Południowa Grupa Kapitałowa

Rzeszów

Opinie o Południowa Grupa Kapitałowa

gfd

hej hej pamietam ze szukali tutaj asystentki biura zarzadu nie wiecie moze czy w najblizszym czasie jest szansa na jakas oferte pracy od nich w firmie?

seth

To prawda, nie mają pieniędzy. Zatrudniają a potem, zapłaty brak. Trzeba mocno uważać. Pseudo biznesmeni bez kasy.

były pracownik

Uwaga na południowa grupa kapitałowa i wszystko co jest związane z familią (usunięte przez administratora) !!! Zatrudniają a później nie płacą i tyczy się to i pracowników i dyrektorów. Mają gdzieś przepisy prawa pracy i etykę biznesu. Jeśli ktos szuka u nich pracy niech najpierw poczta trochę o spółkach które prowadzą m.in. Jedynka s.a. Jedynka sp z o.o. Różana itd

Zostaw opinię o Południowa Grupa Kapitałowa - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Południowa Grupa Kapitałowa