Proterm Barczewski, Kaczmarek, Kłos Sp.J

Bydgoszcz

Opinie o Proterm Barczewski, Kaczmarek, Kłos Sp.J

@putak, współpracowałem z firmą Proterm Barczewski, Kaczmarek, Kłos Sp.J około pół roku, bo musiałem wyjechać, praca w u nich jest stabilna i nawet dobrze płatna. Myślę, że warto.

bcascbaic

Ja raczej nie mam miłych wspomnień z tą firmą. Fakt niektórzy ludzie to fachowcy oddani swojej pracy. Nie polecam młodym kobietom!!!niestety ręce jednego z szefów....Każdy kto tam pracuje wie o co chodzi

Agnieszka

Ja mam miłe wspomnienia, ze łzami w oczach opuszczałam tą firmę. Szefowie "ludzcy", kadra w większości młoda i bardzo wykwalifikowana. Nigdy nie spotkałam się z dyskryminacją co jest częste w tej branży, co więcej gdy zaszłam w ciążę usłyszałam tylko gratulację a z macierzyńskiego wróciłam po roku (jak to szef ujął "wrócisz jak będziesz gotowa"). Zaczęłam tam pracę od razu po studiach, byłam pewna obaw (wiadomo teoria to nie wszystko) ale bezpodstawnie, ponieważ wszyscy są tam uprzejmi i chętnie pomagają "nowym". Oczywiście nie oznacza to, że nie trzeba tam pracować, bo trzeba i to czasem za 2 i po godzinach, ale system motywacyjny wynagradza nadgodziny.

Mam niemiłe wspomnienia o tej firmie. nie dość, że podczas wyjść służbowych zjeżdżają ręce szefowi to jeszcze usłyszałam bezpodstawnie, że \"mam styl bycia iście[usunięte przez moderatora]podwórkowy\" dosłownie. nikt nie ma prawa poniżać ludzi. Służbowo: Trzeba przyznać, że są tam ludzie którzy znają się na swojej robocie (pan [usunięte przez moderatora]). Nie polecam młodym kobietom. Krótko mówiąc szowinizm męski i dyskryminacja.

Zostaw opinię o Proterm Barczewski, Kaczmarek, Kłos Sp.J - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proterm Barczewski, Kaczmarek, Kłos Sp.J