieszkaj kiedys na jakims domku z paroma osobami, gdzie niektorzy z nich robia pranie 5x dziennie, zamiast miec dostep do pralki na caly dzien i nikt Ci nie powie, ze "juz stal w kolejce", bijac sie do suszarek, ludzie podkradajacy proszki/plyny i ciuchy, to moze zrozumiesz xD

@Mrumru

To normalne jakos ja nigdy nie mam problemu z tym zeby Zrobic sobie pranie jak masz 3 pralki na 60 osob to sie nie dziw ze sa wiecznie zajetw to jest kwestia tego ile jest pralek na ile osob dwa proszki i plyny itp to kazdy trzyma sobie w pokoju a nie na wystawie a po drugie to trzeba umiec walczyc o swoje za granica traltuja was jak malpy a wy sie zachowujwcie jakbyacie dostali zloty rog a pozniej przez takoch jak wy tak jest w agencjach bo dajecie sie (usunięte przez administratora) przyslowiowo w kazda dziure

@Mrumru

1 dzien przypada na 1 osobe z hotelu na pietrze mieszka okolo 7 nawet wiecej a co jesli potrzebuje sobie zrobic pranie wiecej niz raz ? Mam chodzic i pytac sie ludzi czy moge sobie zrobic w ten sam dzien co ktos ja sobie to zalatwie bo tak mialam bo akurat na tivoli mieszkali normalni ludzie ktorzy sie co chwile zmiemiali przeciez oni sami maja ful ja robie na 2 osoby 3 razy pranie w tygodniu no sory ale nie lubie jak mi brudy leza i co flex mi za tyle uzb? Zapewnia jeden dzien prania w tygodniu kiedy ja mam potrzebe minimum 2 smiech na sali :)

Rak

Odradzam

@Rak

Ale dlaczego? Proszę uściślić. Co jest nie tak z tą agencją pracy?

Tolo
@Anna

100euro za miesiąc pracy bo reszty niewyplaca po zjeździe do domu to jest powod

Agnieszka
@Tolo

Jeśli za cały miesiąc pracy otrzymałeś od Flex-Employment tylko tyle, to faktycznie, coś musi być nie w porządku. A jak Ci właściwie wytłumaczono tę sytuację? Firma musiała przecież podać konkrety powód.

@Tolo

100 euro za miesiac pracy? Z moich doswiadczen wynika, ze wyplaty sa tygodniowe, to raz. A dwa, to chyba pytanie za ile godzin przepracowane, a nie jaki okres czasu? No i dlaczego reszty nie wyplacaja niby? I jakiej reszty?

@Mrumru

4×25€ to 100€ moze taka wyplate dostawal? A reszta to wakacyjne i urlopowe chyba wiesz co to a skoro mial tak malo godzin to jest wina agencji a nie jego agencja ma cj zapewnic normalne godziny pracujace :)

Jola

Totalna katastrofa dają cie na firme i jak nie wypali ci robota to niestety innej nie mają dla ciebie już TO Jakaś Porażka

@Jola

Czy jako "niewypali Ci robota" masz na mysli, to ze klient oczekuje jednak jakiegos wysilku ze strony pracownika, bo nigdzie nie placa za stanie? :)

milicjant
@Mrumru

Tak ,tylko jeden np w Dinteloord zamiata śmieci , cz nakłada worki na kartony, a inny przyłapany że zapier.przy załadunku palet , to się go gnoi i zasuwa za pięciu, za te albo mniejsze pieniądze, i Rafał z Adamem rudym o tym wie, Niki także , nie mówiąc o Śrucie współwłaścicielu Tivoli - klasztoru w którym mają nocleg pracownicy , na dole restaurację ma nie złą. Mirek zwany Tomkiem sra na widok Tamary i Śruta. Chcecie więcej to sprawdźcie - zarabiacie na hotel Tivoli.

@Mrumru

13h w pracy w zimnie na tumobach daja ci kurtki po jakims przepracowanym dopiero czasie w 1 dzien juz sa uwagi co 5 co do twojej pracy no wlasnie a tutaj nieplaca za stanie i przebieranie zamrozonej brukselki :) Nadgodziny+kasa mniejsza niz za zwykle godziny nie placa normalnej kasy ;)praca okropna esesmany kolejna agencja (usunięte przez administratora) z panem T.i pania M ktorzy sa nieznosni

Ola

Pracowalam tam dwa miesiace sciagaja tyle pieniedzy z ludzi ze to tragedia. Malo tego biora uzb w roznych kwotach Im wiecej masz pieniedzy tym masz wieksze uzb ktore jest wogole nielegalne a Twoje solarisy wygladaja tak ze czasami nie starcza ci na zaplate tego uzb a gdy je zapalcisz to zostaje ci 30€euro na zycie dlatego wiekszosc ludzi jest tam z tym w plecy.Obiady ktore tam sa oczywiscie sa pbowiazkowe bo nie ma kuchni a Co drug dzien ryba I frytki (mrozonki) a 4€za to rzygasz bo nie masz innego wyjscia. Praca przy brukselce katastrofa zimno jak (usunięte przez administratora) I tylko czegos nie umiesz na poczatlku 1 dnia to chca cie (usunięte przez administratora) a przeciez wiadomo ze nikt nie maja doswiadczenia w czyms nie bedzie 1 dnia zapierdalal jak ludzie Co sa tam po pare miesiecy. Jak jesters w pokoju I nie otwierasz drzwi to odrazu jest klucz I wchodza ;) zero jakiejkolwiek prywatnosci. Busy to pracy rozwalone w niektorych drzwi sie nawet nie domykaja..Jak chcesz do lekarza czy gdzies to masz problem musisz wszystko zlatawiac sobie sama godziny pracy sa czasami nadgodzinami a I tak dostaniesz 200€za tydzien przepracowanej pracy. To jest taka agencja jak voorneputten czy axidus jeden wielki PRZEWAL.Te agencje ze soba wspolpracuja a pracownicy tych firm pracuja nawet na tych samych zakladach

