3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 246 414 5 1

Opinie o Flex-Employment B.V.

Aktualność
Szanowni Państwo,
Bardzo się cieszymy, ze trafili Państwo na nasz profil. Jesteśmy Holenderskim biurem pracy, które specjalizuje się głownie w pracach produkcyjnych w sektorze agrarnym ale miewamy też inne oferty. Cieszy nas gdy kandydaci oraz klienci mogą się rozwijać. W swoich działaniach opieramy się na otwartym dialogu, dlatego zachęcamy Państwa do telefonicznego oraz mailowego kontaktu z nami poprzez adres maria@flex-employment.nl lub też numer +31611845417.
Poszerzyliśmy nasze działania by stanąć naprzeciw Państwa oczekiwaniom i postanowiliśmy być obecni również na portalu GoWork.pl.
W ciągu ostatnich lat nasza firma zmieniała się. Staramy się ciągle ulepszać i uczyć na błędach. Dlatego zachęcamy do wyrażania konstruktywnych opinii oraz podejmowania ważnych dla Państwa tematów. Zależy nam na tym by komunikacja odbywała się w kulturalny sposób z poszanowaniem obydwu stron.

Pozdrawiamy i do usłyszenia!
Zespól Flex Employment
fatz

Lubię atmosferę w Flex-Employment B.V. za: Jestem zadowolony z firmy .Praca ok ,płatności ok .Współpraca z biurem i koordynatorami OK . Tylko mogę polecić

tata

szefostwo ok zadnych problemow pelna kultura

Hiko
 Rekomendacja

Super agencja osobiście zakwaterowani mam na hotelu jest bomba praca też jest spoko i gdyby nie podatki to byl9 by ok

Bumcyk

A ja polecam ???? nie zawsze było kolorowo ale tak jest wszędzie. Z wypłatami nigdy żadnego problemu, no tylko to UZB ale to da się przeżyć. Praca sama w sobie bardzo fajna.

StOkRoTkApl
Kandydat
@Bumcyk

Hej. Czy możesz dać jakieś namiary na koordynatora lub kogoś z kim mogę się skontaktować w sprawie pracy. Najlepiej polskojęzycznych????

Nowy wpis

@StOkRoTkApl

Zachęcamy do telefonicznego oraz mailowego kontaktu z nami poprzez adres maria@flex-employment.nl lub też numer +31611845417 :)

Zainteresowany Nowy wpis
Kandydat

Chciałem zapytać o pracę na sortowni warzyw i owocow w miejscowości Oudenbosch.Jaka to praca?Jakie warunki pracy,mieszkania,transportu do pracy i z pracy.Zarobki,gwarancja godzin.Proszę osoby co tam pracowały w niedalekiej przeszłości o opinie.Interesują

BLANCA Nowy wpis
@Zainteresowany

PRACUJE NA V OERS DINTELD PRZEZ FLEX PAKOWANIE WARZYW GLOWNIE BRUKSELKA PACA OK MOZLIWOSC UCZENIA SIE MASZYN I STALYCH GODZIN TRANSPORT Z POD HOTELU NA KTORYM MIESZKASZ CHYBA ZE MASZ PRAWKO TO MOZESZ BYC KIEROWCA WARUNKI MIESZKALNIE OK JA MIESZKAM W OUDENBOSCH PLUS NIE MUSZE GOTOWC SA PODAWANE OBIADY

Nowy wpis

Aktualność
Szanowni Państwo,

Pozdrawiamy i do usłyszenia!
Zespól Flex Employment
fatz

Magda
@fatz

Ja rowniez polecam jest ok wracam tu co rak na 4-5 m i jest ok

Jak szefostwo w Flex-Employment B.V.? Spoko traktują ludzi?

tata

szefostwo ok zadnych problemow pelna kultura

Mama

Proszę tez napisać prawdę o sobie.Czyli zero znajomości języka,alkohol,brudasy le wymagania to 2500 euro tygodniowo.Ludzie kto wam broni w znalezieniu idealnej pracy?

@Mama

To samo mysle. Agencje pracy jako "zlodzieje", bo tak- na tym polega praca biura posrednictwa, ze otrzymuje pieniadze za przepracowany czas pracownika. Ale ilu z tych ludzi samo by sobie znalazlo prace? Mieszkanie? Transport? Gdy ani be, ani me, umiejetnosci brak, prawo jazdy to jakas nieosiagalna przeszkoda.. Jesli ktos umie sobie te rzeczy sam zalatwic, to zalatwia i nie pracuje przez biuro. Proste.

