Opinie o STRAMA w Nowosiedlice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy STRAMA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie STRAMA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STRAMA w Nowosiedlice

Wenden

Praca w tej firmie to (usunięte przez administratora)netto na umowę zlecenie są też nadgodziny i soboty płatne tak jak zwykle godziny czyli bez 50% i 100%zależy gdzie się trafi na jakiś dział i stanowisko tak to wygląda kariera z czasem może będzie lepiej aha 2/3 załogi to Ukraincy są bardzo pracowici myślę że mają jeszcze gorzej pracują po 12 godzin 6 dni w tygodniu

mati

Pracowałem w tej firmie kilka lat i bardzo sobie cenię spędzony tutaj czas. Jedyny powód, dla którego się rozstałem ze Stramą to wyjazd za granicę. Wiem, że jeśli wrócę do Polski, będę tutaj mile widziany.

Aktualność
Już wkrótce uruchamiamy nowy obiekt socjalny z nowoczesną stołówką. Trwają ostatnie prace wykończeniowe. Podczas tworzenia projektu bardzo ważny był dla nas komfort pracowników, dlatego obiekt został mocno doświetlony światłem dziennym a pomieszczenia wypełnione zostaną piękną roślinnością. Hasło jakie będzie nam przewodzić przy wspólnych posiłkach to "Razem smakuje lepiej".
joanna

Pracuję w tym miejscu ponad rok i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to jedno z fajniejszych miejsc, w jakich miałam okazję robić. Planuję zostać tu jak najdłużęj. Pozdrawiam!

Daniel

Firma z dobrymi opiniami i to pod każdym względem dlatego warto polecać pracę w firmie.

Aggiie

Dopiero zaczęłam pracę w tej firmie i jak dotąd jestem zadowolona z podejścia szefostwa i trenerów. Przyznam, że nawet rozmowa telefoniczna z panią z rekrutacji była przyjemna.

Ela12

Zaczęłam pracę w fabryce Strama 4 miesiące temu. Serdecznie polecam tego pracodawcę i miejsce pracy. Mam nadzieję zostać tutaj jak najdłużej.

Wojtek

@arab a co jakieś nowe oferty są ?

Ile jest zmian w Strama?

GONDI

Są 2 zmiany. Niedługo otwierają nową część fabryki, także na pewno będzie prowadzona duża rekrutacja.

Artur
@GONDI

Fajnie, że o tym napisałeś, bo to ważna informacja dla osób szukających pracy. Obecnie pracodawca szuka pracownika biurowego-stażysty. Dodaj proszę na jakim poziomie kształtują się pensje w firmie oraz jaki jest zakres benefitów?

O fajnie, że są tu rekrutacje wewnętrzne! A jak często one się zdarzają i ile średnio osób obejmują?

Czy często w firmie Strama zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

GONDI

Tak, jest prowadzona.

Karol

Mam nadzieję, że dobra praca jest powodem takiej ciszy na forum?

Megi

Witam chciałabym się dowiedzieć coś na temat pracy w starmie w dobroszycach?jakie wynagrodzenie?ogólnie jak praca wygląda?

@Megi

Również dołączam się do pytania powyżej.

lolo

pracuje juz 7 lat zle nie jest ale najlepsze jest to ze niema juz stanislawa iwaszkiewicza brawa dla stramy

Marzena
@lolo

7 lat to naprawdę długi staż - może podzielisz się swoim doświadczeniem związanym z pracą w firmie Strama z Oleśnicy bardziej szczegółowo? Piszesz, że po odejściu jednej z osób, doszło do kilku - Twoim zdaniem - zmian na lepsze. Wobec tego, jak pracuje Ci się teraz w firmie? Co mógłbyś doradzić osobom zainteresowanym podjęciem się pracy w tej firmie?

Irek

Czy jest jakiś powód, że nikt nie pisze na wątku?

kania

wiesz jak to jest w salonach fryzjerskich, to nie są jakieś posady zazwyczaj na całe życie, nawet dla niektórych może tak być io w takim miejscu, może więc dlatego już szukają fryzjerek doświadczonych co szukają stąłej pracy i stabilizacji zawodowej w końcu

Ponownie szukają pracowników, zastanawiam się nad podjęciem pracy ale niepokoi mnie duża rotacja, z jakiegoś powodu ludzie się zwalniają. Może ktoś napisać w czym tkwi problem, dlaczego jest tak niewielu zainteresowanych a nowoprzyjęci rezygnują i odchodzą?

tre

Znowu ogloszenie o prace co tu taka rotacja i ujnia ?

zuzi

No niestety tak jest...

zainteresowany

Chciałbym się dowiedzieć, jak rozliczane są godziny za pracę? Z uzyskanych informacji wynika, że pracuje się tam po 10 godz. dziennie 5 dni w tygodniu na 2 zmiany oraz 2 soboty w miesiącu. Przecież daje to ponad 220 roboczo godzin, gdzie zgodnie z przepisami średnio miesięcznie pracuje się 168-176h. Czy nadgodziny idą na poczet dodatkowego urlopu płatnego? Czy są rozliczane co 3-6-12 miesięcy zgodnie z niewolniczym prawem pracy? Jak firma się z Wami rozlicza Szanowni Państwo? Bo jezeli przy tak dużym braku wolnego czasu płaca kształtuje się około 1700-2000 netto, to przy prawie 40nadgodzinach słaby wynik.

Zostaw merytoryczną opinię o STRAMA - Nowosiedlice

• Jak się pracuje w STRAMA?

Zobacz opinie na temat firmy STRAMA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STRAMA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 10 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STRAMA?

Kandydaci do pracy w STRAMA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STRAMA