Uslugi handlowe Marta Smutek - reda

Reda

Opinie o Uslugi handlowe Marta Smutek - reda

Pracowałem w tej firmie przez ponad miesiąc i w tym czasie nie dostałem do podpisania ! Pomimo moich upomnień żadnej umowy na okres próbny ! Po tym okresie podziękowano mi za współpracę i do dzisiaj czyli do dnia 15 października 2011. Nie wypłacono mi kwoty na którą umówiłem się z szefową sklepu !! Mówiąc krótko zwykłe złodziejstwo i naciąganie ludzi !!! Nie polecam zdecydowanie pracy w tej firmie ! Zresztą nie jestem pierwszym o czym później dowiedziałem się z zaufanych źródeł poszkodowanym !

Zostaw opinię o Uslugi handlowe Marta Smutek - reda - Reda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uslugi handlowe Marta Smutek - reda