P.R.B. Agro-Service

Katowice

Opinie o P.R.B. Agro-Service

Proponuje złożyć pozew zbiorowy o mobbing jeżeli jest ktoś chętny i pracował w tej firmie został szykanowany podaje kontakt alibaba@onet.eu tel 506696381

Maja

@doMaja - Twoje uwagi są bardzo cenne, jednak często ciężko osiągnąć taką kolej rzeczy. Czy masz aktualne informacje na temat pracy w P.R.B. Agro-Service? Od 2013 roku sytuacja w firmie mogła ulec zmianie. Ważne, aby osoby korzystające z forum jako narzędzia do lepszego poznania przyszłego pracodawcy, mogły korzystać z aktualnych informacji o warunkach pracy w danej firmie.

Maja

@franczeska1970a jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę? Rozumiem, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami. Chętnie bliżej poznamy Twoją perspektywę. @duke bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi oraz o nie obrażanie i wyszczególnianie indywidualnych pracowników firmy. Piszesz o tym, że praca jest mocno zależna od warunków pogodowych. Czy sytuacje, o których piszesz często się zdarzają?

doMaja
@Maja 01.06.2017 09:56

Niestety często. Zresztą nieistotne, ponieważ ja już tam nie pracuje od 2013, więc mam to gdzieś. Dam ci rade, a mianowicie jak masz firmę albo w przyszłości zamierzasz założyć to przestrzegaj dwóch podstawowych zasad: 1. Szanuj pracowników, spraw, że będą z uśmiechem przychodzić do pracy i zarabiać na twoje konto. 2. Daj im zarobić, a wtedy będziesz miała zaufanych ludzi na lata. Ludzie, którzy zakładali firmy i swoją ciężką pracą czegoś się dorobili będą szanować pracownika. Natomiast ci, którzy nie założyli firmy tylko przejęli, ukradli firmy Państwowe nigdy pracownika szanować nie będą. Pamiętaj jak masz zamiar w przyszłości założyć formę i traktować pracowników jak śmieci to nie zakładaj!

franczeska1970

Wiecie co,tak na prawd [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiecie,Ja w tej firmie pracuje 9 lat ,wszystko szefowi można zarzucić ,ale nie to ,że nie wypłaca kasy .Znam z "autopsji"lalunie co pracowały dzień,dwa,ale zawsze kasę wszyscy dostali.Jedno to to na co można mu zwrócić uwagę : niech sobie szanuje dobrych i lojalnych pracowników,bo mu uciekają.SZEFUNCIU POMYŚL O TYM, BO KILKU ICH MASZ,A ZASTANAWIAJĄ SIĘ CZY NIE ODEJŚĆ,

JA

FIrma dziadoska , okradaja pracownikow. Zatrudniaja na lewe umowy kto inny pracuje a na kogos innego jest umowa. Musze to gdzies zglosic , wiem gdzie.

K
@JA 19.01.2017 13:15

Szanowna Pani, umowa zlecenie, to nie umowa o pracę - czynności może wykonywać zastępca osoby, z którą podpisana jest umowa. Przed "zgłoszeniem sprawy" polecam poczytać Kodeks Pracy :) Z poważaniem

JA

balel;

@ ,ixxq - może troszke wiecej zaufania do pracodawcy :)

Sel

Zgadam się w 100%. Niestety bardzo chamskie traktowanie, dowalanie tylu metrów że nie idzie się wyrobić a doprosić się czegokolwiek graniczy z cudem. Koszmar!!!~Jeśli lubicie być poniżani i upokarzani to praca w sam raz dla Was jeśli nie omijajcie baaardzo szerokim łukiem.

...

1/4 etatu takie wynagrodzenie a pracujesz jak na na cały etat.

A

Kasa jest bardzo bardzo niska.

do: b

Na takiej jednostce gdzie jak ktoś tyra to jest źle a jak ktoś nic nie robi to jest ok.

