Equity Investmente s.a.

Katowice

Opinie o Equity Investmente s.a.

podpiszę się pod opinią, że praca w tej firmie może być jedynie przystankiem w karierze zawodowej... na dłuższą metę nie ma sensu!! Z tego co wiem na szczeblu asystentek i młodszych księgowych jest świetna atmosfera ale im wyżej tym gorzej.... płacą asystentką 1386zł brutto a wymagają od nich bezbłędnej pracy a i młodsze księgowe tez lepiej nie zarabiają... Prawdą jest tez to, ze faktycznie firma idzie na ilość a nie na jakoś.... niech lepiej pomyślą albo nad rozbudowaniem firmy albo nad mniejszą ilością klientów!!

Zostaw opinię o Equity Investmente s.a. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Equity Investmente s.a.