Opinie o P.R.B. Agro-Service w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie P.R.B. Agro-Service. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w P.R.B. Agro-Service o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.R.B. Agro-Service w Katowice

zainteresowany Nowy wpis

Warto teraz złożyć cv. potrzebujecie nowych ludzi , sezon się zaczął?

Iga

Dobra praca to główna przyczyna tej ciszy.

@Iga

HAHAHAHAHAAAAAAAA : ) wińszuję.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w P.R.B. Agro-Service?

Luciola Nowy wpis

Spoko... 3 kierowniczki- każdy oczekuje czegoś innego w tym samym czasie oczywiście i najlepiej na wczoraj! TY starasz się to ogarnąć.... potem wszyscy po Tobie jadą (bo oczywiście nie dokładnie, za dłuuugo to trwało ) a TY wracasz do domu z uśmiechem na twarzy, bo w przeciągu tych 3 godzin zrobiłeś tyle ile normalnie jesteś w stanie zrobić przez 6h (duma Cię rozpiera ) ...a zarobisz i tak 30zł :) tak wygląda to z grubsza. Pozdrawiam.

Luciola Nowy wpis

Nie polecam firmy. Jaki szef, jaka firma - takich mają koordynatorów. Brak umowy !! Brak kontaktu!! Brak środków do pracy!!! (najlepiej sobie z domu przynieść ) Płaca nie adekwatna do wykonanej pracy... wyzysk!!! Oczekiwania większe niż człowiek ma możliwości. Ludzie uciekajcie od chęci podjęcia tam jakiegokolwiek zajęcia. W brew wstępnym rozmowom, po kilku dniach urośnie Wam tyle obowiązków, że doby braknie... tylko po to, by po paru tygodniach samemu odjeść, porzucając pracę bez zapłaty!

Brałeś udział w rekrutacji do P.R.B. Agro-Service. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Maja

@Wiki Oczywiście, na jednym z bardziej znanych portali z ofertami o pracę zauważyłam, że w P.R.B. Agro-Service poszukują nowych pracowników. A jakie stanowisko Cię interesuje? Jeśli żadna z propozycji nie będzie Ci odpowiadała, to zawsze możesz skontaktować się z nimi bezpośrednio i dopytać agro-service@i-agro.pl Daj nam znać, co postanowiłaś i powodzenia w procesie rekrutacyjnym!

Wiki

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje aktualnie?

Proponuje złożyć pozew zbiorowy o mobbing jeżeli jest ktoś chętny i pracował w tej firmie został szykanowany podaje kontakt alibaba@onet.eu tel 506696381

Maja

@doMaja - Twoje uwagi są bardzo cenne, jednak często ciężko osiągnąć taką kolej rzeczy. Czy masz aktualne informacje na temat pracy w P.R.B. Agro-Service? Od 2013 roku sytuacja w firmie mogła ulec zmianie. Ważne, aby osoby korzystające z forum jako narzędzia do lepszego poznania przyszłego pracodawcy, mogły korzystać z aktualnych informacji o warunkach pracy w danej firmie.

Maja

@franczeska1970a jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę? Rozumiem, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami. Chętnie bliżej poznamy Twoją perspektywę. @duke bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi oraz o nie obrażanie i wyszczególnianie indywidualnych pracowników firmy. Piszesz o tym, że praca jest mocno zależna od warunków pogodowych. Czy sytuacje, o których piszesz często się zdarzają?

doMaja
@Maja

Niestety często. Zresztą nieistotne, ponieważ ja już tam nie pracuje od 2013, więc mam to gdzieś. Dam ci rade, a mianowicie jak masz firmę albo w przyszłości zamierzasz założyć to przestrzegaj dwóch podstawowych zasad: 1. Szanuj pracowników, spraw, że będą z uśmiechem przychodzić do pracy i zarabiać na twoje konto. 2. Daj im zarobić, a wtedy będziesz miała zaufanych ludzi na lata. Ludzie, którzy zakładali firmy i swoją ciężką pracą czegoś się dorobili będą szanować pracownika. Natomiast ci, którzy nie założyli firmy tylko przejęli, ukradli firmy Państwowe nigdy pracownika szanować nie będą. Pamiętaj jak masz zamiar w przyszłości założyć formę i traktować pracowników jak śmieci to nie zakładaj!

