Omega Code

Opinie o Omega Code

Piotr

Nie ma co liczyć na umowę o pracę. Tylko kontrakty z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Mała firma. Mało rozwojowe projekty, głównie utrzymanie. Brak rozwojowych technologii, którymi by się zajmowali. Głównie open-source. Słabe warunki pracy ( ciasnota, słaby sprzęt, mikro-stanowiska pracy, brak jakichkolwiek szkoleń, a nawet większych szans na naukę - rozwój tylko we własnym zakresie). Brak benefitów dodatkowych - jakichkolwiek (karta medyczna, sportowa, język itp. tylko w pełni płatne lub brak). Największy problem - pieniądze nigdy nie są wypłacane pracownikom na czas, a całą odpowiedzialność zleceniodawca (bo to nie jest pracodawca) przerzuca na pracowników, więc często się słyszy, że płatność będzie jak klient zapłaci :(

Krzysiek
@Piotr 10.04.2017 16:12

Zmieniają sprzęt na nowy. Luxmed i karta mulitisport do tego.

Piotr

Krzysiek
@Piotr 10.04.2017 16:11

Nie spotkałem się z tym od ponad 2 lat

ero

to aplikuj na Programistę JAVA ponieważ jest etraz ogłoszneie

brylant

Super FIRMA! Fachowcy od aplikacji webowych i nie tylko. Gorąco polecam. Warto aplikować - można się wiele nauczyć!

Zostaw opinię o Omega Code - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omega Code