Biuro Rachunkowe SC. Wódzka Agnieszka

Bydgoszcz

Opinie o Biuro Rachunkowe SC. Wódzka Agnieszka

Prawda

To wszystko co jest wyżej wypisywane to jest prawda .!!

prawda

szkoda czasu na prace w takim biurze, zdecydowanie nie polecam tego biura potencjalnym klientom

Rozbawiona

Umowa zlecenie. Kwota 13 złoty na niej. W rzeczywistości ok 200zł na miesiąc. I do tego miesieczny okres wypowiedzenia. Żart!

zdziwiony

ciekawe ze jeszcze pip nie zainteresowal sie tymi umowami biuro otwarte codziennie te same twarze i jakos nikt nie wpadl ze cos jest nie halo. A Pani Wódzka to "super" ksiegowa ktora sama dopuszcza sie mataczenia.

tragedia

tak jak napisano wyzej umowy 400zł kwartalnie na papierze wynagrodzenie do reki, oczywiscie reszta niewykazywana w umowie tez, podejscie do pracy - wszystko robione na ostatnia chwile, a jak cos to sie korekte wysle, brak profesjonalizmu, pracownicy musza sprzatac i robic rzeczy niezwiazane z ksiegowoscia. szefowa dodatkowo wprowadza nerwowa atmosfere.

Zraniona

Diablica . Zero człowieczeństwa .

BylaPacownica

Wszystkie opinie są prawdziwe . Obóz pracy nic wiecej. Jak takmdalej będzie to nikt tam nie będzie chciał pracować . Zwierzęta to malo powiedziane. Niby wypłata do 10 a zdarzało sie ze i około 20 były ostatnie ZALICZKI. Może i relacje między pracodawcą a pracownikiem są luźne i zawsze jak coś się zrobi żle można zrobić korektę umowa i wysokość wynagrodzenia nie jest adekwatna do wykonywanych prac. TU WSZYSCY PISZĄ JAK NAS TRAKTOWAŁ PRACODAWCA . JA BĘDĘ PIERWSZA KTÓRA NAPISZE JAK BYLI /SĄ TRAKTOWANIE KLIENCI- są traktowani tak samo jak pracownicy. Traktuje się ich lekcewarząco, olewająco chyba że za coś sie dużo zapłaci to może będzie dobrze wykonane. Pieniądze sie tylko liczą nie jakość wykonywanych usług.

tak
@inna ina 26.07.2017 11:52
Witam, proszę przyjść i się osobiście przekonać. Na pewno będzie inaczej niż opisują.

hahaha niezly zart kazdy kto tam pracowal wie jak jest to miejsce poza marnym wynagrodzeniem i niezgodnymi z prawda umowami charakeryzuje sie duza rotacja pracownikow o czyms to swiadczy.

INNY INY
@inna ina 26.07.2017 11:52

To chyba oczywista omyłka pisarska!!!

Exxx

Jak wyzej. PRACODAWCA traktuje PRACOWNIKOW jak zwierzeta nic nie warte.!!! Umowa kwartalna na 400zł. Chodzenie po zakupy. Robienie tysiac innych spraw i rzeczy nie zwiazanych z ksiegowoscia ... ŻENADA

ex

Tak jak wyżej. Wynagrodzenie na umowie zaniżone, wypłata do ręki, nie na konto. Chodzenie po zakupy dla innych, prace porządkowe w biurze, to niektóre z zajęć, z których "pracodawca" nie wymienił wśród listy obowiązków. Na pracownikach wymuszane obowiązki, ludzie siedzą tam za karę, dajcie spokój....

Anonime

Jeśli chcicie otrzymywać wypłatę w ratach i umowę zlecenie na zaniżoną kwotę,to złużcie swoje CV.

Zdecydowanie zgadzam się, ( usunięte przez administratora ), pracy mnóstwo, większość pracowników bez doświadczenia, brak kompetencji, ( usunięte przez administratora ) nie polecam pracy w biurze u [usunięte przez moderatora]

Ku przestrodze nie ma tu czego szukać( usunięte przez administratora )Nie polecam jej jako pracodawcy!

Zostaw opinię o Biuro Rachunkowe SC. Wódzka Agnieszka - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Rachunkowe SC. Wódzka Agnieszka