Instytut Innowacji i Nowych Technologii sp. z o.o. w Łodzi

Łódź

Opinie o Instytut Innowacji i Nowych Technologii sp. z o.o. w Łodzi

Janek

Praca w Instytucie nie jest związana z jego misją oraz wizją. Ich istnienie jest wręcz kpiną, ponieważ całościowo ta organizacja działa jak standardowe przedsiębiorstwo tzn. celem jego istnienia jest wzbogacenie się udziałowców(zarządzających). Jeśli jesteś człowiekiem z misją to lepiej omiń tego pracodawcę. Nerwy, stres, nadmiar pracy powodują, że realizowane projekty mają marna jakość. Oszczędność na wszystkim, na pracowniku, na materiałach biurowych, na projektach itp. Brak przejrzystości działań zarządu w kwestiach finansowych, kadrowych i strategicznych. Niektóre działania w projektach wzbudzają wątpliwości co do ich uczciwości. Wizerunkowo Instytut stara się wyglądać pozytywnie na zewnątrz co do tej pory jakimś cudem mu się udaje. Atmosfera w pracy jest w miarę dobra chociaż zaburza ją natłok pracy i manipulację zarządzających. Nie jest to wzorowy NGO. Powinien stanowić wzór czym nie powinna być organizacja pozarządowa. Nie polecam.

Wiesz czy chętnie zatrudniają w firmie Instytut Innowacji i Nowych Technologii sp. z o.o. w Łodzi nowych pracowników czy raczej stawiają na stary zespół? Podziel się z nami swoją opinią!

Zostaw opinię o Instytut Innowacji i Nowych Technologii sp. z o.o. w Łodzi - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Innowacji i Nowych Technologii sp. z o.o. w Łodzi