Opinie o GRUPA GUMUŁKA w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy GRUPA GUMUŁKA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w GRUPA GUMUŁKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRUPA GUMUŁKA w Katowice

Roksana Nowy wpis

witam serdecznie. interesuje mnie zatrudnienie jako starszy Konsultant w dziale doradztwa. Jeszcze niedawno pojawiły się oferty na zewnętrznym portalu, w których wskazano szansę na prace hybrydową, na której mi zależy. Widnieje przy tym przypis o rekrutacja zdalnej. Czy brał już może ktoś udział w rozmowie i mógłby ją opisać?

Były kandydat Nowy wpis

W czerwcu brałem udział w rekrutacji na stanowisko Młodszy Konsultant w dziale doradztwa podatkowego ( Warszawa). Rozmowa kwalifikacyjna z typowymi pytaniami. W lipcu / sierpniu miałem otrzymać odpowiedź w sprawie ewentualnych dalszych etapów, nawet jeśli nie zostanę do nich zakwalifikowany. Odpowiedzi nie otrzymałem do dziś.

Świetna atmosfera wśród pracowników. Można się bardzo dużo nauczyć, wszystkie obszary.

Syll Nowy wpis

Znajomości w pracy na całe życie. 100% wykorzystania wiedzy księgowej w praktyce, a także możliwość przyuczenia. Na początek bardzo sobie ceniłam tę pracę.

Dominika Nowy wpis

Czemu trollu? Komentarz pisany z tego co widzę był dwa lata temu :) czyli od tego czasu atmosfera się zmieniła? :D

Czy rozmowa rekrutacyjna w GRUPA GUMUŁKA odbywa się również w języku angielskim?

M.

Zależy do jakiego działu. W audycie raczej się nie zdarza, a księgowość i doradztwo ma zagranicznych klientów, więc jakaś umiejętność napisania maila do klienta w języku angielskim może być potrzeba. Aczkolwiek z tego co wiem, to nie ma ciśnienia ;)

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Dagmara S

Bardzo przyjemna rozmowa z Panią z HR, człowiek od razu się mniej denerwował, super :)

A.

Z powodu przeprowadzki musiałam się zwolnić. Ale gdyby nie to pracowałabym nadal. Takiej atmosfery nie spotyka się często.

@A.

Podzielisz się informacja jak wyglądają zarobki w Gumułka? I Jaka umowę proponują na początek?

Jacenty

Bardzo zaskakująca sytuacja, że nikt od dawna nie napisał opinii o pracy. Macie powód żeby tak milczeć?

Marta F

Co powiecie o pracy w dziale księgowości? Jak zarobki? przełożeni ? Możliwości awansu itd?

Agnieszka

Poza stażami w GRUPIE GUMUŁKA można oczywiście znaleźć tam pełno prawne zatrudnienie. Teraz są oferty na dwa stanowiska: Biegły Rewident i Konsultant Podatkowy. Na obu stanowiskach możecie liczyć na stabilne zatrudnienie. http://www.gumulka.pl/kariera/oferty-pracy

Agnieszka

@Poszukująca. a po stażu firma GRUPA GUMUŁKA zaoferowała Ci pracę? Jeżeli tak to jakie to było stanowisko i jak się Twoje zarobki klasyfikowały? To ważne dla osób, które chcą zdobyć doświadczenie, ale też ważny jest dla nich późniejszy awans.

Poszukująca.

Półroczny staż, 1000 zł brutto.

Agnieszka

@hr, świetnie, że o tym mówisz! Po praktykach zostałaś nadal w firmie? ;)

hr

Ja miałam praktyki już dawno temu, w dziale hr. Szczerze polecam. Tyle co tam nie nauczyłam sie nigdzie. Świetni ludzie, możliwość samorozowoju i ten klimat! zdecydowanie owocny czas w rozwoju zawodowym :)

jacek

aha, no to dzieki za komentarz! słuchajcie, a teraz też jest ta oferta jako Praktykant / Praktykantka w dziale Księgowościtylko jst to praca w Ktowicach no i jeśli faktycznie nie przedłużają umowy, a wszystko jest ok, to po co tak obiecywac nie rozumiem zupełnie.

niezadowolony93

Niedawno skończyłem praktyki w tej firmie i szczerze: nie polecam. Obiecywali przedłużenie umowy, starałem się, pytałem się czy wszystko ok - mówili, że tak, wszystko ok. A potem powiedzieli, że jednak nie, bo niby błędy, brak zainteresowania z mojej strony i nie przedłużają umowy - szukali kogoś na to samo miejsce, akurat poszedł mój znajomy i ta sama sytuacja. Nie polecam!

600 zł netto

Moje odczucia są mieszane - zauważyłem, że Gumułka przyjmuje masowo praktykantów z nadzieją na przedłużenie umowy, a po okresie praktyk koniec chociaż obiecują, że jeśli się sprawdzisz to zostaniesz. Oferta i opis stanowiska jest baaaardzo naciągany i nie jest zgodny z rzeczywistością, nie będę komentował braku profesjonalizmu pani z HR, która przed rozmową nie przeczytała mojego CV - to widać jak ktoś nie potrafi wymówić nazwy poprzedniego pracodawcy i kilka razy musisz powtarzać co robiłeś w poprzedniej firmie, bo jest "intelektualny opór". Dobre miejsce do pracy dla studentów III-V roku, żeby zdobyć doświadczenie, a potem aplikować do poważniejszej firmy, bo raczej za 4 zł/h nie da rady się utrzymać. Czy firma oferuje cokolwiek oprócz takich haseł jak "możliwości rozwoju", "pracy w młodym zespole"? Tak, wodę.

sorce

Praca w dziale doradztwa podatkowego polega na kserowaniu, wyszukiwaniu nr KRS i obgadywaniu kogo wlezie. panie z hr na rozmowach zwyczajnie zmyślają, jaka to nie jest wspaniała praca i atmosfera. ja miałam dość po tygodniu. nie dość, że pół roku pracuje się półdarmo, to jeszcze niczego się człowiek nie nauczy. współpraca z innymi działami - koszmarna. najgorszy jest facet z działu pijar i to wlaśnie o nim słyszałam najwięcej negatywnych opinii w tej firmie. Ogólnie - dla studentów na wakacje, których utrzymuje mama.

pomada

Skąd takie cyfry? Pani z HR mi je podała (zapewne ty bo widac że piszesz z firmy niby to dołączając info o tym, kogo firma poszukuje). Ja odradzam, za taką kase i taki zapiernicz żal tracić czas. A do tego rotacja jak w młyńskim kole.

pomada

200 zł za 3 miesiące, pełny etat, potem po tych 3 miesiącach 800 zł. Brutto oczywiście. Za 6 miesięcy pracy na cały etat. MASAKRA!! Już wolę iść na staż z Urzędu Pracy (więcej kasy), albo jeszcze lepiej - iść na staż do PWC, gdzie doradca podatkowy dostaje za staż ponad tysiąc zł i staż trwa tylko 3 miechy, do tego jest mniej godzin.

janka

Właśnie sie zgłosiłam i czekam na odpowiedź. Dobrze, że chociaż płaca za praktyki

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA GUMUŁKA - Katowice

• Jak się pracuje w GRUPA GUMUŁKA?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA GUMUŁKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRUPA GUMUŁKA?

Kandydaci do pracy w GRUPA GUMUŁKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRUPA GUMUŁKA