Text Service

Łódź

Opinie o Text Service

ann

Bardzo nierzetelna firma, działanie standardowe – przy zlecaniu tłumaczenia jest miło, jest stały kontakt, ma być płatność w terminie, ale po przesłaniu tekstu - na wiadomości już nikt nie raczy odpisywać, przy telefonach z pytaniami o płatność – spychologia, okazuje się, że nikt nie jest za to odpowiedzialny i nikt nic nie wie. Pani z biura cały czas kręci i tak się czeka na pieniądze już prawie rok, bez skutku. Wygląda na to, że bez drogi sądowej się nie obejdzie. Polecam omijać Text Service szerokim łukiem.

nick

Wszystko, co napisali przedmówcy zgadza się w 100%, płatność jest odkładana o tydzień, potem o kolejny, potem o miesiąc, o pół roku, w biurze można usłyszeć tylko "nie wiem, nie mogę powiedzieć, muszę sprawdzić, muszę skontaktować się księgowością" i inne bzdury, tak jakby jakieś małe, gówniane biuro tłumaczeń miało kilka działów albo i filii. U mnie to na szczęście bardzo niewielka kwota, ale jak sprawa wygląda z płatnościami za poważniejsze zlecenia to nawet nie chcę sobie wyobrażać. Generalnie współpraca z nimi nie ma sensu, już lepiej nic nie robić.

tłumacz

Zgadzam się z poprzednim wpisem. Biuro Text service w Łodzi jest bardzo nierzetelną firmą, jeśli chodzi o wypłatę wynagrodzeń za wykonane tłumaczenia. Już kiedyś się na nich sparzyłam, nie mogąc przez 1,5 roku uzyskać pieniędzy za swoją pracę. Dopiero, kiedy poprosiłam o pomoc firmę windykacyjną, pracownica biura się ugięła i mi wypłaciła. Teraz jest podobna sytuacja. Od prawie 4-ch miesięcy wciąż ponawiam prośby o należne mi wynagrodzenie. Biuro Text service zbywa mnie za każdym razem, aż w końcu mnie zmusi do wystąpienia na drogę sądową, bo jestem bliska tego. Jest to firma, która chyba utrzymuje się głównie z niewypłaconych wynagrodzeń dla tłumaczy. Nigdy więcej współpracy z takimi hochsztaplerami, chyba, że ktoś ma ochotę charytatywnie wspierać biuro Text service w Łodzi.

Text Service to firma która dba o własny image, ma piękną, rozbudowaną stronę internetową, oferuje na niej usługi 24 godziny na dobę i informuje o prowadzonych 4 projektach unijnych z zakresu szkoleń. Druga strona medalu poniekąd związana jest z adresem mailowym z jakże wymownym słowem "friko", jest to bowiem niewątpliwie biuro tłumaczeń odpowiednie jedynie dla tych tłumaczy, którzy sa gotowi pracować za przysłowiowe" friko". Od ponad półtora roku nieustannie wydeptuję ścieżki do siedziby firmy przy ul. Narutowicza 4 w Łodzi, "żebrząc" o częściowe wypłaty za duże tłumaczenie wykonywane w trybie ekspresowym w marcu 2010 roku ('kapane" co kilka miesięcy, zapisywane w zeszycie, w którym nie jestem jedynym wierzycielem, ani razu nie wypłacone z inicjatywy firmy). Panie w recepcji "umywają ręce", nie podają kontaktów do właścicieli, tłumaczą, że wstydzą się odbierać telefony (zapewne nie te od potencjalnych klientów). Wszystkim potencjalnym współpracownikom biura, jak również klientom ze wszech miar odradzam współpracę z biurem a pokrzywdzonym tłumaczom proponuję pozew zbiorowy przeciwko zarejestrowanym w KRS partner(k)on p. [usunięte przez moderatora], Łódź, ul. Piwna 39/41 oraz nie ujawnionej z adresu p. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Text Service - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Text Service