audio desing

Łódź

Opinie o audio desing

Lucjan
użytkownik zarejestrowany

Witam, jak wyglądają obecnie warunki pracy w firmie Audio Desing, z tego co czytam na forum, to na pewno jest praca w sobotę, co nie jest dla mnie niczym nowym, ale może napisze ktoś coś więcej na temat warunków i atmosfery, jakie panują na chwilę obecną.

grzesiek

soboty robocze i nie ma wyboru czy sie chce czy nie min 2 w miesiacu , to co nie zrobilo sie w tygodniu przypada na sobote min 5- 8 godzin czasem wiecej

grzesiek

to wszystko prawda , niema wytchnienia a jak coś sie pobrudzi niechcący to odlicza od skromnej wypłaty , codziennie nadgodziny i najlepiej nie płatne, pracujące soboty do 17-18, normalnie[usunięte przez admina] nie polecam

Zostaw opinię o audio desing - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie audio desing