@Mrumru

Lepiej mala lyzka i wkoncu miec wszystko niz tak jak wy dawac sie wykorzystywac niedlugo beda wam kazali w kempingu mieszkac i za 4€orac pole a wy bedziecie to robic jak maply was traktuja a wy uwazacie ze to jest normalne i chyba to kest najgorsze ;)ze myslicie ze tak jest wszedzie wystarczy sobie normalna agencje znalezc i cie stac na odlozenie duzych piemiedzy do polski nie potrzeba wcale miec prywatnego mieszkania itp nie mierz kazdego swoja miara :)

Heheh
@Ola

Weź ty się (usunięte przez administratora) i nie udawaj zadnej olki bo żadna Olka na tivoli bie mieszka co wstydzisz się nazwać swoim imieniem

@Heheh

Ani żadne heheheh tymbardziej juz tam nie mieszkam bo nie jestem przyglupem a dwa nikt tu nie podaje swoje prawdziwego imienia jak również ty

Macie jakieś nowe informacje związane z pracą w Flex-Employment B.V.?

Wrózbista
@Administrator

Praca katastrofa zarzynają człowieka . Praca na kontenerach nie jeden padł przez tempo pracy i pospiech Tomek koordynator z Trzcianki największa (usunięte przez administratora) jaka spotkalem Wyrzucił na próg jednego dnia 3 osoby Nie dają umowy o pracę O mieszkanie też nie chcą. Nie idzie się dogadac . Jeśli jesteś kierowca latasz jak pies po pracy żeby załatwiać jego prywatne sprawy . Nie wypłacany jest pieniądz za 2 tygodnie Mieszkanie bardzo drogie Mieszkałem w Kruisland Pozdrawiam nie polecam

Before
@Wrózbista

Też swojego czasu mieszkałam w Kruislandzie. Ten "hotel" to jedna wielka porażka. (usunięte przez administratora) straszny. Ogólnie mieszkania flexowskie do bani. Drogo śmieszne zakazy i nakazy najlepiej mieszkać na własną rękę.

@Wrózbista

Mi wyjasniono, ze na kontenerach jest stawka godzinowa, ale jesli historia wyglada tak, ze klient "zaklada" ze w tych 8h bedzie rozladowanych np. 8 kontenerow, to juz pozniej nie intertesuje go czy bedzie to zrobione np. w 4h. I tak zaplaci za 8h. Takze no.. To chyba wybor samych pracownikow jak szybko pracuja? Za co wyrzucil? Bo pili? Cpali? Niechodzili do pracy i nie placili za media? Bo tego nie powiedziales i mozemy sobie tylko wyobrazic biednych ucisnionych ludzi potraktowanych zle bez powodu.. Jak to nie daja umowy o prace? Zglosiles sie po nia do biura? Bo ja umowe mam..

Para
@Mrumru

Haha ale ta firma zatrudnia samych takich ludzi. Ok znajdą się normalne ludzie, ale boją się cokolwiek powiedzieć bo w biurze będzie jazda.(usunięte przez administratora) W pokoju który nam zaproponowano nic, dosłownie nic. Dwa łóżka poklejone taśma, materace stare i z jakiegoś dziwnego powodu zoltawe, ściany chyba pod kolor materacy i szafeczka z materialu taka z Ikei za 10 zł. Tyle. Następna lokacja hotel niedaleko Aalseemr, która pod prysznicem zrobiona z zasłony okiennej(usunięte przez administratora)Obiecano 35 godzin a w ciągu 5 godzin po przyjeździe dowiedzieliśmy sie od ludzi że teraz to maks 20 godzin dlatego zmieniają teraz wszystko. (usunięte przez administratora) Aaa bo żeby nie było. Mamy prawo jazdy, angielski na poziomie zaawansowanym i dużo chęci do pracy ale nie w takich warunkach. Przy okazji pozdrawiam prawdziwego (usunięte przez administratora) Po czym gsy spotkałem go w biurze i spytalem czy powie jak to wygląda to powiedział ze spoko i da się przyzwyczaić(usunięte przez administratora)

@Para

To chyba jakas pomylka, bo ta firma nie pracuje w Aalsmeer (?) Jestes pewna, ze o tym Flexie piszesz?

