Przedsiębiorstwo Transportowe R. Szpryngacz

Łobez

Opinie o Przedsiębiorstwo Transportowe R. Szpryngacz

Witam wszystkich.Pracowałem Tydzień tylko w takiej firmie transportowej .PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWE ROMAN SZPRYNGACZ.,która składa się z jednego samochodu marki Mercedes -816,aniy łuszka do spania aniy dewasta sprawnego,warunki pracy spartaniskie,a wymagania bardzo duże.Rotacja kierowców bardzo duża co tydzień zawsze znajdzie się głupiy kierowca.Autko jest wyeksplatowane koniki na zdechnięciu .Odradzam wszystkim kierowcą,JĘDREK.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Transportowe R. Szpryngacz - Łobez

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Transportowe R. Szpryngacz