Opinie o Rzeszowska Spółdzielnia Mleczarska Resmlecz w Trzebownisku w Trzebownisko

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rzeszowska Spółdzielnia Mleczarska Resmlecz w Trzebownisku. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Rzeszowska Spółdzielnia Mleczarska Resmlecz w Trzebownisku o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rzeszowska Spółdzielnia Mleczarska Resmlecz w Trzebownisku w Trzebownisko

Czy rozmowa rekrutacyjna w Rzeszowska Spółdzielnia Mleczarska Resmlecz w Trzebownisku odbywa się również w języku angielskim?

Miki Nowy wpis

Zależy na jakie stanowisko,ale język nie jest wymagany.

Żywiec

Dlaczego głównemu kierownikowi tak ego wystrzeliło do góry w kosmos ?

Warka
@Żywiec

Długo tam pracowałaś?

Lidia
@Warka

Czemu akurat pytasz o to tego uzytkownika?

Warka
@Lidia

Bo były komentarze od tego użytkownika, a się zastanawiam nad złożeniem CV, bo widziałem ogłoszenie że przyjmują..

Irena
@Warka

Tu widzę, że słabo coś z opiniami o nich. Ciekawe czemu tak mało osób się wypowiada? To w sumie dobry czy zły znak tak właściwie?

Muzyk
@Irena

Jako były pracownik jedynie mogę powiedzieć że lepiej unikać tego miejsca. Większość ludzi to plotkarze bez własnego życia a główny kierownik stawia maszyny ponad życie własnych pracowników( całkiem świeża sprawa) jak człowiek się szanuje to tam nie pójdzie pracować.

Irena Nowy wpis
@Muzyk

Coo? A przybliżysz tę całkiem świeżą sprawę jak to określasz? Bo nie wiem czy żartujesz z tym życiem w sensie, że wyolbrzymiasz czy serio coś się stało

Kmwtw Nowy wpis
@Irena

Taka przenośnia

admin

Twoja opinia ma znaczenie. Dodawaj komentarze o firmie Rzeszowska Spółdzielnia Mleczarska "RESMLECZ" na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Rzeszowska Spółdzielnia Mleczarska Resmlecz w Trzebownisku - Trzebownisko

• Jak się pracuje w Rzeszowska Spółdzielnia Mleczarska Resmlecz w Trzebownisku?

Zobacz opinie na temat firmy Rzeszowska Spółdzielnia Mleczarska Resmlecz w Trzebownisku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Rzeszowska Spółdzielnia Mleczarska Resmlecz w Trzebownisku