Opinie o STRAMA w Nowosiedlice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy STRAMA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie STRAMA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STRAMA w Nowosiedlice

hitman

witam jaka jest stawka w Stramie w Dobroszycach ? jestem zainteresowany podjęciem tam pracy i zastanawiam się ile można zarobić oczywiście pracując a nie leserując :)

adolf

tak analizuje to mnie by te nawet 2000 w zupełności zadowoliły, tylko nie bardzo wiem gdzie sie zgłaszać do pracy do nich? wiecie może? strama woli Cv mailem/zaniesione osobiście czy może przesłane pocztą poleconym? bo zależy mi na dobrej pracy,więc nie chciałbym popełnić na wstępie żanego faux paux.

pracownik11

Pracuję tam już rok 2 razy zdarzyło się, że przesunęli wypłatę o 2 dni ale zawsze dawali zaliczkę nawet do 1000pln na te 2 dni jeśli ktoś przychodzi do pracy to pracuje ale jeśli przychodzi z mentalnością ,że czy się stoi czy się leży 2000 tysiące się należy to nie tu. Płace trochę za niskie ale zawsze można starać się o podwyżkę tylko najpierw trzeba pokazać ,że chce się pracować. Jeśli chodzi o godziny pracy to jak ktoś chce (usunięte przez administratora) po 16h to niech to robi 8h obowiązkowe.W 100% wypłacalni...Atmosfera ok.

pracus

ale niektórzy bzdury piszą a na pewno są to osoby, które wyleciały za picie albo nie przychodzenie do pracy. Praca jak wszędzie - robić trzeba, wynagrodzenia na czas (może raz zdarzyło się że przesunęli) nigdy nie było tak, że nie ma z kim pogadać. Pracy dużo, nie ma przestojów. Jak ktoś chce pracować to pracuje. Są tu tacy co pracują od powstania zakładu chyba i pracują nadal, także to nie potwierdza tych bzdur powyżej. Sam pracuję już bardzo długo i są zmiany na lepsze, szefostwo też ok, jak trzeba to pomogą. Także źle piszą ci co na pewno nawalili a smarują żeby się wyżyć a pewnie już 10 prac w międzyczasie mieli. ja tam polecam.... zawsze może być lepiej ale jak komu się nie podoba to niech swoj biznes otworzy... nikt nikogo do pracy nie zmusza.

Kilargo
@pracus

Sam jesteś bzdura. To co się dzieje w tej firmie to jakaś skrajna patologia. Bez umów po 16h. Dźwiganie bardzo ciężkich elementów bez niczyjej pomocy. Parcie na czas. Ludzie pracują tam za śmieszne stawki bez ubezpieczenia, nadgodzin, premii czy cokolwiek innego. Również w niedziele. Szef nie słucha i nie rozmawia z ludźmi. Gardzi nimi więc i oni gardzą nim. Nie wiem jakim cudem ten pseudo zakład jeszcze istnieje.

pracus
@Kilargo

*Kilargo a ile ty tu pracowałeś, że masz taką wiedzę? dzień, dwa a może aż tydzień?! to i tak jak dla niektórych pracusiów dużo. Piszesz bzdury... Każdy ma umowę, wszyscy mają ubezpieczenie - fakt na początku dają zlecenie. ja tez miałem na 3 miesiace - później o prace. Także filtrujcie te wiadomości bo jak widać frustraci muszą mieć gdzie sie wyżalić a tu sa anonimowi i czują sie bezkarni.

prawownik

Może kiedyś taka opinia była, ale teraz juz tam pracuję i nie narzekam.Miła atmosfera itp.

pomoc

to do inspekcji pracy nie umiecie zadzwonic

Płacą wypłaty na raty albo wogóle . wymagają jak najwiecejj a gdy człowiek sie odezwie to zwalniają nie płacąc za tO.. Odradzam tam pracować każdy każdego Podpierdala ..UWAGA NA STRÓŻY

alechandro

pracowałem tam dosc dłógo i było okropnie !!! do dzis nie wypłacił mi pieniedzy (usunięte przez administratora)i te 50zł z łaska dawane na swieta !!!mówił ze na karpia on sam jest KARP ! karze pracowac nadgodziny,nie płaci ani 50 % ani 100% (zapomnij) i mało i mało i mało roboty zrobionej ! i jak ktos tam idzie robic to UWAGA na PSEUDO LAKIERNIKA KIEROWNIKA !kabel!!! Nie polecam na koniec ! w biurze były zawsze 2 listy , jedna juz uzupełniona po 8 godzin bez sobut !a druga ile naprawde pracowałes ! słyszałem ze chłopaki na montażu robili po 300godzin BEZ RZADNYCH DOPŁAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bosko

Qrczaczek

pracowałem tam dość krótko właściciel zmusza do zostawania jak najdłużej w pracy płaci 6-7 zł/h zwleka z podpisaniem umowy w 5 dni zrobiłem 48 godzin masakra zdecydowanie nie polecam

czy tam praca na czarno bez zadnej umowy????

gruby

Pracowalem tam krotko ale niejest tam ciekawie,przestrzegam przed podawaniem jakichkolwiek nr tel.,chyba ze chcecie w sobote rano dostac tel. od wlasciciela firmy z groza ze jak nie przyjdziecie na przynajmniej 7 h to w poniedzialek nie macie po co przychodzic,praca po 10 h dla mezczyzn,ale czesto jest dluzej,jezeli juz tam bedziecie pracowac to uwazajcie bo jest sporo kapusi,praca bez jakiejkolwiek umowy,szatnia meska i damska razem

Zostaw merytoryczną opinię o STRAMA - Nowosiedlice

• Jak się pracuje w STRAMA?

Zobacz opinie na temat firmy STRAMA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STRAMA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 10 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STRAMA?

Kandydaci do pracy w STRAMA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STRAMA