Emiter

Zgierz

Opinie o Emiter

loap
użytkownik zarejestrowany

Ciekawe @zarobiony to co piszesz niby firma nie ma na nic pieniędzy ale ludzi do pracy szuka i to w różne lokalizacje. Ogłoszenia są dodane niedawno i dotyczą przedstawicieli handlowych jak dla mnie to znak rozwoju a nie regresu

lucynka
użytkownik zarejestrowany

@harry, a Ty jesteś kandydatem do nich do pracy czy czemu pytasz o to wszystko? Mam nadzieje, że teraz coś się konkretnego zmieni w tym wszytskim, bo jak czytam takie opinie to mam naprawde mieszane uczucia jak na razie. Chyba wstrzymam się jeszcze z oststeczną rekrutacją do nich i poczekam na nowe opinie.

harry
użytkownik zarejestrowany

W ogóle to Emiter zatrudnia nowe osoby co jakiś czas, czy nie ma co liczyć na znalezienie tutaj zatrudnienia? Pytam, bo jednak nie ma tu zbyt wielu aktualnych wpisów, to i może oznaczać to brak rekrutacji. Z jednej strony może to oznaczać stabilna prace, bo powiedzcie, czy macie tutaj umowy o prace na czas nieokreślony?

ojojj

Tylko panią Małgosię wspominam najlepiej w tej firmie.

anonim - 2013-07-31 12:44:12 pracownik a jak wyglądają zarobki w firmie Emiter? czy oprócz podstawy jest jeszcze jakaś premia? jakie aą godziny pracy?Jest premia i zależy od ilości wykonanych zlecen godziny pracy od 7 do czasem poźna bardzo.

kierownik troche kiepski,[usunięte przez moderatora] ok.,kobiety z biura slabo,ale elektret jest spoko,fajna zgrana ekipa chlopaków.

Robert

Kierownik [usunięte przez moderatora] to naprawdę równy gość, to samo [usunięte przez moderatora]. Firma w Zgierzu trzyma się naprawdę ok, czego nie można powiedzieć o Elektrecie w Łodzi, gdzie obsługa jest bardzo niemiła i nieprzyjemna.

w porzo

bylo w porzo,potwierdzam ze pani [usunięte przez moderatora] to byla rzetelna osoba.

Były robol:)

Nawet fajnie bylo w pracy , pan Irek ok.,pani Gosia bardzo ok.,pan [usunięte przez moderatora] średnio ok.,pani [usunięte przez moderatora] tragedia,chlopaki z hali ok.

Pracowalem pracowalem

Daje firmie 4 plus, atmosfera fajna ale zarobki powinny byc lepsze.jak tu ktos napisal pani [usunięte przez moderatora] byla najlpesza z najlepszych,mądra kobieta i konkretna.

x

x - 2012-05-17 23:03:24 Pracowalem w zgierzu byla mila atmosfera ,w biurze byla [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ..cie madra pani [usunięte przez moderatora] bardzo w porzadku i zangazowana w robote.usunięte słowo przez administratora bo napisalem ze pani [usunięte przez moderatora] byla naprawde super szefowa i na to super napisalem slowo czesto uzywane przez mlodziez [usunięte przez moderatora] powiem lagodniej zarąbista byla kobieta.

x

zgierz

nawet jest fajnie zarobki powinny byc lepsze bo pracy wkladamy w robotę duzo.pracujemy naprawde wydajnie

Vader

jest nieźle, ok kierownik, słabe kobiety w biurze,bywały lepsze.

lece do roboty

Zgierz jest ok,to znaczy szef zgierza jest ok, pensje wieksze dac ludziom i bedzie jeszcze lepiej kobiety w biurze slaba wiedze maja na tematy zwiazane z elektryka

hard

Podnieść pensje!!!! W porządku kierownik Zgierza

Neon

Kierownik w porządku!

Nie jest najgorsza to firma,ale zarobki mogliby podniesc, trochę czasem kiepsko jest!

Zostaw opinię o Emiter - Zgierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emiter