ZRB Budopol

Marianów

Opinie o ZRB Budopol

Avast

Wydaje mi się, że można tutaj fajnie sobie dorobić np. w wakacje, jeśli oczywiście znacie się na tej branży, a mam nadzieję, że tak, wtedy polecam firmę

Robert K.

Witam chciałbym tylko wiedzieć panie Andrzeju co się stało z budową w Radomiu?Czemu zwodził mnie pan tak długo aż wreszcie dałem sobie spokój,czemu nie powiedział pan wprost że zasługuje ze swoimi ludźmi na 6zł a nie jak było mówione 15zł.Po pierwszym dniu naszego murowania kierownik mógł śmiało powiedzieć:sorry panowie ale nie was szukamy...To by załatwiło sprawę.A nie że fajnie i że się podoba ,jak sie teraz okazuje chyba nie do końca się podobało.Osobiście uważam że tak się nie robi,ale to moja opinia.Z nazwiska nie będę się przedstawiał ale na pewno pan pamięta.

życzliwy Andrzej Morawiecki

Te brednie wypisane przez tych anonimowych pseudo fachowców, którzy nie mają pojęcia o budowlance budzą we mnie obrzydzenie. na szczęście jest dokumentacja i dowody pobranych zaliczek wypłacana gotówka tygodniowo maksymalnie do 14 dni od wykonanej ,, s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] j ,, roboty ze stawkami od 15 do 20 zł za godzinę dodatkowo zakwaterowania oraz zwrot kosztów dojazdu ich wynagrodzenie w przeliczeniu na akord powinno wynosić max do 6 zł najbardziej rozśmieszyła mnie sprawa niby w prokuraturze w Myszkowie której inspiratorem jest [usunięte przez administratora] który przegrał sprawę w Sądzie Pracy w Myszkowie i będzie miał dalsze procesy miejcie odwagę podpiosać się z imienia i nazwiska to zobaczycie jaki będzie dalszy finał tych pomówień Andrzej Morawiecki

Zostaw opinię o ZRB Budopol - Marianów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZRB Budopol