A

Nie polecam pracy w tej firmie. Szkoda nerwów za takie pieniądze.

duke

Nie pracujcie w tej firmie pozwalniali ludzi którzy pracowali i chcieli pracować jedna banda! Do samego Prezesa nie mam nic do mnie się nie przypieprzył ani razu. Jest jeden koordynator który zamiast być z pracownikami na jednostce to siedzi sobie na innej a zastępuje go kto inny zresztą bez znaczenia bo tam wszyscy rządzą pracownikiem na jednego pracownika przypada 5 koordynatorów to są jakieś jaja. Do tego płaca to 800zł chcą ażeby pracować do 15.00 nie płacą nad godzin, mobbing wykańczanie psychiczne, atmosfera w pracy tak jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Wypruwanie sobie żył pracą efekt taki, że na jednostce aż świeci, ale dla nich nadal jest złe psychole takie jest nasze zdanie. Łamanie przepisów BHP przykład: Każą wchodzić za taśmę ostrzegawczą i sprzątać gdy akurat pracownicy robią coś na dachu. Warunki socjalne jak w Oświęcimiu nie można wymyć rąk po pracy, załatwiać trzeba się na polu jak jest zima to na mrozie, pracownicy przebierają się w miejscu które zagraża zdrowi. Nie Kulak decyduje kogo zwolnić tylko tylko te osoby co zarządzają wojskowością kpina. Stanowczo odradzam prace w tej firmie nie bądźcie głupi. To co się tam dziej powinno zostać skontrolowanie przez Państwową inspekcje pracy.

b
@duke 01.10.2015 10:37

i jakiej mowa jednostce?

@duke 01.10.2015 10:37

A zastanowiłeś się tak na prawdę kto w tym Krakowie żądzi? To myślę,że nie powinieneś wyrażać opini na temat całej firmy,lecz na temat konkretnych osób.

mzjp

Oczywiście jak dobrze zapłacą to mogą wymagać ale nie mają prawa! podkreślam żadnego prawa wyżywać się psychicznie i stosować mobbing.

x

Zgadzam się z opiniom KIKUSIA6 w 100%

KIKUSIA6

ludzie nie podejmujcie pracy w tej firmie to jedna banda i ...... wymagania maja jak by czlowiek pracowal na wawelu a placa groszowa a dotego prowadzony mobing i wykanczaja psychicznie .Zwlaszcza w krakowie na jednostkach wojskowych a przede wszystim brygadzistka z kozi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] traba BOZENA ,ktora sama nic nie pracuje a ludzi terroryzuje . A kulak jej placi krocie TO OBOZ,,,,,,,,,,,,,,

psp

Nie polecamy nikomu pracować w tej firmie z dnia na dzień wykańczają psychicznie człowieka po dłuższym okresie pracy trzeba się leczyć u specjalisty. Nikt kto nie pracował w tej firmie nie ma prawa się wypowiadać. Jeśli koniecznie potrzebuje cię pieniędzy to wszędzie tylko nie w agro.

dorian

do WALIK ! dopiero interesujesz sie ta firma ale juz wiesz ze ta firma ma problemy ale ja polecasz albo inaczej reklamujesz ? my czytajacy tego nie rorumiemy ????

dorian

walik jak sie dopiero ta firma interesujesz to w jaki sposob chcesz (????) innym pomoc nie znajac tej firmy ! :) cos nie logiczne albo ...jestes juz tam i to te ROZGORYCZENIE ??? :))))

Dorian

do walik bylo to wolanie o rorgoryczenie i wolanie o pomoc tej firmy ???

G.S Lümbstein

tak tak . Jak w temacie . . .tylko warunki też są istotne . ! Wszystkim firmą startującym w przetargu życzymy dużo szczęścia , i poszerzeniu horyzontów buissnesowych . . (ostatni post )

George S. Lümbstein

może na początek plusy pracy w Agrrro-servis . . Jesli chodzi o pozytywy to możnaby tu wspomniec o ludziach z którymi mam przyjemnosc pracować, ludzie w większości mili, pomocni i życzliwi. . I myśle że to są jedyne zalety tej firmy . .może słówko o zarobkach , jest to 800-1000zł w zależności od wykonywanej pracy . Jest to nie wysoka suma lecz pieniadze sa placone punktualnie . . własciwie to też jakby plus. Co do pracy na "JW" To troche partyzantka i trzeba miec siłe i cierpliwosc . . Jesli chodzi natomiast o prezesa i jego zaplecze , pozostawiam bez koment . . . ( praca ciezka, bywa trudna zaleźna od stanowiska, i niskoplatna , . . Ludzie w porzadku) tyle .

swistak

ci ktorzy nie pracowali w tej firmie nie maja czego zalowac dziwie sie niektorym ze tak dlugo tam wytrzymuja ja niedawno uwolnilem, sie od niewolniczej pracy na rzecz firmy zwyczaje jakie tam panuja przypominaja czasy niewolnictwa.Praca bez normalnej umowy za psie pieniadze to cechuje ta firme jesli ktos ma konskie zdrowie to polecam i stalowe nerwy to polecam .....

