Opinie o Biuro Rachunkowe SC. Wódzka Agnieszka w Bydgoszcz

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Jak wygląda ścieżka kariery w Biuro Rachunkowe SC. Wódzka Agnieszka? Czy trudno jest zdobyć awans?

Magda Nowy wpis

Można w biurze ubiegać się o podwyżki?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 115 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Biuro Rachunkowe SC. Wódzka Agnieszka?

Jeremiasz Nowy wpis

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje aktualnie pracowników i na jakie stanowisko?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tonik

@Julietta Możesz dodać coś więcej do tej opinii? Chyba, że to konkurencja?

Julietta

Nie polecam

Ja

Szczerze nie polecam tefo biura, bylam tam chwile i obrzydzilo mi to prace w biurach rachunkowych do konca zycia, co do wlascicielki to widzialam ja tylko na rozmowie o prace, wiec sie nie wypowiadam, w biurze panowal chaos, wszyscy zajmowali sie wszystkim i zarazem niczym, pracownicy wypowiadali sie o wlascicielu zle, ze wykorzystuje, ze nie placi, ze sa tylko po to by nabrac doswiadczenie, najardziej razilo mnie to ze zdazali sie klienci ktorzy placili za prowadzenie pelnej ksegiwosci a byla prowadzona KPiR. Szczerze nie polecam. Pzd dla pracownikow ktorzy za moich czasow zyli tymi opiniami, i caly dzien je przezywali, chociaz wiem ze niektorzy juz nie pracuja. Ps jeden koles znal sie na rzeczy, niestety imienia nie zapamietalam. :D zastanawialam sie co on tam robi. No ale coz kazdy jest kowalem swego losu.

Ula

czy jest jakiś powód, że taka cisza jest na forum? Czyżby wakacje odciągnęły?

in medium armorum
@Ula

Pracodawca dopuszczający się do nadużyć wobec pracowników , nie powinien prowadzić działalności gospodarczej.

Karolina
@in medium armorum

Wnioskuję z Twojej wypowiedzi, że jesteś pracownikiem firmy Biuro Rachunkowe SC. Napisz nam, jak długo i na jakim stanowisku jesteś tam zatrudniony. Skoro twierdzisz, iż pracodawca ten dopuszcza się wobec Was nadużyć, to trzeba byłoby zgłosić tę sprawę jakimś wyżej postawionym instytucjom. Myślałeś o takim rozwiązaniu?

Anita

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie jak się aktualnie pracuje?

InnaByłaPracownica

Za moich czasów było nieźle. Owszem był czas ze było nerwowo, owszem robiło się też różne rzeczy niezwiązane z księgowością, ale bywało również miło,wesoło, profesjonalnie. Dużo się nauczyłam, mam do Pani Agnieszki duży sentyment. Miałam normalną umowę o pracę.

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w danej firmie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w Biuro Rachunkowe SC. Wódzka Agnieszka? Napisz o tym!

Zainteresowana

Szukam pracy i miałam nadzieję, że dowiem się coś o firmie. Szkoda, że tak rzadko piszecie.

students

witam. jakiś czas temu znalazłam ogłoszenie o prace w tym biurze. Niedawno ukończyłam studia czy warto podejmować pracę w tym biurze, żeby nabrać doświadczenia? Jak wyglądają zarobki? Nie wiem czy składać CV. Proszę o opinie :)

Hanna

Taka cisza na forum to znak, że dobrze się tu pracuje. Podpowiedzcie czy warto aplikować, potrzebują ludzi?

Prawda

To wszystko co jest wyżej wypisywane to jest prawda .!!

prawda

szkoda czasu na prace w takim biurze, zdecydowanie nie polecam tego biura potencjalnym klientom

Rozbawiona

Umowa zlecenie. Kwota 13 złoty na niej. W rzeczywistości ok 200zł na miesiąc. I do tego miesieczny okres wypowiedzenia. Żart!

zdziwiony

ciekawe ze jeszcze pip nie zainteresowal sie tymi umowami biuro otwarte codziennie te same twarze i jakos nikt nie wpadl ze cos jest nie halo. A Pani Wódzka to "super" ksiegowa ktora sama dopuszcza sie mataczenia.

tragedia

tak jak napisano wyzej umowy 400zł kwartalnie na papierze wynagrodzenie do reki, oczywiscie reszta niewykazywana w umowie tez, podejscie do pracy - wszystko robione na ostatnia chwile, a jak cos to sie korekte wysle, brak profesjonalizmu, pracownicy musza sprzatac i robic rzeczy niezwiazane z ksiegowoscia. szefowa dodatkowo wprowadza nerwowa atmosfere.

Zraniona

Diablica . Zero człowieczeństwa .

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe SC. Wódzka Agnieszka - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Biuro Rachunkowe SC. Wódzka Agnieszka
1.5/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. aleja marsz. Józefa Piłsudskiego 7 lok. 59