@Mrumru

Ouden bosch ,Markt Platz 50, na przeciw największej bazyliki.

@Mrumru

Ale na kontenerach swojego czasu ktore sa na akord plus czasami robisz w maseczkasz gazowych tez na akord to kazdy tam nacpany lata i nikogo tam nie zwolniaja za to bo im jest to na reke szybciej maja kontenery rozladowane:)

Mariusz
@Ola

Praca na akord w tej firmie daje może nieograniczone możliwości do tego, aby nasze zarobki za pracę w tym miejscu były nielimitowane? Zdradzisz mi, jak dokładnie to wygląda? Będzie mi miło, jak to napiszesz. Z góry serdeczne dzięki.

Robson

Wszystko prawda byłem i tak jest dziwne ze ta firma jeszcze istnieje

Mrumru

Pomieszkaj kiedys na jakims domku z paroma osobami, gdzie niektorzy z nich robia pranie 5x dziennie, zamiast miec dostep do pralki na caly dzien i nikt Ci nie powie, ze "juz stal w kolejce", bijac sie do suszarek, ludzie podkradajacy proszki/plyny i ciuchy, to moze zrozumiesz xD

@Mrumru

To normalne jakos ja nigdy nie mam problemu z tym zeby Zrobic sobie pranie jak masz 3 pralki na 60 osob to sie nie dziw ze sa wiecznie zajetw to jest kwestia tego ile jest pralek na ile osob dwa proszki i plyny itp to kazdy trzyma sobie w pokoju a nie na wystawie a po drugie to trzeba umiec walczyc o swoje za granica traltuja was jak malpy a wy sie zachowujwcie jakbyacie dostali zloty rog a pozniej przez takoch jak wy tak jest w agencjach bo dajecie sie (usunięte przez administratora) przyslowiowo w kazda dziure

@Mrumru

1 dzien przypada na 1 osobe z hotelu na pietrze mieszka okolo 7 nawet wiecej a co jesli potrzebuje sobie zrobic pranie wiecej niz raz ? Mam chodzic i pytac sie ludzi czy moge sobie zrobic w ten sam dzien co ktos ja sobie to zalatwie bo tak mialam bo akurat na tivoli mieszkali normalni ludzie ktorzy sie co chwile zmiemiali przeciez oni sami maja ful ja robie na 2 osoby 3 razy pranie w tygodniu no sory ale nie lubie jak mi brudy leza i co flex mi za tyle uzb? Zapewnia jeden dzien prania w tygodniu kiedy ja mam potrzebe minimum 2 smiech na sali :)

Rak

Odradzam

Anna
@Rak

Ale dlaczego? Proszę uściślić. Co jest nie tak z tą agencją pracy?

Tolo
@Anna

100euro za miesiąc pracy bo reszty niewyplaca po zjeździe do domu to jest powod

Agnieszka
@Tolo

Jeśli za cały miesiąc pracy otrzymałeś od Flex-Employment tylko tyle, to faktycznie, coś musi być nie w porządku. A jak Ci właściwie wytłumaczono tę sytuację? Firma musiała przecież podać konkrety powód.

@Tolo

100 euro za miesiac pracy? Z moich doswiadczen wynika, ze wyplaty sa tygodniowe, to raz. A dwa, to chyba pytanie za ile godzin przepracowane, a nie jaki okres czasu? No i dlaczego reszty nie wyplacaja niby? I jakiej reszty?

@Mrumru

4×25€ to 100€ moze taka wyplate dostawal? A reszta to wakacyjne i urlopowe chyba wiesz co to a skoro mial tak malo godzin to jest wina agencji a nie jego agencja ma cj zapewnic normalne godziny pracujace :)

Jola

Totalna katastrofa dają cie na firme i jak nie wypali ci robota to niestety innej nie mają dla ciebie już TO Jakaś Porażka

@Jola

Czy jako "niewypali Ci robota" masz na mysli, to ze klient oczekuje jednak jakiegos wysilku ze strony pracownika, bo nigdzie nie placa za stanie? :)

@Mrumru

Tak ,tylko jeden np w Dinteloord zamiata śmieci , cz nakłada worki na kartony, a inny przyłapany że zapier.przy załadunku palet , to się go gnoi i zasuwa za pięciu, za te albo mniejsze pieniądze, i Rafał z Adamem rudym o tym wie, Niki także , nie mówiąc o Śrucie współwłaścicielu Tivoli - klasztoru w którym mają nocleg pracownicy , na dole restaurację ma nie złą. Mirek zwany Tomkiem sra na widok Tamary i Śruta. Chcecie więcej to sprawdźcie - zarabiacie na hotel Tivoli.

