pup

Będzin

Opinie o pup

Dyrektor nie potrafi zarządzać większą grupą ludzi bo został powołany po znajomości przez Watołę

To jest totalne dno ale to wszystko jest winą zarządzających - dyrektora i starosty, którzy to wszystko akceptują

matka

Byłam dzis w urzędzie to jest totalne dno!!!!!!Zero jakiegos zainteresowania tym ze szukam pracy i czy moze jakis staz albo kurs.Nie ma funduszy panie nadasane żałosne to jest szok!!!mam nerwy bo siedza za moje podadtki a ignorują człowieka jeszcze ja mam wiedziec czy napeno dzis mialam sie zjawic i jaki numer teczki Do Likwidacji takie cos!!!Wiecej zrozumienia maja w sosnowcu

asdfghjkl;

Okropnie traktują bezrobotnych! odsyłają z pokoju do pokoju,mają ogromny bałagan w papierach i nie wiedzą z czego żyją ....szkoda ze jeszcze nikt sie za nich nie wziął ...

Zostaw opinię o pup - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pup