Opinie o Techmlek Spółka Jawna L. Mitura J. Drągowski w Lubartów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Techmlek Spółka Jawna L. Mitura J. Drągowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Techmlek Spółka Jawna L. Mitura J. Drągowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Techmlek Spółka Jawna L. Mitura J. Drągowski w Lubartów

Śruba

Jak działa Techmlek i jak traktuje swych kontrahentów można przeczytać w Top Agrar Polska wydanie 04.2018 strona 52. Jeżeli chcesz kupić dwuletni ciągnik rolniczy w cenie nowego to tylko w Techmleku. Jak kupisz nowy to jest duża szansa, że z podmienionymi podzespołami. Sam widziałem jak demontowali zwrotnice z nowego ciągnika, bo "kumplowi" szefa była potrzebna.

Gienek Nowy wpis
@Śruba

Widzę, że opiniami dzielą się sami byli - rozgoryczeni pracownicy, z którymi firma zakończyła współpracę z tylko im znanych powodów. 90% załogi jest stała, nie rotująca. Nie wszystkim musi jednak wszystko odpowiadać. Artykuł z T.A. proszę przeczytać ze zrozumieniem. A "wykręcaną zwrotnicę" - ciągniki Kubota nie mają zwrotnic???? to "śruba" może widział, tylko nie dosłyszał, że była demontowana z ciągnika na placu dla normalnego klienta (nie żadnego kolegi), który miał Pilną awarię (choć każdy inny serwis czekałby nie wiadomo ile aż przyjdzie nowa część z fabryki) Kilent był nam bardziej wdzięczny niż rozsiewający nieprawdziwe plotki pracownik. Nowa część była niezwocznie uzupełnina po przyjściu. Pozycja firmy na tle innych w regionie, branży ... - są inne źródła weryfikacji, nieraz lepiej przyjść i samemu zobaczyć, porozmawiać, nawet z pracownikami z ponad 15 letnim stażem.

Drąg Nowy wpis

"Praca jest jak drugi dom" chyba dla tych co mieszkają w chlewie.

Radek Nowy wpis

@Toprad Możesz dodać więcej informacji o pracy w firmie, zarobkach?

Toprad Nowy wpis

Ja tam jestem zadowolony.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Techmlek Spółka Jawna L. Mitura J. Drągowski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Lubartów
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
logo firmy Technolog produkcji
Stella Pack S.A.
logo firmy Pracownik ochrony DC Lubartów
Lubartów
Seris Konsalnet Holding S.A.
Westfalia

Praca jest jak drugi dom do którego wracasz chętnie i musisz lubić co robisz ja do dzisjaj dzięki takiej pracy poznałem kopalnię możliwości zarabiania a najlepszy klient to rolnik...bo cie nie oszuka.

Aleksandra
@Westfalia

Rozwiń proszę swój komentarz na temat Techmlek Spółka Jawna L. Mitura J. Drągowski. Co masz na myśli, przyrównując pracę do drugiego domu? Wymień, co ma wpływ na Twoje pozytywne nastawienie do pracy w tym przedsiębiorstwie. Dla osób poszukujących zatrudnienia w tej firmie będzie to ważny wpis.

Tomasz
@Aleksandra

To ile realnie można tu zarobić?

@Aleksandra

Na pewno osoba która tam chce pracować musi się liczyć tym że montaże dojarek , zbiorników na mleko czy zgarniaczy obornika to praca często jest w budynkach inwentarskich tzw oborach przy których są stosy gnoju a przy tym smród,muchy i inne cholery. Na pewno młody chłopak będzie szukał pracy lekkiej,pachnącej a zobacz kto tam został ..... połowa to emeryci a kto ich przyjmie w takim wiekiem. Jeżeli chodzi o Lecha to zatrzymał się z rozwojem firmy i nie chodzi mi nowe budynki ale system wynagrodzenia pracownika sklepu obwożnego a serwis bo handlowcy mają dobrze.Słyszałem że były podwyżki nawet 200 zł...od kilku lat.Cieszy mnie że sprzedają dużo bo będę miał sporo roboty.Tak że jeżeli lubisz chodzić po oborze z muchami,smrodami.....za 1700 zł to trafiłeś..10!!!

@Tomasz

Majątku się nie dorobisz zanim dostaniesz wypłatę u szefa pod stołem policzy dwa razy czy stówki mu się nie skleiły....szału niema stary chłodniarz ma teraz 2000 zł na rękę, raczej podwyżki idą tam jak postęp na ...Filipinach!!!

Aleksandra

@śruba, a na zakupiony sprzęt nie obowiązuje gwarancja? Zgodnie z prawem konsumenta masz prawo coś zareklamować, taki sprzęt również. Pytanie tylko jak Techmlek Spółka Jawna L. Mitura J. Drągowski to rozwiązuje i czy daje jakieś rekompensaty?

Kami

Firma, w której punktuje się donosząc na współpracowników do despotycznego właściciela, który nawet nie ma koncepcji rozwoju firmy. Praca wśród buraków.

Śruba

Totalne dno. Prawo pracy w tej firmie nie istnieje! Wszyscy są od wszystkiego w tym również od sprzątania kibli. Wszyscy zarabiają najniższa krajową a reszta pod stołem. Nie ma czegoś takiego jak czas pracy bo do domu się idzie jak właściciel pozwoli.

Zostaw merytoryczną opinię o Techmlek Spółka Jawna L. Mitura J. Drągowski - Lubartów

Techmlek Spółka Jawna L. Mitura J. Drągowski