@Mrumru

13h w pracy w zimnie na tumobach daja ci kurtki po jakims przepracowanym dopiero czasie w 1 dzien juz sa uwagi co 5 co do twojej pracy no wlasnie a tutaj nieplaca za stanie i przebieranie zamrozonej brukselki :) Nadgodziny+kasa mniejsza niz za zwykle godziny nie placa normalnej kasy ;)praca okropna esesmany kolejna agencja (usunięte przez administratora) z panem T.i pania M ktorzy sa nieznosni

Ola

Pracowalam tam dwa miesiace sciagaja tyle pieniedzy z ludzi ze to tragedia. Malo tego biora uzb w roznych kwotach Im wiecej masz pieniedzy tym masz wieksze uzb ktore jest wogole nielegalne a Twoje solarisy wygladaja tak ze czasami nie starcza ci na zaplate tego uzb a gdy je zapalcisz to zostaje ci 30€euro na zycie dlatego wiekszosc ludzi jest tam z tym w plecy.Obiady ktore tam sa oczywiscie sa pbowiazkowe bo nie ma kuchni a Co drug dzien ryba I frytki (mrozonki) a 4€za to rzygasz bo nie masz innego wyjscia. Praca przy brukselce katastrofa zimno jak (usunięte przez administratora) I tylko czegos nie umiesz na poczatlku 1 dnia to chca cie (usunięte przez administratora) a przeciez wiadomo ze nikt nie maja doswiadczenia w czyms nie bedzie 1 dnia zapierdalal jak ludzie Co sa tam po pare miesiecy. Jak jesters w pokoju I nie otwierasz drzwi to odrazu jest klucz I wchodza ;) zero jakiejkolwiek prywatnosci. Busy to pracy rozwalone w niektorych drzwi sie nawet nie domykaja..Jak chcesz do lekarza czy gdzies to masz problem musisz wszystko zlatawiac sobie sama godziny pracy sa czasami nadgodzinami a I tak dostaniesz 200€za tydzien przepracowanej pracy. To jest taka agencja jak voorneputten czy axidus jeden wielki PRZEWAL.Te agencje ze soba wspolpracuja a pracownicy tych firm pracuja nawet na tych samych zakladach

@Ola

Dokładnie jest tak jak piszesz byłem wiem jedna wielka porażka ale niektórym to pasuje ale to takim bez honoru itd

@Ola

Nie otrzymalas przedstawionych jasno kosztow na poczatku? Bo ja tak i to widac na odcinku wyplaty. Zakwaterowanie, ubezpieczenie, ewentualny transport, wyzywienie w hotelu, koszty za niezdana po zakonczeniu odziez, koszty ewentualnego kupna butow. Dlaczego przede mna tego nikt nie ukrywal, a przed innymi tak? Natomiast o jakim nielegalnym UZB piszesz? Moze nie kazdy jest uczciwy z natury i gdy dostaje na konto wiecej pieniedzy niz zarobil (bo do tego sie to sprowadza), to nie chce ich zwrocic do biura i nazywa to "okradaniem". Organizacja lekarza nie wchodzi w sklad uslug zadnego biura i wrecz przeciwnie bym to ujela: Jesli przyjdziesz jak normalny, chory czlowiek, to pomoga, nawet zawioza i przetlumacza.. No ale fakt, trzeba byc chorym i podchodzic do innych jak do ludzi, chcacych pomoc, a nie sluzacych. Nie spotkalam sie z tym w zadnym kraju by ktos ogarnial lekarza, ani w zadnej agencji, takze zastanawiam sie gdzie wy wszyscy ludzie wczesniej pracowaliscie? Zakwaterowania nie sa cacy, ale.. Ja bym sie najpierw zastanowila kto do tego stanu te zakwaterowania doprowadza, bo one same sie tak nie niszcza, prawda? Tylko ludzie, ktorzy znosza jedzenie do pokojow, nie szanuja, niszcza, budza.. Ale w pokojach panuje prywatnosc i jak sobie poscielisz, tak sie wyspisz :)

