ABIES

Łomnica

Opinie o ABIES

Zuzanna

@delegacja, co masz na myśli pisząc, że ABIES jest ok? Użytkownicy forum, zainteresowani pracą w tej firmie chętnie dowiedzą się o aktualnej sytuacji w ABIES. Na jakich warunkach opiera się Twoja współpraca z tym pracodawcą?

Nora

Jak dobra firma to nikomu nie chce się pisać na forum!

@Nora 05.11.2017 12:28
Jak dobra firma to nikomu nie chce się pisać na forum!

Ta jest ok

Zuzanna

Jak wygląda obecnie praca w ABIES? Chętnie poznamy Wasze doświadczenia z pracy w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć?

maniok

to prawda, że tutaj w Abiesie jednak doświadczenie jest wymagane

To zupełnie inną firmą.

delegacja

w sumie presja olbrzymia, ciśnienie znaczy, jesli mozesz szukaj gdzie indziej

delegacja

w zakładzie karnym z przypadku????musisz tam pytać sam bo przez fora nie znajdziesz żadnej pracy

delegacja

niestety szef tej firmy zna dobrze tę panią i w tej kwesti to raczej żadnej reakcji nie bedzie, praca ok.a jakie to opinie są że szkodzą tej firmie??? Bo to chyba za bardzo wyolbrzymione???

delegacja

Jesli jesteś dziewczyna(a po nicku pewnie tak)to nie polecam bo tam pracuje w sekretar delikatnie mówiąc"niemiła dziewucha"więc praca z nią nie może być przyjemna i nie jest.

delegacja

dlatego że to praca ok dla tych którzy naprawdę chcą pracować-wszystko.ci którzy tak narzekają bo odeszli-biedę klepią...

praca ok, polecam

delegacja

No własnie jest na stronie ze potrzebuja ale ta dziewczyna która tam jest,jest zwyczajnie wrednym babskiem i traktuje każdą nowa dziewczynę jak rywalke , tylko nie mam pojęcia w jakim sensie i dlaczego. Ma jakies niskie poczucie własnej wartości i to wszystko, ale jak ogarniesz temat, a jest co robic to praca ok.Powodzenia

?

Jesli jestes dziewczyna to mogę Cię tylko uprzedzić że (usuniete przez administratora)która tam pracuje to trochę"niemiła"osoba, więc łatwo sie z nią nie pracuje, ale mysle że idzie sie dogadać, w końcu ona nie jest przeszkoda ani właścicielem,i decyzje podejmuje dyr.firmy. jak najbardziej idzie sie dogadać.Na rozmowę też warto pójść.

?

To znaczy że pracuje się w soboty jeśli sytuacja tego wymaga(trzeba skonczyć robote)za co jest oczywiście ona dodatkowo płacona, pytasz tak kolego lub koleżanko jakbyś nigdy w polskiej firmie nie pracował lub miał warunki amerykańskie, a chyba nie masz skoro o prace wypytujesz. Jesli chcesz dowiedzieć sie czegoś wiecej to w biurze firmy Ci wszystko wytłumacza.Z tego co wiem to w innych firmach norma obowiazkową jest praca w soboty, bez szczególnego wyboru.

delegacja

Smieszne jest to że tak zle pisza ludzie którzy tam pracowali bo chociaz ich rodziny miały co jeść w tym czasie bo teraz lepszej pracy wcale nie maja, (usuniete przez administratora)

delegacja

dobrze sie pracuje temu kto chce pracowac, szefostwo ok, zarobki nie najgorsze, tylko ze to praca w delegacjach prawie cały czas, ale jest ok.

delegacja

baby to jego prywatna sprawa i nic to nie ma do pracy, a jesli nie pracowałes to sie nie wypowiadaj, zawsze zle mówia ci co odchodza

delegacja

Ludzie którzy to piszą to zwykli próżniacy dlatego o kazdej pracy tak będą pisac, praca ciężka jak każda, a w ubraniach chodza nawet jak skoncza tam swoja kariere, po prostu ich na inne nie stac-moga w delegacje jechac bez grosza a maja jedzenie i wyzywienie, jeszcze co niektorzy kupuja z tej diety do domu. Umowy sa bezproblemowo, kasa płacona co miesiac normalnie, wcale nie taka mała, ci co wymagaja bóg wie co na oczy takich zarobków nie widzieli, i biede klepia, bo pracujac w w ABIES to chociaz w czym chodzic maja, i dorobic sie tez mozna , mój maz pracuje tam ponad 10 lat i nie załuje, ja tez nie!!!!!POLECAM!!!!

~xyz~

Ale koment...

RUDOLF

A I DOBRZE! PIRACTWO TRZEBA ZWALCZAĆ. MA GOŚĆ ZA SWOJE. TERAZ KARĘ GRZYWNY NIECH MU DOWALĄ I DO WIĘZIENIA - A CO.

kalafior

ostatnio czytałem o tym w gazecie Tydzien we Włodawie, ale nie pisali dokładnie kogo tylko ze w gminie urszulin

ABIES

(usuniete przez administratora)Jeśli jesteś dyspozycyjny 24 godz/dobę, 7 dni w tygodniu, lubisz ciężką pracę fizyczną na dworze 12 m-cy w roku, w błocie, deszczu i śniegu, w delegacji, za całe 1400,00 na umowie o dzieło - to ta praca jest dla ciebie.

kalafior

ja tam nnie wiem na własnej skórze bo tam nie robiłem całe szczescie ale wiele osób z okolicy znajomych tam robi lub robiło nawet z rodziny i tak jak piszesz, facet pazerny na kase i baby... widział ktos to na you tube, bo ja za nic tego nie moge znalesc, co wpisac w wyszukiwark

abries

Tam zawsz był bałagan,a teraz widze ze ludzie dziela sie swoimi spostrzezeniami na forach,jakie sa teraz tam zarobki,i naprawde panuje tam takie dziadostwo?

not abies

To wszystko prawda, a właściwie to jest jeszcze gorzej. Tam człowiek traktowany jest jak śmieć. (usuniete przez administratora)

kalafiorek

A B I E S - Agonia Bieda I Ewentualny Stres....

kalafior

no jasne bardzo wiele podobnych rzeczy obiło mi sie o uszy, zresztą co tu gadać, to wszystko to prawda, (usuniete przez administratora)

Zostaw opinię o ABIES - Łomnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABIES