panel

Rybnik

Opinie o panel

Panel

To nie wszystko, warto by poslac tam US, gdyż firma często sprzedaje bez wydawania paragonow, dodatkowo warto by tej firmie przygladnal się UOKiK gdyż nie jest to firma sprzyjajaca klientowi. Dodatkowo można powiedzieć ze pracowników "szef" traktuje jak smieci!

stolarz

ta firma to totalne dno a wyplata prawie jak kieszonkowe, lepiej juz ulotki roznosic niz pracowac dla tego szefa (usunięte przez moderatora) ktory ludzi i tak ma w(usunięte przez moderatora)

Zostaw opinię o panel - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie panel