@Mrumru

Haha no tak Bo Jan dostajesz 140€ uzb a wyplaty 80€ a drugiego Tygodnia nie bedac nic dluzna agencji dostajesz 60 wyplaty I 40 uzb to jest normalne? To sie nawet kupy nie kleji a po drugie jak nie otwierasz drzwi korydnatorowi to sobie wejdzie Sam I w (usunięte przez administratora) Ma Co ty robisz jak masz wolne o 8/00 rano nornalby kordynator dzwobj odrazu na komorke a nie wchodzi w normalnych agencjach I dlatego mamy porownanie

@Mrumru

Po to placisz 20 pare €za ubezpieczenie zebys za to mogl np wykupic sobie leki karta odnubezpieczalni ktora dostajesz :)kazda normalna agencja zapewni ci wizyte u lekarza a nawet tlumacza dwa po drugie mowisz o jakims dostawaniu wiekszej kasy ?bo nie sciagaja ci odrazu za mieszkanie biora wiecej pieniedzy niz inne agencje za mieszkanie a daja ci mniejsze wyplaty co ty na prywatnym jestes ze na czysto pieniadze dostajesz i idziesz oplaxasz sama z tego mieszkanie wlascielowi wiesz co to jest uzb to w innym znaczeniu tzw haracz tego chyba tez nie wiesz a dwa sluchaj ja nie jestem niczyim niewolnikiem zebym sie prosila nie wiadomo jak po 5 razy zeby mnie zawiesc do lekarza jak mi sie nie wiadomo co :) i nie jestem od nich uzalezniona wiem jak jest bo bylam i pracowalam na flexie i wiem jak jest w innych agencjach bo pracuje juz dlugo w normalnej agencji ja i reszta normalnych nie po to jedziemy za granice zeby codziennie jesx zupke chinska i dawac sie gnoic bo drugie wcale tez mnie niw dziwi podejscie tych widzai skoro polowa z was lata tak jak wam zagraja pracowalam na van oersie i ludzie po 13h zapierdalania nie umieli nawet powiedziec nie i ze dla nich to jest a duzo tylko narzekac a no to sory was na kazdym kroku bola (usunięte przez administratora) ze nie podporzadkujemy sie pod chore zasady tak jak wy tylko szukamy czegos lepszego .Koszty ubezpieczenia ,mieszkania ahaaaa Tylko ze tak przez telefon to wyglada inaczej nie kazdy ma miliony na koncie i przyjezdzajac na miejsce moze sobie pojechac w ten sam dzien bo na 1 rzut oka widac ze cos jest nie tak.Polacy tak nauczyli chcieliscie tak pokazywac to teraz jestescie traktowani jak smieci normalny czlowiek sie na dluzsza mete na nic takiego nie bedzie pisal

Ktoś tam

Uwazaj, uwazaj, byś czasem Ty nie pożałował

milicjant

Nie dodałem że Tomek ma na imię Mirek, wyrzucony z milicji dawniej za ... .

Agnieszka

Chyba zapomnieliście o tym, że na tym wątku dzielimy się ze sobą opiniami na temat warunków pracy, jakie zapewniają w Flex-Employment. Dlatego proponuję, żebyście powrócili już do omawiania tych kwestii. Wiem, iż firma oferuje zakwaterowanie i transport do pracy. Interesuje mnie to zakwaterowanie. Możecie mi powiedzieć, jakie są to konkretnie warunki mieszkaniowe? Są w miarę ok?

Były i nie ćpun

Ja też jestem z Tobą to jest kpina jak (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) Jak potrafią tak gadać

Użytkownicy czekają na odpowiedź 170 dni.

Czy w firmie Flex-Employment B.V. są regularne szkolenia pracownicze?