franczeska1970

Wiecie co,tak na prawd (usunięte przez administratora) wiecie,Ja w tej firmie pracuje 9 lat ,wszystko szefowi można zarzucić ,ale nie to ,że nie wypłaca kasy .Znam z "autopsji"lalunie co pracowały dzień,dwa,ale zawsze kasę wszyscy dostali.Jedno to to na co można mu zwrócić uwagę : niech sobie szanuje dobrych i lojalnych pracowników,bo mu uciekają.SZEFUNCIU POMYŚL O TYM, BO KILKU ICH MASZ,A ZASTANAWIAJĄ SIĘ CZY NIE ODEJŚĆ,

JA

FIrma dziadoska , okradaja pracownikow. Zatrudniaja na lewe umowy kto inny pracuje a na kogos innego jest umowa. Musze to gdzies zglosic , wiem gdzie.

K
@JA

Szanowna Pani, umowa zlecenie, to nie umowa o pracę - czynności może wykonywać zastępca osoby, z którą podpisana jest umowa. Przed "zgłoszeniem sprawy" polecam poczytać Kodeks Pracy :) Z poważaniem

JA

balel;

@ ,ixxq - może troszke wiecej zaufania do pracodawcy :)

Sel

Zgadam się w 100%. Niestety bardzo chamskie traktowanie, dowalanie tylu metrów że nie idzie się wyrobić a doprosić się czegokolwiek graniczy z cudem. Koszmar!!!~Jeśli lubicie być poniżani i upokarzani to praca w sam raz dla Was jeśli nie omijajcie baaardzo szerokim łukiem.

...

1/4 etatu takie wynagrodzenie a pracujesz jak na na cały etat.

A

Kasa jest bardzo bardzo niska.

do: b

Na takiej jednostce gdzie jak ktoś tyra to jest źle a jak ktoś nic nie robi to jest ok.

A

Nie polecam pracy w tej firmie. Szkoda nerwów za takie pieniądze.

duke

Nie pracujcie w tej firmie pozwalniali ludzi którzy pracowali i chcieli pracować jedna banda! Do samego Prezesa nie mam nic do mnie się nie przypieprzył ani razu. Jest jeden koordynator który zamiast być z pracownikami na jednostce to siedzi sobie na innej a zastępuje go kto inny zresztą bez znaczenia bo tam wszyscy rządzą pracownikiem na jednego pracownika przypada 5 koordynatorów to są jakieś jaja. Do tego płaca to 800zł chcą ażeby pracować do 15.00 nie płacą nad godzin, mobbing wykańczanie psychiczne, atmosfera w pracy tak jak w (usunięte przez administratora) Wypruwanie sobie żył pracą efekt taki, że na jednostce aż świeci, ale dla nich nadal jest złe psychole takie jest nasze zdanie. Łamanie przepisów BHP przykład: Każą wchodzić za taśmę ostrzegawczą i sprzątać gdy akurat pracownicy robią coś na dachu. Warunki socjalne jak w Oświęcimiu nie można wymyć rąk po pracy, załatwiać trzeba się na polu jak jest zima to na mrozie, pracownicy przebierają się w miejscu które zagraża zdrowi. Nie Kulak decyduje kogo zwolnić tylko tylko te osoby co zarządzają wojskowością kpina. Stanowczo odradzam prace w tej firmie nie bądźcie głupi. To co się tam dziej powinno zostać skontrolowanie przez Państwową inspekcje pracy.

b
@duke

i jakiej mowa jednostce?

@duke

A zastanowiłeś się tak na prawdę kto w tym Krakowie żądzi? To myślę,że nie powinieneś wyrażać opini na temat całej firmy,lecz na temat konkretnych osób.

Zostaw merytoryczną opinię o P.R.B. Agro-Service - Katowice

P.R.B. Agro-Service
1.9/5 Na podstawie 53 ocen.
  • ul. Obroki 130
    40-833 Katowice