Tomsat AVANS

Leszczyny

Opinie o Tomsat AVANS

Monika

Miałam ostatnio styczność z tą firmą i jestem bardzo zadowolona. Znają się na tym co robią doradzają fachowo ( sama się dowiedziałam niektórych rzeczy od chłopaków na sklepie) są bardzo pomocni. Co do cen przy większym zakupie spore rabaty i za co ich cenię to darmowy transport. Zapewne tam wrócę jeszcze :)

?

witam. Przjechałem do Czerwionki z Rybnika po sprzet do zabudowy poniewaz byla najlepsza cena oraz obsluga pani doradzila mi,oraz przywiezli mi to na miejsce za darmo.Zdecydowanie polecam.

Mati

Sklep jest świetny w porównaniu z marketami media markt euro rtv i mix electronix w Tomsat są ceny niższe zakupiłem u nich cały sprzęt do domu i zawsze dają rabaty ceny są naprawdę super POLECAM !

Zostaw opinię o Tomsat AVANS - Leszczyny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomsat AVANS