Jasia

Drakula ty chyba w tym grobie sie czegos nacpales ze takie glupoty wypisujesz

dracula

wspaniala firma porzadne place a i koordynatorki ok na dzisiejsze czasy wcale niezle slyszalem ze od wrzesnia firma przechodzi na rozliczenie w euro a najnizsza proponowana stawka to 6.5 eu na godz wydaje mi sie ze niezle

Ja

Dlaczego do starych wpisow sa dodawane nowe daty ile mozna czytac to samo gdzie sa naprawde nowe wpisy robicie sobie z ludzi jaja i usuwacie niewygodnych ale prawdziwych

lidia

pani ksiegowa jest droga,bo ma firmowego leona!!!

EMIL

HEJ KULAK Z TWOJA PANIA KSIEGOWA !!! NIE PRZESADZACIE Z WYKORZYSTYWANIEM LUDZI CHCACYCH PRACOWAC !!!! ALBO PANI KSIEGOWA JEST DROGA ????

blondi

Pracowałam w tej firmie nie polecam placa 800 na miesiac a wymagaja jakby dawali co najmniej 2000.

lech

Powyższy wpis to robota kogoś z biura Agro-Service.

draco

ile ma lat pan prezes ?

lech

Firma P.R.B. Agro-Service s.c. oraz jej "córka" bez P.R.B. zarządzane przez tego samego prezesa i jego panią "dyrektor-księgową"???. Obiecują umowę zlecenie i wypłatę 1050 zł (jak w obecnej ofercie) po podjęciu pracy dostaje się umowę o dzieło (bez składek ZUS), a po miesiącu pracy wypłata maleje do 800zł. Pracowników traktują jak "śmieci" uważając się prawie za bogów. Prezes i jego pani nie mają pojęcia o wykonywanych pracach, zwłaszcza na terenach zewnętrznych . Pan prezes obiecuje zleceniodawcom rzeczy niemożliwe do wykonania a następnie dostaje ataku furii (kopanie po samochodach, rzucanie narzędziami itp). To co zawali muszą prostować inne osoby wysłuchując jego wrzaski

klusia07

dziwne przepracowałam z ta firma ngdy nie miałam problemu zdazały sie tylko osoby ktore myslały ze za nic dostana zapłate .pani ksiegowa ok .polecam firma ok

Draco

ale ja sie przyjme by pani ksiegowa miala jeszcze lepij :) wiadomo dlaczego :)

malgosik

Dostałam ofertę z Urzędu pracy w gruniu 2013r.za 8oo zł, Po przepracowaniu 2 dni Pani przyjmujca obniżyła z 8oozl.na 450zlprzy sześciu godzinach,więc podziękowałam za współpracę. (usunięte przez administratora)

siemc

tak tam pracuje taki gosciu operator ma duze doswiadczenie w pracy bardzo dobry fachowiec wali z ucha jak nic jest bardzo skuteczny w swych dzialaniach polecam go napewno niezawiedzie

?

kurna to musi byc firma git !!! a zarobki super git !!! serdeczne kondolencje

byla kierowniczka

Pamiętam fajnych ludzi z agro--Roberta(chulał lublinem),,Irka(chulał żukami),,Kube(chulał starami).....Na tą chwile został z tego co wiem tylko Irek---ale chyba już niedługo.... To byli najfajniejsi goście jakich znałem...Aż dziw bierze że ten (usunięte przez moderatora sie ich pozbył....Wszystko z nimi załatwiłem...Normalni ludzie na poziomie..

