W-S

Nowy Tomyśl

Opinie o W-S

Nie radzę podpisywać żadnej umowy z tą firmą . Przedstawiciel co innego mówi a co innego jest na umowie. W rozmowie przed podpisaniem umowy zapewniał że koszt pojemnika czyściwa będzie wynosił 250 zł, a po podpisaniu umowy okazało się ze pojemnik czyściwa kosztuje 1000,00 zł.TOTALNE[usunięte przez moderatora].Dodatkowo okres wypowiedzenia zrobili sobie sześć miesięcy żeby maksymalnie wykorzystać niezadowolonych klientów . Kilku moich kolegów też dało się nabrać i teraz razem walczymy z tą nieuczciwą firmą. .

Zostaw opinię o W-S - Nowy Tomyśl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie W-S