@Ola

Dokładnie jest tak jak piszesz byłem wiem jedna wielka porażka ale niektórym to pasuje ale to takim bez honoru itd

@Ola

Nie otrzymalas przedstawionych jasno kosztow na poczatku? Bo ja tak i to widac na odcinku wyplaty. Zakwaterowanie, ubezpieczenie, ewentualny transport, wyzywienie w hotelu, koszty za niezdana po zakonczeniu odziez, koszty ewentualnego kupna butow. Dlaczego przede mna tego nikt nie ukrywal, a przed innymi tak? Natomiast o jakim nielegalnym UZB piszesz? Moze nie kazdy jest uczciwy z natury i gdy dostaje na konto wiecej pieniedzy niz zarobil (bo do tego sie to sprowadza), to nie chce ich zwrocic do biura i nazywa to "okradaniem". Organizacja lekarza nie wchodzi w sklad uslug zadnego biura i wrecz przeciwnie bym to ujela: Jesli przyjdziesz jak normalny, chory czlowiek, to pomoga, nawet zawioza i przetlumacza.. No ale fakt, trzeba byc chorym i podchodzic do innych jak do ludzi, chcacych pomoc, a nie sluzacych. Nie spotkalam sie z tym w zadnym kraju by ktos ogarnial lekarza, ani w zadnej agencji, takze zastanawiam sie gdzie wy wszyscy ludzie wczesniej pracowaliscie? Zakwaterowania nie sa cacy, ale.. Ja bym sie najpierw zastanowila kto do tego stanu te zakwaterowania doprowadza, bo one same sie tak nie niszcza, prawda? Tylko ludzie, ktorzy znosza jedzenie do pokojow, nie szanuja, niszcza, budza.. Ale w pokojach panuje prywatnosc i jak sobie poscielisz, tak sie wyspisz :)

@Mrumru

Haha no tak Bo Jan dostajesz 140€ uzb a wyplaty 80€ a drugiego Tygodnia nie bedac nic dluzna agencji dostajesz 60 wyplaty I 40 uzb to jest normalne? To sie nawet kupy nie kleji a po drugie jak nie otwierasz drzwi korydnatorowi to sobie wejdzie Sam I w (usunięte przez administratora) Ma Co ty robisz jak masz wolne o 8/00 rano nornalby kordynator dzwobj odrazu na komorke a nie wchodzi w normalnych agencjach I dlatego mamy porownanie

@Mrumru

Po to placisz 20 pare €za ubezpieczenie zebys za to mogl np wykupic sobie leki karta odnubezpieczalni ktora dostajesz :)kazda normalna agencja zapewni ci wizyte u lekarza a nawet tlumacza dwa po drugie mowisz o jakims dostawaniu wiekszej kasy ?bo nie sciagaja ci odrazu za mieszkanie biora wiecej pieniedzy niz inne agencje za mieszkanie a daja ci mniejsze wyplaty co ty na prywatnym jestes ze na czysto pieniadze dostajesz i idziesz oplaxasz sama z tego mieszkanie wlascielowi wiesz co to jest uzb to w innym znaczeniu tzw haracz tego chyba tez nie wiesz a dwa sluchaj ja nie jestem niczyim niewolnikiem zebym sie prosila nie wiadomo jak po 5 razy zeby mnie zawiesc do lekarza jak mi sie nie wiadomo co :) i nie jestem od nich uzalezniona wiem jak jest bo bylam i pracowalam na flexie i wiem jak jest w innych agencjach bo pracuje juz dlugo w normalnej agencji ja i reszta normalnych nie po to jedziemy za granice zeby codziennie jesx zupke chinska i dawac sie gnoic bo drugie wcale tez mnie niw dziwi podejscie tych widzai skoro polowa z was lata tak jak wam zagraja pracowalam na van oersie i ludzie po 13h zapierdalania nie umieli nawet powiedziec nie i ze dla nich to jest a duzo tylko narzekac a no to sory was na kazdym kroku bola (usunięte przez administratora) ze nie podporzadkujemy sie pod chore zasady tak jak wy tylko szukamy czegos lepszego .Koszty ubezpieczenia ,mieszkania ahaaaa Tylko ze tak przez telefon to wyglada inaczej nie kazdy ma miliony na koncie i przyjezdzajac na miejsce moze sobie pojechac w ten sam dzien bo na 1 rzut oka widac ze cos jest nie tak.Polacy tak nauczyli chcieliscie tak pokazywac to teraz jestescie traktowani jak smieci normalny czlowiek sie na dluzsza mete na nic takiego nie bedzie pisal

Zostaw merytoryczną opinię o Flex-Employment B.V. - Hr oudenbosch

• Jak się pracuje w Flex-Employment B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Flex-Employment B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flex-Employment B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flex-Employment B.V.?

Kandydaci do pracy w Flex-Employment B.V. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flex-Employment B.V.