Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji

Opinie o Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji

były pracownik

Pragnę uprzedzić tych, którzy myślą tam szukać pracy!! Mogę śmiało powiedzieć, że jest tam stosowany [usunięte przez moderatora]pracownice są tam [usunięte przez moderatora] przez [usunięte przez moderatora] który każe im redagować grafik po swojemu" (tak żeby PIP nie miał do czego się przyczepić) a i tak każe im przychodzić do pracy według jego uznania, przekraczanie normy dobowej pracy to normalka, np po nocnej zmianie panie sprzątające przychodzą na następny dzień w południe, bo jemu się tak podoba. Oprócz tego: - odbieranie premii pod byle pretekstem; - częste zmiany w grafikach, człowiek ma wolne, gdzieś coś załatwia a nagle coś im się zmieni, potrafią zadzwonić i ściągnąć człowieka do pracy dając mu na przybycie mało czasu, - chorego człowieka nie wypuszczą wcześniej do domu, a widać po nim, że się męczy lub ma gorączkę; - okropna atmosfera pracy; - dokładanie obowiązków (nie objętych umową z pracownikiem) jednocześnie nie ma mowy o podwyżce! Jednym słowem Paranoja! Przydałaby się kontrola PIPu, ale ja tam już nie pracuję więc nie moge ich nasłać a obecni pracownicy się po prostu boją!! I co tu zrobić??

Zostaw opinię o Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji