M&G Consulting Marketing

Opinie o M&G Consulting Marketing

poli

nie tylko consulting kolego, opracowywanie dokumentów strategicznych i planistycznych również, wiele innych

Ops konsultant

Polecam współpracę do realizacji dokumentów strategicznych, planistycznych, studiów wykonalności, koncepcji rozwoju transportu/infrastruktury pieszo-rowerowej.

Klik

Teraz to stawiają też na współprace z firmami oraz naukowcami. Projekty z zakresu rozwoju infrastruktury, transportu.

PP

Zależy od ilości projektów..

ow

A jak z wynagrodzeniem? Głodowe czy da się utrzymać i coś odłożyć?

wo

Siedziba w paru miejscach w Polsce (w zależności od projektów, tzw. miejsca obsługi klientów, biura projektowe). Umowa o pracę raczej po paru miesiącach...Poszukują specjalistów od GIS (projekty infrastrukturalne, drogowe).

wo

ow

ul. Jana Kazimierza 16 Zaproszono mnie na rozmowę w tej firmie, czego się spodziewać? Jakie warunki? Umowa o pracę?

KL

Gdzie jest siedziba firmy?

M&G Consulting

Firma M&G Consulting Marketing zaprasza specjalistów od GiS do składania CV na e-mail: mg.consulting@wp.pl Praca przy realizacji dużych projektów dla JST. Rekrutacja do końca czerwca 2015 r. Praca w Warszawie (dzielnice: Wola, Bemowo lub Bielany).

Koksa

Wydaje mi sie, że nawet spokojnie możesz starać sie o pracę u nich w firmie. M&G Consulting Marketing szukają ambitnych, zdonych i chcących się czegoś nauczyć więc ktoś taki jak Ty. (pomijam "zdolny" bo nie wiem) . No i na ich stronie internetowej napisane jest, że CV należy wysyłać do nich na maila. Wiecie może ile na początku można zarobić w tej firmie ?

kościec

hejo, jestem po studiach typowo marketingowych i że tak powiem radziłem sobie całkiem nieźle w tym fachu. Doświadczenie już spore mam, bo w czasie studiów chodziłem na liczne praktyki. Czy wiecie może czy do M&G consulting jest szansa że przyjmą mnie na staż czy nie? i jak tam aplikowac? mailem wysłać CV?

Mario

Kiedyś zatrudniali przy różnych projektach chyba z 30 osób. Ale to było z 8 lat temu..

Bodzio

Podobno realizowali projekty w Czechach, Włoszech i innych krajach Europy.

M&G

Szanowni Państwo, nowa strona internetowa M&G Consulting Marketing (http://www.mgconsulting.pl) będzie dostępna najpóźniej na początku przyszłego tygodnia. Wszystkie zapytania proszę kierować na e-mail: mg.consulting@wp.pl

ulka

próbowałam odwiedzić ich www http://www.mg-consultingmarketing.pl/ jednak pojawia się napis, że nie mam dostępu..

PP

Grafik zawsze był do uzgodnienia. Nie trzeba tam koniecznie być od 8 do 16 każdego dnia..

PP

Z kartą multisport i prywatnym lekarzem może być problem ;) Myślę, że takie rzeczy uzyskasz w wielkiej korporacji ;) M&G jest najlepsza dla osób, które pracują na uczelniach lub osób, które chcą budować partnerstwo/konsorcja do realizacji różnych projektów: studia wykonalności/dokumenty strategiczne i planistyczne dla JST/ analizy ekonomiczne itp.

PP

Jak się nie zrobi wszystkiego na czas, to wtedy nie ma premii.

Paul

Ja zawsze dostawałem na czas, chociaż przez ogromny zakres pracy można czasami się spóźnić z robotą..

Paulo

M&G to typowa firma consultingowa, którą łączy różne podmioty do realizacji różnych projektów (dokumenty strategiczne, planistyczne; studia wykonalności; projekty techniczne, analizy ekonomiczne; koncepcje itp.)

Alex CS

Moim zdaniem M&G współpracuje z najlepszymi ekspertami w swojej dziedzinie w kraju, Firma ma potencjał na rynku w dziedzinie dokumentów strategicznych, planowania przestrzennego oraz projektów turystycznych i UE. Obiektywnie musze przyznać, że nawet lepiej tam się pracuje niż w innej większęj firmie konsultingowej w której jednocześnie pracuje.

były pracownik-autentyczny

była to zatem jedyna firma, w której 'pracowałaś'

Kasia

W M&G Consulting Marketing - jest znakomita atomsfer dzięki Pani Małgosi oraz Panu Markowi. Była to najlepsza firma w jakiej do tej pory pracowałam.

Lepiej tam pracować jak się ma jakieś doświadczenie albo tytuł naukowy. Strasznie robią tam skomplikowane projekty.

Kobieta 27

jestem zadowolona z pracy w tej firmie. Podoba mi się to, że można ustalić godz. pracy w tygodniu.

Michał

Tylko sporo w tej firmie jest do roboty ... Ma pare zespołów analitycznych i czasami z koordynacją róznie bywa

W M&G Consulting Marketing można uzyskać wiedzę z zakresu środków UE, planowania przestrzennego, markateingu, PR, studium wykonalności. M&G ma dobre relacje z wieloma firmami, instytucjami oraz organizacjami społecznymi.

Zostaw opinię o M&G Consulting Marketing - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M&G Consulting Marketing