TOP BUILDING SYSTEM SL

Sète

Opinie o TOP BUILDING SYSTEM SL

TO KOLEJNA FIRMA PROWADZONA PRZEZ TYCH SAMYCH [usunięte przez moderatora] CO SYCSA I IM,CZYLI E [usunięte przez moderatora] . I J [usunięte przez moderatora] W CIENIU SWOJEJ ZONY.POLITYKA NIC SIE NIE ZMIENILA,KONTRAKTY NA 40 GODZIN TYGODNIOWO Z ZANIRZONYMI STAWKAMI I PRACOM CONAJMNIEJ 10 GODZIN DZIENNIE,MIESZKANIA I PRZEJAZDY PO CALEJ HISZPANII NA WLASNY KOSZT CZYLI Z WYPLATY ZOSTAJA MARNE GROSZE. SELEKCJA LUDZI DO PRACY POD KATEM "POZYTECZNY IDIOTA",MANIPULACJE,KLAMSTWA [usunięte przez moderatora] NA PORZADKU DZIENNYM.

Zostaw opinię o TOP BUILDING SYSTEM SL - Sète

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOP BUILDING SYSTEM SL