Gastro Tour Serwis

Niepołomice

Opinie o Gastro Tour Serwis

Ada

@mika, pisałaś, że często dodaje się tu opinie, szkoda, że sytuacja trochę ucichła. Może ktoś z obecnych pracowników napisze, jakie obecnie panują warunki w firmie Gastro Tour Serwis :)

uczen

Mialem tak praktyki ogolnie to tragedia... nie pozwalali niczego sie nauczyc. Kucharze nie potrafili posolic nawet ziemniakow gdyby nie Ja klienci dostawali by bez soli lub niewyczuwalna iloscia Bracia ktorzy wtedy byli tam "szefami Kuchni" Nastepna porazka tego hotelu.. Nie polecam pracy za to jako gosc hotelowy jak najbardziej kosztem pracownikow mozna poczuc sie zeby nie powiedziec jak krol... ale hmmm moze dalszy wojek krola ;) Pozdrawiam i odradzam dwa hotele w Niepolomicach jako miejsce pracy :)

Nie polecam obrzydliwe jedzenie. FU

Zostaw opinię o Gastro Tour Serwis - Niepołomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gastro Tour Serwis