Max

Jeden wielki nie wypał odradzam pracuje się tam 2 dni w tygodniu tylko żeby opłacić mieszkanie a jak się chcesz zapytać czy pracujesz w danym dniu nie uzyskasz od nikogo informacji warunki mieszkalne grzyb i pleśń wszędzie zaraz dodam zdjęcia masakra zero organizacji ze strony biurowej każdy ma cię w (usunięte przez administratora) grafik zmieniany 3 razy dziennie i już sam nie wiesz czy idziesz do pracy normalnie mexyk nie polecam normalnie cyrk na kółkach taki (usunięte przez administratora) że brakuje (usunięte przez administratora) i aligatora do kompletu pierwszy raz spotkałem się z taką firma w holandi

Maxia
@Max

Przeciez wszystko jest na planningu. Wystarczy sie do niego stosowac i tyle.

FE
@Max

Bardzo nam przykro, ze wystawia nam Pan taka opinie, zwlaszcza ze od razu otrzymal Pan informacje dotyczaca pokoju. Ze wzgledu na remont w innych pokojach, zostali Panstwo czasowo zakwaterowani w tym pokoju na co wyrazili zgode. Otrzymali Panstwo planing, ktorego mieli sie trzymac. Od poczatku poinformowano Panstwa, ze nie zapewnimy 100% pracy razem z partnerem. Panstwo zie zgodzili, po czym po otrzymaniu planingu przekazali infomacje, ze nie ida do pracy, bo osobno nie beda chodzili. Planisci musiel przez Panstwa zamieniac grafik, jak to Pan nazwal 3 razy. Gdyby trzymali sie Panstwo umow z poczatku przyjecia nie byloby tego o czym Pan pisze. Pomijam fakt, ze zamiast kontaktowac sie z odpowiedzialnymi za dane kwestie pracownikami (otrzymuja Panstwo liste z kontaktami do nas oraz stanowiskami zajmowanymi przez dane osoby) kontaktowali sie Panstwo ze wszystkimi w tym samym momencie z wszystkimi. Takze prosimy spojrzec tez na sytuacje bardziej obiektywnie. Pozdrawiamy, Flex Employment

@FE

Niekłamcie ludzi to prawda co pisze max byłem to wiem porażka ze to jeszcze istnieje

@Robson

Do teraz niewypłaconego mi wakacyjnych minęło 3 lata

Rafal

Od Grudnia 2019 nie wypłacili mi pieniędzy 800EUR. Pomimo tego że potwierdzili kilkukrotnie że pieniądze mi się należą, Ani właścicielka ani jej mąż nie odbierają telefonu. Polska rekruterka, która tam pracuje mówi, ze to sprawa właścicieli i z nimi trzeba rozmawiać. Zostałem (usunięte przez administratora) Odradzam Wam bardzo. Szkoda zdrowia.

Lilii

Witam chciałabym ostrzec przed tą pomyłką mieszkałam na Tivoli zaledwie tydzień pokój zdemolowany, brak ogrzewania, wytłumaczone okno zimno strasznie łóżko połamane, obiady śmieszne czasami dla ludzi brakowało biuro jedna wielka pomyłka masz tylko chodzić do pracy i siedzieć cicho na nic nie reagują.!!!!!

Robdon
Klient
@Lilii

Tak to prawda byłem tam miesiąc tragedia ze to jeszcze istnieje proszę uważać na ta agencje itd

Czy Flex-Employment B.V. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@Pytanie

Szczerze odradzam ci te agencje bo zarobisz max 200 euro na tydzień lepiej poszukaj innej

Beti
Użytkownicy czekają na odpowiedź 324 dni.

Za co go wywalili??

Cebulak

Czesc-jak ja tesknie za kulkami mocy....Lub jak kto woli kulkami szczescia

Mirekpolicjanf

Nie polecam tej agencji, za 60g ludzie zarabiają tam 220€, wyzyk pracowników, szanująca się osoba nie będzie robić by nic nie zarobić, mieszkania w klasztorze (usunięte przez administratora) brud i melina, obiady obowiązkowe z których nie da rady zrezygnować, nie ważne czy zdążysz na obiad czy jakaś gruba lorba zje twoich 10kotletow, frytki codziennie, (usunięte przez administratora) jedzenie.

@Mirekpolicjanf

To prawda pracowałem tam ze ta firma jeszcze istnieje taki wyzysk

Mirekpolicjanf
@Robson

Czas ja zgłosić!:)

@Mirekpolicjanf

Trzeba bo szkoda mi ludzi których tam wykorzystują

Zostaw merytoryczną opinię o Flex-Employment B.V. - Hr oudenbosch