Wojtex

Sopot

Opinie o Wojtex

mila

Hej, moze napisze ktos z was jak wyglada teraz zatrudnienie w firmie, ponieważ chcialabym zlozyc do nich swoje cv na sezon wakacyjny. Wczesniej posiadali wiele ofert do swojego punktu

tudi

ludzie straszna firma radze wam trzymajcie sie daleko od niej !!!!!!!!!!!!!!!!!

wojtex

jestesmy normalna firma zatrudniajaca 20 osob ,placimy raz na miesiac kolegom ,np.panu A [usunięte przez moderatora]. a reszta ludzi i ich dzieci moga byc glodne -zapraszamy naprawde jest cudownie gdyz szef w [usunięte przez moderatora] ma wiele ofert [usunięte przez moderatora] dla monterow i spawaczy

Zostaw opinię o Wojtex - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojtex