Opinie o KBTI Poland w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie KBTI Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KBTI Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KBTI Poland w Wałbrzych

Oss

pakuje akcesoria elektroniczne- praca na taśmie/ co do warunków mieszkaniowych to jest bungalow park , jedne domki są dobre bo całkowicie odnowione , a drugie gorsze , najważniejsze z jakim ludźmi się mieszka.

Oss

Ja pracuje w tym momencie. Jest dużo pracy, otworzyli dwie nowe linki i przyjmują do pracy dużo osób, rozmawiałem z moim SP i mówił ,że pracy będzie w tym momencie bardzo dużo. Jeżeli chodzi o zarobki to 9,18 plus dodatek za zmiany 8,75% więc na końcu zarabiasz ok. 9,98 euro

eszli
@Oss

a ile godzin dziennie robisz i co wgl się tam robi? warunki mieszkaniowe są w miarę dobre?

eszli

czy pracuje ktoś bądź pracował w syncreon Waalwijk ? PIlnie potrzebuje informacji na temat pracy,zakwaterowania,zarobków !!!

Ricki

Byłam w Syncreon i najlepiej wyjechać od Września , mają wtedy dużo pracy, aż do połowy Stycznia.Co do bungalow parku , nie jest to marzenie , ale domki są czyste i sprawdzane, po drugie w każdym momencie momencie mogłam się przeprowadzić, ogólnie praca jak praca , a jak zwykle narzekają ci , którzy najmniej robili , albo przyjechali tylko się zabawić

Magazynier

Telefon

Wszystko

logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
hej

czy naprawde nie ma osoby ktora mogla by mi pomoc i odpowiedziec cos na temat tej pracy i agencji???prosze o pomoc to WAZNE DLA MNIE

^_^

Powiem wam , ze bardzo szeroko zakrojona rekrutacja do waawajku trwa:)LATA te same ogloszenia...a to cos jz znaczy. pozatym marze mieszkac na droomgradzie:D

Majster
@^_^

HAHA znam temat droomgardu i podpisuje się obiema rękami pod tym :)

michal

cześć ja też tam jadę

@michal

hej Michal jedziesz ja tez niby mam jechac czekam na potwierdzenie a mozesz mi powiedziec co Tobie mowili o tej pracy warunkach itp??zobaczymy czy sie zgadza co mi mowili hmm

hej

hej wam prosze pomozcie dostalem propozycje pracy przez KBTI w jeliciarni w Nijmegen pani z biura to zbyt pieknie powiedziala o warunkach placy itp chcialbym wiedziec czy ktos cos o tej pracy slyszal i czy jest tam ok czy placa na czas czy warunki mieszkaniowe tez ok czy tez nie???prosze o odpowiedz czy warto tam jechac musze dac szybko im odpowiedz...Pozdrawiam

boixos

Witam jak wiesz coś więcej daj znać na temat wyjazdu na pomidory:)Też mam jechać.Pozdrawiam.

Sakura

Witam. Mam wyjazd w przyszłym tygodniu z tej firmy na zbiory pomidorów i tak się zastanawiam czy ten Pan w biurze ktory obiecuje prace klamie? Czytam te Wasze opinie i aż zastanawiam się czy aby na pewno od niej jechać. W Holandii na miejscu jest naprawdę aż tak źle? Z mieszkaniem, internetem itp. Ten Pan mówi że wszystko jest, 2 osobowe pokoje w dobrym stanie itp. Czy jest tam ktoś kto wyjechał w ostatnim czasie z tej firmy? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Miron

Praca dotyczy Wałbrzycha także pytanie w jakim stopniu ludzi wysyłają na Wyspy Brytyjskie i czy informują ich o prawie pracy w danym miejscu, gdzie delikwenci jadą. Ja też zastanawiam się nad wyjazdem ale do Holandii. Przyznam z ręką na sercu - nie mam pojęcia jakie jest tam prawo pracy, ale liczyłbym na to, że firma przekaże mi najważniejsze punkty.