TAYSO

SZACUN DLA (usunięte przez moderatora) PRZEPRACOWALEM Z NIM KILKA LATEK TO W PORZADKU GOSC MYSLA ZE JESZCZE SIE KIEDYS Z NIM W PRACY SPOTKAM

MALGOSIK
@TAYSO 08.09.2013 12:21

to są świnie za pieniądze,,tzw. p. madzia. dlugo nie bedzie egzystowac.

asik
@MALGOSIK 27.01.2014 13:46
to są świnie za pieniądze,,tzw. p. madzia. dlugo nie bedzie egzystowac.

mam zamiar się przyjąć do tej firmy możesz mi powiedzieć gdzie tak przyjmowali nie chciała bym wtopi . a teraz przyjmują na U.S

matrix

No..zwolnili (usunięte przez moderatora) i innych....Woli przyjąć ludzi na umowe o dzieło lub bez umowy jak(nie będe pisał imion) bo po co....Płaci im 6zł/h...I tak się firma rozwija....Tą firmą powinna sie zająć odpowiednia instytucja państwowa......PS-Niech sobie lepiej kobitki z zabrza z poczty polskiej pracy szukają....CDN

dyzma

doszły mnie słuchy że zwolnili (usunięte przez moderatora) rzekomo najlepszego pracownika !! CHYBA FIRMA NA ŁEB UPADŁA ! niech robią tak dalej to szanowny Kulka będzie sam na kosie śmigał hahahahaah.

lim

anonim - 2013-06-28 13:36:47 klaudia jeżeli piszesz ,że w firmie P.R.B Agro-Service to oszuści czy to oznacza, że zostałaś przez nich oszukana?ach szkoda wogole pisac ze takie ludzie jeszcze zyja to az dziw bierze

pierog

klaudio co ty tam gadasz bmw kupil bo charuje ciezko i ma dobre serce bo rozdaje leon obrotny gosc

klaudio

A pan (usunięte przez moderatora) jezdzi teraz BMW(najnowszy zakup)...Więć już wiecie czemu kasy nie płacił tyle co mówił....A seatem leonem teraz wozi się (usunięte przez moderatora) inaczej Pani ksiegowa z w.w.firmy...Więc nie jest tam żle....Heeeeeeeeeeeeeeee

bylypracownik

Witam Jeżeli chodzi o słownictwo to dotyczyło to hwdp. Natomiast drogi Talizmanie jeżeli masz takie dobre zdanie o tej firmie to je oczywiście szanuje. Natomiast nie wymagaj żebym pisał pozytywne opinie jeżeli agro service to dno kompletne a (usunięte przez moderatora) to skończony (usunięte przez moderatora) Jeżeli ktoś bedzie sie sugerował Twoim wpisem to bardzo sie rozczaruje ale coz takie życie. Ja pracy w tej firmie nie życze najgorszemu wrogowi !!!!!!!! A wypłata przed 10 ok ale chyba 1/4 z tego co na umowie bo pan (usunięte przez moderatora) stwierdza ze wiecej nie zaplaci i koniec hehe

talizman

WITAM O JAKIE SŁOWNICTWO CHODZI-NIE ROZUMIE JEZELI FIRMA JEST OK TO DLACZEGO MAM DAWAC ZŁA OPINIE .PRACOWALEM ROK FIRMA NAWET PRZED 10 WYPLACALA .COS NIE TAK Z TOBA.DODAM ZE W DRUGIM DNIU OTRZYMAŁEM UMOWE ZLECENIE ALE DOSTAŁEM .WIEC COS Z WASZEJ STRONY NIE TAK .

były pracownik

Witam Anonim ma 100% racji. Pan (usunięte przez moderatora) typowy krętacz!!! Nie daje umowy, nie płaci w terminie, oczekuje rzeczy niemożliwych i nie będących w kompetencjach pracownika !!!Dopiero jak pijani kosiarze przychodzili po wywpłate to płacił bo sie bał o własną skóre !! Proszę zwrócić uwagę na słownictwo i styl osób piszących pozytywne komentarze pod tą firmą :) mówią same za siebie.

TALIZMAN

TO PRAWDA FIRMA AGRO-SEVICE MOZE NIE PLACI KOKOSOW ALE WIE SIE ODRAZU ILE WYNOSI DOCHOD A NIE JAK INNE FIRMY OBIEDUJA ZLOTE GORY A POZNIEJ WOGOLE NIE WYPLACAJA ALBO PLACA ZALICZKOWO .PRACOWALEM ROK FIRMA OK Z WYPLATAMI ALE SKONCZYL IM SIE KONTRAKT .POLECAM FIRMA WIARYGODNA NA 1000%.

talizman

agro -sevice uwazam za firme mala ale bardzo dobra wyplacalna w terminie zadnych poslizgow.polecam

Zostaw opinię o P.R.B. Agro-Service - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.R.B. Agro-Service