Zakład Fryzjersko-Kosmetyczny "ZŁOTY KOSMYK" S.C

Poznań

Opinie o Zakład Fryzjersko-Kosmetyczny "ZŁOTY KOSMYK" S.C

ricia

Atmosfera fatalna wyzysk człowieka przez człowieka sama szefowa sprawia wrazenie osoby złej i taka jest sama nic nie robi a innymi sie wysługuje ... zabiera pracowniką napiwki i nie notuje obrotu z danego dnia jest osoba burkliwa i antypatyczna żeby cos zarobic praca cały dzień nie wypada wyjść z pracy po 8h ceny wyciąga z rękawa ... każdego inaczej kasuje

Czy atmosfera w firmie Zakład Fryzjersko-Kosmetyczny "ZŁOTY KOSMYK" S.C jest dobra? Jak wyglądają zarobki? Podziel się swoją opinią.

Zostaw opinię o Zakład Fryzjersko-Kosmetyczny "ZŁOTY KOSMYK" S.C - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Fryzjersko-Kosmetyczny "ZŁOTY KOSMYK" S.C