viktoria
@Miron

jak będziesz miał jakieś informacje, to napisz coś, będę wdzięczna

dobre

no Takie rynki do rpacy za granicą to chyba najlepsze z możlwiych miejsc na tej ziemi do pracy. kasa dużo lepsza niz w polsce a na pewno warunki nie są gorsze. Tak siezastanwiałem ostatnio ile standardowe wynagrodzenie i ilosc dni urlopu obowiazuje w wielkiej brytaniii, bo to dla mnie jest oczwiste

lars

Po pierwsze to KBTI Poland to Agencja Zatrudnienia działająca na rynku międzynarodowym, głównie w takich krajach jak: Holandia, Niemcy, Belgia, Francja. Nasza firma oferuje usługi z zakresu rekrutacji oraz wynajmu personelu. Także nie wiem czy mówisz o pracy już w KBTI czy też pracy u jednego z ich klientów?

ja tu jestem

Po pierwsze nikt was nie zmusza do mieszkania na polskim getto po drugie średnio nawet po 40-50 godzin po trzecie internet dostępny po pobraniu hasła a po czwarte nie chcesz nie przyjeżdżaj. Ja wynajmuje pokój z dostępem do kuchni łazienki darmowym netem 10 min do pracy rowerkiem za 75 euro tygodniowo z meldunkiem. Mieszkałem na campingu i nie było tak strasznie ale warto poszukać pokoi w Waalwjik bo jest pełno i najlepiej jechać z kimś bo zawsze to taniej.Jak coś to pytajcie jestem pod @ marcell1980@interia.eu

Monter

Chcą mnie wysłać teraz na montera i zastanawiam sie jakie warunki tam są mieszkalne. Warto tracic na nich czas i jechac tam pracy jest duzo czy poprostu takie gadanie ?

uki

witam.potrzebuje info na temat hotelu- De Stek 1, 1771 SP Wieringerwerf.kbti kieruje tam do pracy na pomidory przez biuro Flexible Human Service.jak wygladaj warunki w tym hotelu?czy sa podtawowe sprzety typu lodowki,pralki,tv itp.jak z netem?jak z lokalizacja jesli chodzi o sklepy?dzieki

konradmx

Potwierdzam, Syncreon Walwijk, mało godzin, rewizje i totalna patologia na Droomgardzie, wypłaty za prace na Syncreonie takie że więcej można w Polsce zarobić, brak internetu i czegokolwiek, warunki mieszkaniowe totakne dno. Chcesz zarobić nie przez nich :/

prawda

nic dodać nic ująć, wszytsko co chcecie wiedziec wystarczy przeczytac tego posta.

Seb

Co do syncreonu zgadzam się całkowicie,ja miałem "szczęście" trafić do Canona jeszcze przez Axla,co do Drumardu wspomnianego,tu moja opinia jest zupełnie inna.Domek 86,fakt luxus to nie był ale po posprzątaniu i pilnowaniu aby byle zaćpany smieć mi tam nie właził było ok.Nic mi nie zgineło.Prace jakie oferowal T&S bywały różne,ale w końcu sie udało.Trzeba było kapkę chcieć i sie postarać a nie chlac i sie użalać. Obecnie pracuje pośrednio przez KBTI,załatwiło mi pracę w innej agencji.Jest ok,warunki mieszkaniowe nie wiem od rozstania z T&S mieszkam prywatnie choć jak wspomniałem Drumm i T&S mile wspominam,jak by jeszcze "panią Basie" skierowali tam gdzie jej miejsce(w moim mniemaniu do sprzątania kibli na bungalach może by się nadęta (usunięte przez administratora) nadała) to było by ok.Pozdrowionka dla p.Celinki,Patrycji i Łukiego ,Grześ o Tobie też pamiętam :)

aykydo

Naprawde podziekuje za ten Artykuł bo własnie tego sie bałem

koper

KBTI akurat wiem, że na pewno zajmuje się rekrutowaniem pracowników do Holandii, w internecie ostatnio znalazłem oferte do miasta Walwijk

Zostaw merytoryczną opinię o KBTI Poland - Wałbrzych

• Jak się pracuje w KBTI Poland?

Zobacz opinie na temat firmy KBTI Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KBTI Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KBTI Poland?

Kandydaci do pracy w KBTI Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KBTI Poland
2.2/5 Na podstawie 104 ocen.

KBTI Poland